Smash Up: It's Your Fault!

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Smash Up: It's Your Fault! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hustá mela
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: Paul Peterson
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Tentokrát se ti to povedlo…
Požádali jste o naši pomoc, a to je to, co dostanete – draci, mýtičtí Řekové, superhrdinové a žraloci!

It's Your Fault! je rozšíření pro základní hru Hustá mela

Příprava hry:

Každý hráč si vybere dvě různé frakce a smíchá je dohromady. Doprostřed se umístí bojiště podle počtu hráčů +1. Každý z hráčů si nalízne 5 karet a řežba může začít.

Průběh hry:

Frakce obsahuje 2 typy karet, Minions Akce. V kole se hraje 1 Akce a 1 Minions a vyhodnocují se efekty na kartách (které umožnují někdy zahrát další karty).
Hráči se snaží skórovat na bojištích (síla jednotek se sčítá všech háčů) za které získají vítězné body. Když se skóruje základna hned se doplní další.

Rozšíření konkrétně obsahuje:

  • Draci: Tady jsou draci! Tyto obrovské nestvůry legend se dostaly do Smash Up a vzaly rozbíjení základen doslova. Mají málo času na vychytávky vašeho protivníka, protože ostatní frakce jsou křupavé a chutnají dobře s kečupem.
  • Mýtičtí Řekové: Toto je příběh z doby dávno minulé – doby mýtů a legend. Když byli starověcí bohové malicherní a krutí a sužovali lidstvo utrpením... Staří bohové a hrdinové z řeckých mýtů se vrátili a přinesli do bitev vaší základny své faktory a kletby, hrdinství a statečnost!
  • Žraloci: Nejdokonalejší stroje na zabíjení. Predátoři, kteří se vyvinuli na vrchol své říše. A teď chtějí naši říši! Žraloci přicházejí na pevninu, aby ukázali, že mají na to, aby byli na vrcholu potravního řetězce ve vodě i mimo ni. Právě, když jste si mysleli, že je bezpečné vrátit se do večerky…
  • Tornáda: Systém dodávky žraloků.
  • Superhrdinové: Rychlejší než rychlá kulka. Silnější než agromotiva. Schopný skákat vysoké nukeboty jedním skokem... Mocná síla komiksové stránky ožívá! Porazte svého úhlavního nepřítele super silou, rychlostí a houževnatostí. Pak zjistěte, kdo vyhraje základ v příštím vzrušujícím čísle!

Konec hry:

Konec hry nastává ve chvíli, kdy nějaký hráč získá 15 a více bodů. Při remíze se hraje dál, dokuď není jen jeden hráč s nejvíce body.

Autor: drobek87

Vybíráme z Bazaru

Krysy z Wistaru
Krysy z Wistaru
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas