Song of Ice & Fire: Tabletop Miniatures Game, A

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Song of Ice & Fire: Tabletop Miniatures Game, A - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Michael Shinall
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ew
Ew - avatar

Kickstarter

Tak uz to zacalo :)

https://www.kickstarter.com/projects/cmon/a-song-of-ice-and-fire-tabletop-miniatures-game
26.7.2017 09:29:54

...
po delší době jsem se na kampaň podíval a co mě tedy pobavilo je 23 add-ons na 22 strech goals :D.

8.8.2017 20:47:36

:)
Je to čím dál zajímavější, z predikce na 4.000.000 to spadlo na 1.300.000, pro srovnání zhruba zombicide green horde měla v touto dobou na kontě cca. 3,2 milionu, massive darkness 2,3 milionu, tady jsou na 950.000. Hádám podle výsledků ostatních ks, že tady mohli počítat tak se 4miliony na konci kampaně, tady to při porovnání vývoje křivek na kicktracqu vypadá na polovinu. Budu spekulovat v základu má každá strana 4 jednotky, v první milionu přidali každé straně 1 jednotku+1 neutrální, pokud by drželi toto tempo, tak by měla každá strana při 4mio namísto 4 jednotek 8 unit + 4 neutrální dohromady..no tak to bylo na wargamingový starter velmi pěkné, takže potenciálně , na každý milion vychází 28 panduláků navíc v jednokách+14 v charech, samozřejmě by to bylo méně, ale ve finále tam mohlo být 2x tolik panduláků co v základu což při kurzu dolaru, mohlo vycházet cca 17 Kč/figurku...přijde mi jakoby si to uvědomili a najednou začali stahovat rozestupy mezi stretch goaly..v jednu chvíli vystoupaly rozestupy na 40.000, ten poslední stretch goal s 8 lučišníky je fakticky dvojitý takže to spadlo na 20-25.000..napíši nesmysl..no tak ty figurky už mají namodelované, stejně je chtějí prodávat v retailu, mají licenci a pokud čínanům nedodají objednávku na kilotunu plastu tak budou biti...sypat tam po 40.000 8 panduláků s kartami jako mezikrokem začíná dávat smysl...no u těch řadáků jo podle mně ukradené z hlediska výrobních nákladů, jestli tam vrazí o 4 figurky více.
No že by konečně dostali na budku se svými 150 hrdiny k ničemu? 23 addons hádám, že je uvolnili dříve než měli původně v plánu jestli se na ně lidi nevrhnou.....možná ty optional buys co mají ks exclusive hrdinu se ještě odemknou ve stretch goalech..optional buy krabice jízdních rytířů, která je ve stretch goalech má ks exclusive pěší miniaturu..tady mi něco uniká

9.8.2017 21:43:05 | Upraveno autorem (porovnej)

. . . . . . . . . . ,
ehm .. podaktorý ste tu ,,Massivne'' mimo :-D

9.8.2017 22:28:24

to czechImenhotep
Souhlasím s tebou, na tomhle KS od Cmon je krásně vidět jak jsou SG dopředu určené a téměř nemá vliv pokud se vybere více. Uvidíme za půl roku jestli přijdou s dalšími rody nebo to úplně pohřbí.

14.8.2017 17:55:03

SG
Tak ono když čekáš zisky jako CMON tak si ty SG rovnou naplánuješ, něž to pak šít horkou jehlou. Musíš to brát tak, že tohle není crowfunding, ale předobjednávka.

15.8.2017 10:47:27

pledge manager
Tak už je spuštěno, můžete doobjednávat :-)

18.10.2017 22:02:08

Jdu do toho
Nakonec jsem se rozhodl, že si hru pořídím. Dokupujete k základu nějaké jednotky? Přemýšlím, jestli není lepší rovnou koupit druhou základní krabici s bonusy, kde je dohromady 12 oddílů a dohromady to vyjde na 300$. Protože na stejnou cenu se dostanu, kdybych si v addonech vybral 5 oddílů.

A jak je to s těmi herními podložkami? Jsou univerzální a stačí mi jedna, nebo každá nějakým způsobem určuje hru?

20.10.2017 21:07:06

Kula
Tak já vzal některé jednotky, které v základu nejsou... To jest Lannister crossbowmen a Tully sworn shields... Pak jsem vzal terény a doplňky jako kostky, měřítka atd... No a 2 podložky... :-) Podložky jen umocní herní zážitek, klidně můžeš hrát bez nich...

21.10.2017 18:07:58


Divisek3
Já si říkal, jestli ty podložky nejsou zbytečně drahé, ale když jsem pak viděl, za jaký peníz se prodávají standardně, tak do nich asi půjdu taky.
Dokonce se mi už podařilo sehnat spoluhráče, tak jsme se dohodli, že vezmeme core sety rovnou dva a armády si rozdělíme, ať je to pořádná řezničina.
Nicméně nevíte, jak to mají CMON v plánu s produkcí dále? Vypustili už nějaké bližší info, co se chystá? Viděl jsem jakousi fotku z prezentace, ale ta toho moc neprozradí. Budou se soustředit na nový rod, nebo ještě vyjdou i nové regimenty pro Starky a Lannistery? A jakým způsobem bude další rod vydán? Myslíte že běžný prodej, nebo zase kickstarter? Přijde mi totiž divné, že by dva rody měli exkluzivní doplňky a ostatní rody běžně dostupné nebo nejhůř žádné.

23.10.2017 12:02:33

Je to tu

Tak co, už to to všem dorazilo? A už to někde hrajete? :-)

28.7.2018 22:09:54

doručení
Já včera obdržel email o doručení, takže balík (vlastně balíky) očekávám každým dnem.
______________
aka WantonDuke

28.7.2018 22:50:37

Doruceni

Muj balíček je zatim v londyne. Ps:nebudete mit nekdo bolton cutthroats na prodej?

28.7.2018 23:46:59

nový KS
Ahoj, zachytil jsem, že se bud na KS ohlašovat něco nového ohledně ASOIAF, neví někdo více info (klevety z kuloárů, povídačky, šeptandu, atd)? Přemýšlím že bych se svezl s druhou vlnou kdyby udělaly nějakou pěknou kampaň.

30.7.2018 13:30:36

Doručeno
Hlásím, že již mám doma.

30.7.2018 14:56:51

vadný tracking number?
Ahoj tak mě minulý týden poslali tracking number ale když kliknu na odkaz nebo ho zadám do dhl přepravy tak to napíše nenalezeno co stím?

30.7.2018 15:40:04

vadný tracking number?

Tak nakonec jsem balíky dohledal a vše mám doma. hurá!

3.8.2018 14:41:56

Teren

Me prisel zatim jen terén. Ani podlozka ani hra. Mate nekdo podobnou zkusenost?

6.8.2018 12:30:38

Teren

Dojde ti to asi na víckrát. Máš na bedně napsané něco ve stylu 1 of 3? Pokud ano, tak čekej :-D

6.8.2018 15:50:12

Bedna

Mam tam 1/1

6.8.2018 16:26:35

tak už taky dorazilo
tak už mi to taky včera dorazilo, jen jsem na rychlo nakoukl do pravidel a už se těším na hru, jen nevím kdy se k tomu dostanu. Hrál už někdo?

23.8.2018 14:41:08

Vybíráme z Bazaru

Vítejte ve svém vysněném domově (Welcome to) CZ
Vítejte ve svém vysněném domově (Welcome to) CZ
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas