Small World - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
REBEL.pl
Autoři: Philippe Keyaerts
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Otazka koupit ci ne

Ahoj pratele deskovych her.
Mame doma Agricolu, Ticket to ride, Vikingy, Carcassonne, Citadelu a Jambo.
Manzelku nejvice bavi agricola a ticket.

Ma cenu tuto hru kupovat a jake je srovnani obtiznosti pravidel doby hrani atd s TTr a agricolou? Jaka je hra pro dva? Je potreba, aby zena umela anglicky?

Diky
8.12.2010 15:38:44

Habrik
je to možné...těch mých 128 bodů rozhodně není nějaký světový rekord, přítelkyně myslím taky jednou nahrála kolem 130, ale těch 149:101 se mi zdá nějak moc :), ale je to možné, ti přízrační tomu mohli přidat...

22.12.2010 10:02:39

rbx

Habrik
za dva narody v upadku? Ja ted nevim, jak je to v cestine prelozeno, ale to mela vlastnost SPIRIT? Taky mi prijde, ze tech bodu mate dohromady hrozne moc :-) Coz ale nic nemeni na faktu, ze pokud jste se dobre bavili a meli jste oba stejne podminky, tak to splnilo svuj ucel.

22.12.2010 10:05:29

rbx
jj, píše, že měla přízračené kostlivce (to budou ti spirit). Nám chodí vlastnost spirit strašně málo, takže nevím, asi je možné s nimi nahrát tolik, ale že měli oba dva tolik, to mě udivuje nejvíce :)

22.12.2010 10:07:39

re
Hlavne slo o zabavu :) Jo spirit-prizracni ... jak rikam je mozne ze sme meli 11 kol misto deseti... zene se porad nechtelo hejbat tou korunkou :)
Ale at tak nebo tak byla super zabava... a i kdyz sme se vybijeli navzajem, tak to nebyla tak drsna rivalita, jako kdyz nekomu prekazis v TTR:Europe dlouhou drahu za 21 bodu :) To pak litaj facani :)

22.12.2010 10:46:11

Habrik
a vo tom to je... ;)

22.12.2010 11:00:36

Vybíráme z Bazaru

Vesnicka
Vesnicka
Akt. cena: 22 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas