Shuffle Heroes

Shuffle Heroes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy, Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: From the Void
ADC Blackfire Entertainment
Czech Board Games
Autoři: Jan Vaněček
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Svět se mění. Věda kombinovaná s magií odstartovala urychlenou industriální revoluci. Zapomínáme na pradávné tradice a nahrazujeme je nezodpovědností a chamtivostí. Vzestup magie toho přinesl daleko víc, než kdo předpokládal. Hrozivá stvoření z jiných sfér se tu začínají zabydlovat na úkor našich životů. Říše vedená moci chtivými oligarchy ignoruje všechny znamení přicházející zkázy a dále těží hlouběji, znečišťuje to málo, co nám zbývá z přírody, a oddává se malicherným sporům. Co se stane, když ochránci tohoto světa zanevřou na lidstvo? Kdo zastaví hrůzy z temných částí vesmíru dříve, než náš drahocený domov roztrhají na kusy?

Shuffle Heroes je rychlá karetní hra pro dva hráče, zasazená do temného fantasy světa planého steampunkových vynálezů a lovecraftovských monstrozit. Ve hře získáte dva hrdiny, každého s unikátními mechaniky reprezentovanými karetami, které smícháte dohromady, a takto vytvoříte svůj hrací balíček. Cílem hry je přemoci oba soupeřovy hrdiny, buď zabitím nebo vysílením. Během hry ničíte soupeřovy karty a velmi ovlivňujete jeho budoucí možnosti - nazýváme to „deck deconstruction“.

Průběh hry:

Ve hře najdete šest různých hrdinů, každého se svými unikátními mechanikami a balíkem karet, který ho reprezentuje. Každý hrdina má k dispozici 10 karet.

Před hrou nadraftujete dva hrdiny a zamícháte jejich karty dohromady, tím utvoříte svůj dobírací balíček o dvaceti kartách. Díky tomu je ve hře spousta možných kombinací na hraní a přitom je příprava na hru rychlá a jednoduchá. Hru se velmi rychle naučíte, během svého kola vždy buď zahrajete kartu, aktivujete schopnost hrdiny nebo si doplníte ruku na 6 karet. Při správně nakombinovaných efektech můžete akce řetězit a vytvářet devastující kombinace.

Vaším cílem je přemoci soupeřovy hrdiny, buď jim uberete jejich životy, nebo je vyčerpáte zničením patnácti karet z jejich společného balíku. Jedna z hlavních mechanik Shuffle Heroes je právě ničení karet soupeře - takzvaný deck deconstruction. Vaše rozhodnutí, které karty během hry soupeři zničíte, silně ovlivní jeho možnosti v dalších kolech.

Zdroj: http://shuffleheroes.czechboardgames.com/

Autor: Duirin

Vybíráme z aukcí

Ex Libris
Ex Libris
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas