Šampioni Jablečného království

xxxxxxxxoo hodnoceno 106x (Seznam vlastníků)

Šampioni Jablečného království - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: strategická, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Hoby Chou
Vienna Chou
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Je zábavná i pro dospělé?

Ahoj, dá se tato hra hrát i jenom s dospělými? Jde mi o to, jestli je pro dospělé i po několika hraních znovu hratelná nebo přestane po několika hrách bavit a je spíš pro hraní s dětmi?

8.7.2021 11:04:01

Dospělácké Scythe mám hodně rád, takže tohle jsem si na hraní s dětmi na chvíli a zkoušku vypůjčil. I když mě to chvilku bavilo, tak za mě je to spíš hříčka pro ty menší. Na hraní čistě s dospělýma bych to spíš nedoporučil, na to je ta hra přecejen dost... dětská. Snad by to dávalo smysl jen nějakým příležitostným hráčům pokud by chtěli primárně uspokojit děti a nechtěli ještě vrážet peníze i do nějaké dospělé hry... třeba normálního Scythe :-D
Za mě existují mnohem "lepší" hry, které při hraní zároveň uspokojí jak děti tak čistě jen dospělé - o těch tu je myslím v jiných tématech napsáno už dost.
 

8.7.2021 11:44:56

Za mě je v pohodě hratelná i jen v dospělých. Ale dovedu si představit, že bude ta dětská grafika po chvíli spíše vadit. Osobně to beru jako jednodušší a rychlejší Scythe. Ale já jsem dost hračička. V dospělých jsme hráli i Plyšovou hlídku nebo Příběhy pirátů.

8.7.2021 14:42:06

Taky jsem proti tomu, aby to hráli dospělí sami bez dětí. S dětma je to fajn, protože se můžou docela plnohodnotně zapojit a vyhrát a dospělí u toho netrpí, protože nějaký rozhodnutí tam udělat člověk přeci jen musí. Ale hrát to primárně jako dospěláckou hru, to fakt nééé. To bych radši zvolil nějakou zajímavou přístupnou hru pro začínající hráče, ale tohle to vážně neni.

8.7.2021 16:41:21

V podstate súhlasím so všetkým, čo bolo napísané, s jedným doplnením.. Viem si predstaviť hru 2 dospelých podobne naladených hráčov proti 1-2 Automám na najťažšej (alebo jednej z ťažších) úrovni.

8.7.2021 23:56:10

Vybíráme z Bazaru

Krabice z exp. Scythe, Duchove Ostrova, Mars Ares
Akt. cena: 1 €
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas