Smash Up: Big in Japan

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Smash Up: Big in Japan - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hustá mela
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Pegasus Spiele
Autoři: Paul Peterson
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Tento popis ještě nebyl definitivně schválen. Pokud chcete, můžete zkusit navrhnout vhodnější verzi, která by lépe odpovídala ideálnímu popisu.

Těšíte se na Japonce?
Opravdu si to myslíme...

Smash Up je zpět po dovolené na Dálném východě a přinesl všechny nové frakce, jaké jste nikdy předtím neviděli! Pokud nechcete sledovat televizi nebo filmy nebo číst komiksy nebo tak něco. Ale kdo to dělá?

Kaiju - Kaiju je o gigantických běsnících zvířatech, která hrají své akce na základnách, aby vyhráli hru. Jejich úžasná ničivá síla mate vědce, jejichž největší zbraně jsou proti nim k ničemu. Kdo může zastavit tak obrovskou sílu?

Piďi zvířátka - Jsou malincí a rychle přicházejí a odcházejí, ale jakmile se naučíte, komu kdy zavolat, piďi zvířátka umí pořádně zabojovat. Víme, že je budete chtít mít všechny. 

Kouzelné dívky - Měsíční záře, sny, láska a hvězdný svit! Panebože, to je tak kawaii!!!! Kouzelné dívky jsou nepochybně roztomilé, ale překvapí vás tím, co dokážou svými kouzly. A spolupracují jako tým. Zlo nebude mít proti těmto dívkám žádnou šanci.

Mega Troopeři - Vyprav se na základny! Jdi zničit miniony! Běžte Mega Troopeři, vy blázniví Smash Up Mega Troopeři! Mega Troopeři jsou dokonalým bojovým týmem, který urve vítězství ze spárů porážky. A pokud se věci vymknou kontrole, vždy mohou zavolat obřího zkur-formujícího robota a automaticky vyhrát.

Autor: drobek87

Vybíráme z Bazaru

18liliput
18liliput
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas