Scythe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Alan Stone
Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Font/ kurzíva

Po delší době jsem si vzal do ruky pravidla a vybavilo se mi jak moc mi vadilo a vadí jakým fontem jsou sepsána pravidla a vlastně i text na kartách setkání/úkolů.

Čím jsme starší tím víc mi to vadí. Vysvětlí mi někdo z Albi, proč je použit tak nevýrazný text? Tenké písmo a navíc ještě v odstínu šedé. To musel odsouhlasit nějaký sebemrskač. Není to jen u Albi setkal jsem se s tím už i u Mindoku.

26.2.2024 20:31:09 | Upraveno autorem (porovnej)

@ony-flyboy to bude dotaz spíš na původní vydavatele konkrétních her. Vydavatelství, které pouze lokalizují hru podle mě nemohou měnit font písma. Ale souhlasím, že některé texty na kartách nejsou úplně dobře čitelné.

26.2.2024 21:47:12

Mám základ v češtině a všechna další rozšíření (včetně promo karet) v angličtině, takže můžu porovnat. V původní anglické verzi je vše krásně čitelné, v české verzi bohužel ne. Ten font, resp. barva písma v české verzi na kartách setkání, to je opravdu tragická volba.

27.2.2024 00:18:34

Naprosto souhlasím s kritikou! Nechápu a taky by mne zajímalo proč to Albi takhle udělalo. Žádný zkušený grafik nezvolí takový font a barvu, které na monitoru v grafických podkladech sice vypadá fajn ale v tištěné formě úplně jinak a nezřetelně. Zkušený grafik přeci musí vědět jak bude vypadat tiskový výstup tenkého fontu.

27.2.2024 12:12:57

Tak Albíci, proč nemyslíte taky na lidi, kteří zrovna nehýří Ostřížím zrakem??? Děkuji za vaši vysvětlení.

27.2.2024 14:11:14

Vybíráme z Bazaru

Eclipse + Eclipse: Rise of the Ancients + insert
Eclipse + Eclipse: Rise of the Ancients + insert
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas