Shuffle Heroes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy, Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: From the Void
ADC Blackfire Entertainment
Czech Board Games
Autoři: Jan Vaněček
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

FAQ

K teto hre uz se tak dlouho slibuji faq ze uz asi drive stihne zapadnout prachem. Otazka je jestli kdyz je nezvlada sepsat autor tak jestli by to nezvladla komunita a mistni hraci. Ja uz jsem si ji chtel x krat poridit ale vzdy me nakonec odradilo ze kolem toho je tolik nejasnych otazek ( a to jsem ji i jednou hral a libila se mi ). Neni tu tu nekdo kdo by to mel nahrany a dovedl dat ty faq dohromady v jednom ucelenem souboru ?
5.10.2016 09:56:53

FAQ
Je to super nápad, připojuju se s prosbou. To kdo hrají (hráli) turnaje určitě vědí co a jak...

5.10.2016 10:44:17

autro nereaguje
Ja som autorovi písal asi pred mesiacom, ale dodnes neodpísal. Je to trošku škoda, lebo ako píšete, tak táto hra potrebuje FAQ ako soľ. A bez oficiálnej odpovede, sú to stále domnienky komunity.

Ja som nejaké otázky dával a dostal odpovede tu:
http://www.deskozrout.cz/topic/6839-hrdina-ramplpanker-karty-vylepseni/#entry124817
http://www.deskozrout.cz/topic/6840-hrdina-alsira-karta-vysati-duse/
http://www.deskozrout.cz/topic/6838-hrdina-kaldhet-pasivna-schopnost/

5.10.2016 11:41:26 | Upraveno autorem (porovnej)

faq a autor
tu hru jsem podpořil na kickstarteru, zúčastnil jsem se jednoho z prvních turnajů, který autor pořádal v Brně v rámci Deskobraní, bohužel od té doby mám z Jana Vaněčka špatný dojem (sliboval, že bude pravidelně rozvíjet svět Shuffle Heroes, že bude vydávat příběhy a kdoví jakou další podporu, a prd), který si bohužel jen potvrzuji. Na tom turnaji už došlo k mnoha situacím, které nebyli popsány v pravidlech, autor slíbil vydání faqu...

No za mě zklamání a dále autora nepodpořím ani v dalších jiných projektech.

5.10.2016 14:23:41 | Upraveno autorem (porovnej)

příběhy
Příběhy někdy v létě byly nové (jsou k dispozici na webu), ale to je tak všechno. Ono dost vypovídající je stav webových stránek. Už jsem to někde psal, asi se věnuje jen novým projektům a je to škoda a myslím si, že to někoho mohlo odradit od podpory nové hry na Kickstarteru......

5.10.2016 14:29:22

Nathanael
Naprosto souhlasím. Mám z autora stejný pocit - rovněž jsem ho kontaktoval s dotazy ke hře a rovněž zůstalo bez odpovědi. FAQ postrádám. Kolem hry to nežije. V nějaké rozšiřující balíčky už ani nedoufám. Za mě také zklamání - ne ze hry, ale z přístupu autora.

5.10.2016 20:22:52

otres
Autor se na hru vykaslal, imho ani on nevi, jak by pravidla mely byt, aby hra byla vyvazena a ta hra je proste spatna, nedomyslena. Pravidla jsou tak nejednoznacna a v tolika mistech rovnou chybi, ze to kazdy hraje po svem nebo radsi vubec.

6.10.2016 05:45:19

..
Kdyz uz ne autor tak alespon BF pod ktery to ted spada ho k tomu mohl dotlacit :/

No ale asi se to nestane ... Pro me tajima jestli by si nekdo z nistnich do toho troufnul .... Prodne by se dal udelat nejaky sdileny google doc a tak by se to dalo sepisovat ... Ja jsem to hral jen jednou tak se necitim kompetentni to sepsat ale urcite by to rada hracu ocenila. Ta hra je jinak docela dobra ...

6.10.2016 12:21:10

taky se pripojuju za FAQ
Vidim to podobne, autor dela mrtveho brouka, taky mi od nej zadna odpoved neprisla. Rozhodne bych vice ocenil jeho jasne stanovisko ohledne vydani FAQ, at uz by bylo jakokoliv. Tenhle stav hre (velmi dobre hre podle me!) prece vubec neprospiva a sam autor, potazmo vydavatel to museji dobre vedet.
Pripojuju se zaroven k prosbe na zkusene (turnajove) hrace o kumunitni FAQ, na webu je takovych informaci, co jsem nasel, dost malo.

6.10.2016 12:43:12

FAQ
S tím Blackfirem je to dobrá poznámka.

Já bych klidně nějaké FAQ vypracoval, ale:
1) Odpovědi by byly z mé hlavy, tak jak to hraju já - ukázalo se, že to nefunguje, najdou se další hráči, kteří mají jiný názor, hrají to nebo to chtějí hrát jinak, a mou odpověď neakceptují (takové reakce tady na moje odpovědi byly, to si nevymýšlím).
2) Díky bodu 1 mě to pak moc nebaví se snažit dávat nějaké odpovědi. To si radši něco zahraju. Protože abych byl dokonce osočován (ve vedlejším vlákně uživatelem WraithCZ), že moje odpověď je špatná, když ani neví, jaká je správná, tak to nemám zapotřebí.

WraithCZ: Ano, kritizujeme tady autora za jeho přístup ke hře, ale netvrdíme, že je hra špatná, nedomyšlená a otřesná. Právě naopak - hře chceme pomoci, protože je docela dobrá a má potenciál. Ovšem ty se svým přístupem se vůbec divím, že se o hru zajímáš, tvé příspěvky ničemu nepomáhají.

6.10.2016 13:20:54

Duirin
Tak si uděláme nějakou "miniskupinu" hráčů, co budou názory respektovat a neosočovat :-) přece jsme tady od toho, abychom si pomáhali.....každý si může říct jak tu konkrétní situaci hraje nebo chápe a z toho vybrat to nejlogičtější a nejlepší řešení do FAQu

6.10.2016 13:43:19

Durin
no nema cenu se hadat mezi sebou. Co vim tak za tvym vysvetlenim stalo i par dalsich hracu z ceho vypliva ze asi bude podlozene. V okamziku kdy neni ofiko faq to vzdy bude vyvolavat emoce. :) no pokud by ses toho ujal tak budu fak rad.

6.10.2016 13:47:31

...
Tak dík za podporu :)
Mám sice teď zrovna fofr v práci, ale tak třeba během 2 týdnů něco vyplodím.

Kdybyste mi dali dohromady otázky na FAQ, tak by mi to fakt pomohlo. Třeba sem, nebo lépe na to ještě založit další vlákno, kam by se psaly jen otázky...
Prostě shrnout otázky, které se tu vyrojily, aby byly na jednom místě.
Dík.

6.10.2016 14:37:54

FAQ
https://docs.google.com/spreadsheets/d/14CKus9AM7K4qeyq5e_CHbiwc6pa1nTHFvkwP-xvn9lI

Tak jsem prošel dotazy tady a na deskožroutovi, dal to dohromady a sepsal k tomu odpovědi. Snad to někomu pomůže. Podotýkám, že odpovědi jsou laické bez garance správnosti od autora (pokud to není uvedeno ve sloupci Verifikace).

Do dokumentu, do druhého listu můžete sami vkládat nové dotazy. Třeba je pak taky zapracuju (ale když bude upozornění i tady v diskuzi, tak to bude jistější).

Paladine, vlož prosím do svého prvního příspěvku ten odkaz, ať nezapadne. Díky.

9.11.2016 23:50:18 | Upraveno autorem (porovnej)

@Duirin
Dík, že si to skompletizoval :).

10.11.2016 07:41:29

Ke stažení
FAQ jsem nahrál do souborů a jsou nyní v Excelu ke stažení.

18.2.2020 15:38:51

Duirin

Díky moc, na základě toho jsem hru objednal, protože je fakt za pár šlupek :)

25.2.2020 06:33:41

Začal jsem hru hrát a fakt se mi líbí. FAQ ale potřebuje, ptal jsem se Honzy Vaněčka, jak je to s Casquiel a jejími efekty Stínu, tak jsem jeho odpověď přidal do FAQ a nahrál sem (čeká na schválení administrátory).

Je tady ještě někdo, kdo hru pořád hraje?.-)

12.1.2022 03:17:04

mám ji doma, ale už asi 3 roky jsem ji nevytáhnul, i když mi svého času přišla zajímavá a zábavná. Tu hru zabil právě Jan Vaněček svým přístupem ke hře. 

12.1.2022 11:04:10

Vybíráme z Bazaru

Duna: Tajemství rodu
Duna: Tajemství rodu
Akt. cena: 60 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas