Sky Team - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Luc Rémond
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PROMO OBSAH

Vydavatel nám poskytl slušné množství dodatečného obsahu. Ten je rozdělený na 2 části. Jedna využívá komponenty z krabice, druhá vyžaduje vytištění dodatečného obsahu.
Vše najdete zde: https://www.scorpionmasque.com/Skyteam/?lang=cz

Hra vychází 22.3.

 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

7.3.2024 08:17:02

To je super. Moc díky 

14.3.2024 16:51:19

@Michal-BF Díky! Nemohl bys zjistit nějaký přibližný specifikace pro tisk, hlavně asi gramáž/typ papíru, co je v krabici, abych si to mohl vytisknout a mít to co nejautentičtější? 😊  Včera jsme hráli první partii a jsme nadšení, víc letišť bude určitě brzy vítanej přídavek 😄

15.3.2024 05:25:47

@kocici_tata V domácích podmínkách bych asi použil nějaký lesklý papír 300+g

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

15.3.2024 08:08:58

@Michal-BF  

Díky, určitě si to někde nechám časem dotisknout :)    Je případně šance, že byste to vydali časem jako mini-promo, nebo by to nemělo ekonomicky smysl?

15.3.2024 08:40:30 | Upraveno autorem (porovnej)

@kocici_tata Byla možnost pár těch scénářů bez ukazatele přiblížení vytisknout jako pohlednice, ale ve chvíli, kdy se o tom rozhodovalo, tak nebyl čas čekat na lokalizované (překlad byl ještě v plenkách), tak jsme to neřešili. 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

15.3.2024 12:25:44

Pokud to někdo nezaznamenal, tak v materiálech na scorpionmasque.com se objevila nová dvě letiště - Boloňa a Budapešť.

4.5.2024 22:50:00

@Bluda: Díky. Je chyba v souboru, anebo na mém přijímači? , když u žlutých/okrových políček se mi v páscích nezobrazují obrázky letiště a u Budapeště ani název a ikony.

11.5.2024 08:32:07

V prohlizeci se mi to taky zobrazuje blbe, ale kdyz to stahnu a zobrazim v AcrobatReaderu, tak je to ok, tisk taky v pohode. Snad to pomuze i tobe.

U mne konkretne:

  • v chromu/ie dostaly obrazky letist nespravne barvu jako ten pruh letiste (dle obtiznosti)
  • ve foxu to same, navic u nekterych prouzku je misto celeho horniho okenka s letistem jen zluta plocha
  • po stazeni a zobrazeni v AR je vse ok, obrazky letist jsou vsechny bile, coz je spravne (stejne jako u originalnich prouzku)

Doporucuju teda tisknout primo z AR.

12.5.2024 02:40:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dice throne PYROMANCE vs SHADOW THIEF
Dice throne PYROMANCE vs SHADOW THIEF
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas