Skulk Hollow - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Pencil First Games, LLC
Thunderworks Games
Autoři: Eduardo Baraf
Keith Matejka
Seth Johnson
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je

O víkendu jsem zahrál první 2 hry a zatím hodnotim jako velmi dobré.
Za obě strany to působí vyrovnáne a lištisky se musí přizpus stylu Guardiana . Jedna hra zabere cca 60 min a obě hry dopadly těsným vítězstvím Guardiana, hraní karet a akce přípravy působí podobně jako třeba ve Wildlands. Na to aby jste si věděli naplánována efektivně svůj budoucí tah často musíte obětovat ten současný. Docela tomu sluší in ten nulový podíl náhody , která je tu dana jen tím jaké karty přijdou na ruku ale balíky jsou “štíhlé” takže se poměrně rychle protočí.

16.12.2019 13:28:17

Moje dojmy
O víkendu jsem zahrál první 2 hry a zatím hodnotim jako velmi dobré.
Za obě strany to působí vyrovnáne a lištisky se musí přizpus stylu Guardiana . Jedna hra zabere cca 60 min a obě hry dopadly těsným vítězstvím Guardiana, hraní karet a akce přípravy působí podobně jako třeba ve Wildlands. Na to aby jste si věděli naplánována efektivně svůj budoucí tah často musíte obětovat ten současný. Docela tomu sluší in ten nulový podíl náhody , která je tu dana jen tím jaké karty přijdou na ruku ale balíky jsou “štíhlé” takže se poměrně rychle protočí.

16.12.2019 14:48:51

Ano - ne?
Stále uvažuji o koupi této hry, ale stále se nemůžu rozhodnout. Hrajem poslední dobou 7divů duel a SW Rebelii.
V předobjednávce jsem měl hru Drako kterou lokalizuje mindok, ale doslechl jsem se, že toto by mohlo být lepší. Tak jsem z toho upustil a tak nějak zvažuju jestli to stojí za ty peníze. Není to zrovna levné. Na CZ verzi asi taky nemá cenu čekat. Hledám dvojkovou která nás tak rychle neomrzí a není na dlouho. Je tato hra podle vás dobrá volba?

20.1.2021 07:39:54 | Upraveno autorem (porovnej)

ANO
pokud se jedná o hraní s dospělejším nebo anglicky čtecím školákem doporučuji Skulk Hollow.
Na hraní s dětma je lepší Drako, není tam text, ale zase není tak variabilní.
Jinak pokud pokukujete po dalších rychlých dvojkovkách tak jednoznačně Watergate nebo Odhodlaní a vůbec není zlá Mandala.

20.1.2021 08:21:18

Ano
Za mě skvělé i díky variabilitě. Navíc se chystají další hry z tohoto světa s novými klany a guardiany, které můžete libovolně kombinovat.

Pokud jde o češtinu. Jsou zde na zatrolenkách česky pravidla, a k tomu stačí překlad těch karet hráčů víceméně. Na nich jsou vysvětlené všechny efekty, a na kartách se potom řídíte už jen obrázky. Navíc jich není tolik těch efektů, takže i neangličtinář si po pár hrách zapamatuje co která karta dělá.

20.1.2021 09:01:01

Vybíráme z Bazaru

King of Tokyo: Dark Edition
King of Tokyo: Dark Edition
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas