Shadows over Camelot: Merlin’s Company

xxxxxxxxoo hodnoceno 23x (Seznam vlastníků)

Shadows over Camelot: Merlin’s Company - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Shadows over Camelot
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Bruno Cathala
Serge Laget
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

johann

Herné karty v CZ

Prosím vás, nemáte niekto spracované karty (s CZ prekladom) k tomuto rozšíreniu v takej forme, ako sú na stiahnutie k základnej hre SoC? Myslím, že to robil Kren s rbx-om. Je to perfektná práca a veľmi pekne za to zároveň aj ďakujem. Chystám si zadovážiť toto rozšírenie, no bojím sa aby nebol problém zosúladiť karty so základom.
26.5.2010 23:52:53

rbx

johann
Mam ty karty naskenovane a myslim, ze i castecne vycistene, ale nemam cas to dodelat. Kdyz vydrzis, tak se k tomu driv nebo pozdeji dokopu, abych to mel kompletni.

27.5.2010 00:02:41

rbx

johann
tak jsem na to koukal a mam to naskenovane. vycistene jeste ne, ale je to na to pripravene, zbavene vsech rastru ze skenovani.

Jinak ackoliv Kren dela precizni veci, tak v tomto pripade jsem vychazel z Caulyho prelepek, takze zasluhu ma v tomto pripade spise Cauly :-) ... jen pro poradek.

27.5.2010 00:08:32

rbx

johann
az ted koukam... vzdyt je to hotovo... vidim to tu udelano ad AXE, takze parada, nemusis cekat a ja nemusim nic delat :-))

27.5.2010 00:09:33

johann

rbx
nie že by som chcel nejako podceňovať prácu AXEho - tie karty sú urobené výborne, ale už mám vytlačené, zalaminované a orezané tie, čo robili s Caulym a Krenom, a Merlina by som potreboval práve v takej grafickej podobe ako zo základu. Aby to bolo všetko jednoliate. Ide mi teraz o biele a čierne karty, líc aj rub.

27.5.2010 16:19:15

johann

rbx
oprava:-) ...čo ste robili s Caulym...

27.5.2010 16:20:35

johann

rbx
ak by to bolo aspoň trochu možné, a našiel si si kúsok času a chuti, nepozrel by si sa na to;-)? Samozrejme, že to nemusí byť hneď... Bol by som ti veľmi vďačný a určite nie len ja!

27.5.2010 16:36:07

rbx

johann
jj, nasel jsem si chvili a uz mam vsechny karty vycistene a do zacatku prazdnin to urcite bude hotovo.

18.6.2010 23:53:21

johann

rbx
paráda, tak to je veľmi dobrá správa. Merlina už mám na ceste, vezie mi ho známa z USA, a hneď ho môžem skompletovať s preloženými kartami. Nezabudni prosím aj rub kariet. 100x vďaka;-)

19.6.2010 02:22:53

rbx

johann
mno, na rub obvykle nezapominam :-)))

19.6.2010 10:15:15

rbx

johann
tak mi to nedalo, je to hotovo, v pondeli ci utery to sem nahraju, i kdyz uz to tam je tolikrat, ze to mozna ani nema cenu.

19.6.2010 13:55:28

johann

rbx
ale cenu to má a veľkú, veď sa na to teším ako malý:-)vďaka, vďaka

19.6.2010 23:01:59

rbx

johann
Vcera jsem to sem nahral, takze ted to visi na velkem sefovi pres soubory :-)

22.6.2010 08:55:49

johann

rbx
tak páni, ďakujem za super robotu, CAULY, AXE a samozrejme RBXovi za konečnú verziu kariet. Je to fakt kvalitne urobené a už sa teším, ako mi to sadne spolu so základom z SoC:-). Akurát mám ešte dilemu, či si budem tlačiť aj nové erbové karty rytierov alebo to zatiaľ nechám tak. Každopádne ešte raz veľmi pekne ďakujem;-)

23.6.2010 22:33:34

johann

rbx
chcem sa spytat; preco je na "tvojich" čiernych kartach pod nazvom "NIC SE NEDĚJE" tiez postava Merlina? V originale je to bez tej postavy!

12.7.2010 20:11:14

rbx

Johann
fakt? Hm, tak to musím předělat.

12.7.2010 22:25:00

johann

rbx
ďakujem, ak si nájdeš čas budem len rád. Karty som ešte netlačil, takže to urobím na jeden šup po oprave. Btw tu kartu s Merlinom som si všimol až cez víkend, keď mi prišlo origo rozšírenie Merlin. Pekný deň:-)

14.7.2010 10:37:38

johann

rbx
Ahoj, prosím bolo by možné opraviť tie karty "NIC SE NEDĚJE"? Samozrejme, nechcem tým nejako obťažovať, len sa tešíme, keď si zahráme Merlina si CZ kartami:-)

25.7.2010 13:33:13

he?
Mě si nikdo s CZ kartami hrát nebude :-)

25.7.2010 13:51:37

johann

rbx
veľmi prosíííme Rbx, šlo by predsa prerobiť tie karty? strašne radi by sme si zahrali Camelot s Merlinovou Companiou, no čakáme na kartičky od teba. Prosíme, neodožeň nás od dverí;-)

3.8.2010 22:42:29

johann

rbx
Prepáč rbx, že otravujem, ale ak si ešte neprerábal tie karty "NIC SE NEDĚJE", prosím ťa pozri sa ešte aj na bielu kartu MERLIN (s modrou rubovou stranou). Preložený text sa líši od Caulyho pekladu tejto karty. Dik

8.8.2010 21:38:04

rbx

johann
dik moc za upozorneni! Mam to pripravene k uploadu a jelikoz v tom mas ted vetsi prehled nez ja, tak to prosim zkontroluj vse, abych to nenahraval na nekolikrat. Pro jistotu... kdyby tam jeste byla nejaka chyba, delal jsem to tenkrat hrozne rychle, abych to stihl ana dovolenou a pak jsem ty karty zapomnel doma :-)

9.8.2010 13:27:33

johann

rbx
ahoj, obsahovo je to v poriadku, totožné s Caulyho prekladom... Teraz by to už malo byť všetko ok. Tie dve chyby som našiel úplnou náhodou a až po tom, čo sa mi dostali do rúk originál karty! Apropos, vy to hrávate s originál angl. kartami?
Ešte rozmýšľam, ako poriešiť druhú sadu erbových kariet k rytierom:-(. Rozmýšľam, že by stačilo ponechať erb.karty zo základu a len na malé kartičky nejako vkusne napísať špeciálnu vlastnosť daného rytiera spolu s jeho menom. Potom by sa len vylosovaná kartička priložila ku základnej erb. karte (farba) a bolo by. Snáď by to tak šlo:-)...

9.8.2010 20:29:15

rbx

Johann
ok, tak já to zitra uploadnu. Ty karty rytířů předělávat nebudu, není důvod a ani čas. Přece jen je ma každy rytíř stejně, jen se liší v té specialni vlastnosti.

9.8.2010 21:14:55

johann

rbx
v žiadnom prípade som to nemyslel, tak, že by si mi tie karty prerobil.. spomenul som to len okrajovo! Vdaka za ochotu!

9.8.2010 21:36:52

Johann

Rbx
prosím ťa Rbx, teraz neviem, či s tými kartami k Merlinovi otravujem alebo nie, alebo ti len nevychádza čas na upload... no napriek tomu sa chcem spýtať a zároveň poprosiť, či môžeme s tými opravenými kartami počítať? Dík

22.8.2010 21:38:49

Vybíráme z Bazaru

Eldritch Horror EN
Eldritch Horror EN
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas