Search for Planet X, The

xxxxxxxxoo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Search for Planet X, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: logická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Foxtrot Games
Renegade Game Studios
Autoři: Ben Rosset
Matthew O'Malley
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jazyková náročnost

chtěl jsme se zeptat jak je hra náročná na jazyk, ke stažení jsou zde sice pravidla, nápovědní karty by se také asi daly přeložit ale co apka. Máte někdo zkušenosti? Jde mi o to hrát i s úplnými neangličtináři

3.7.2021 10:25:51

Appka je volne ke stazeni. Neni problem se na ni preci podívat. 

..DeskoHerky Teplice..

3.7.2021 13:45:57

pravda, že mě to nenapadlo hend :), jdo to zkusit

3.7.2021 17:56:55

Tak po vyzkoušení appky to vypadá jazykově docela náročně (z pohledu neangličtináře a s tím že se nemůže ptát co přesně co znamená), možná se pletu, protože jsem hru nezkoušel. Můžete když tak někdo napsat svoje poznatky/dojmy? 

3.7.2021 21:23:21

Myslím, že pokud jsi absolutní neangličtinář, tak bych do toho nešel. Pokud něčemu trochu rozumíš, tak možná. Ve hře se vlastně pořád opakují ty samé výrazy a část informací může číst (a překládat) jen jeden člověk, takže když si ke hře uděláš základní slovníček, tak by to mohlo jít, i když si dovedu představit, že to bude trochu otravný.

I když se to asi nestane, tak doufám, že tu hru někdo přeloží (vlastně jde “jen” o appku a pravidla), protože je fakt skvělá a s trochou hajpu by se mohla i docela prodat.

4.7.2021 11:35:29

Díky za info, o mě nejde, já to dávám, šlo mi o to když bych hrál s úplnými neangličtináři a byl dobrý nápad si tu appku stáhnout a vyzkoušet. Takhle mám potvrzený můj dojem, že to pro ně nebude, škoda a abych to hrál sám - to zas mít nemusím. Budu doufat že to dopadne jak říkáš a někdo to přeloží to by pak byla jasná koupě

4.7.2021 14:16:19

a nahodou nejake sance na ceske vydani? Zaujalo me, jak vysoko v zerbicku na BGG hra je. Treba by mela uspech i v ceskem rybnicku.

27.3.2023 11:24:27

Já bych se taky přimluvil za českou verzi, pokud sem koukne někdo z českých vydavatelů. ;-) Když jsem ji držel ve Švédsku v ruce, tak jsem měl nutkání ji koupit a oblečení z příručního zavazadla vézt na sobě, ale ta angličtina by byla pro hledání spoluhráčů velká komplikace.

22.5.2023 21:43:17

Bych čekal, že když už tak někdo vydá spíš tu novou verzi se zvířaty The search for lost species 

22.5.2023 22:19:31

Vybíráme z Bazaru

Robin Hood a jeho dobrodružství
Robin Hood a jeho dobrodružství
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas