Runewars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Background atmosphere music :)

Urcite so mnou budete suhlasit ked poviem, ze atmosfera pri hrani "amerakov" je nesmierne dolezita, pre uplne si uzitie epickej hry. A hudba tu atmosferu vie nadherne dokreslit. Tak sa pytam, co odporucate pri hrani tejto parady?? Dakujem

PS: dufam ze nie som jediny blazon ktory si mysli, ze pri hrani je potreba mat atmosfericku hudbu a ze nie som jediny ktory to praktikuje :D
18.9.2011 16:30:57

stokyi
Ja u her vetsinou hudbu nepoustim a kdyz uz, tak spise jako kulisu, vetsinou jsem natolik zaujat hrou, ze hudbu moc nevnimam. Ackoli u Boldricka jsme k BloodBowlu poslouchali nejaky stredoveky metal a hodilo se to k tomu vyborne. Kdyz jsme naposled u kamose na chate hrali epic Runewars, hrali nam k tomu Cansei de Ser Sexy a Bob Dylan, takze nic atmosferickeho :)

18.9.2011 16:46:48

muzika
Jednoznačně soundtracky... k Descentu jsme začínali "oficiálním" D&D soundtrackem od Midnight Syndicate a teď už frčíme soundtracky k filmům Season of the Witch a Black Death. Eragon apod. jsou přece jen takový moc pozitivní :)

A divnej rozhodně nejseš:-) Jsou lidi, který se k hrám i převlíkaj do kostýmů :D

18.9.2011 16:47:08

hudba
posledne sme k tomu meli kombinaci soundtracku jako posledni mohykan, skala nebo barbar conan

18.9.2011 16:49:37

Hudba
Já bych taktéž doporučil soundtracky, ale ne k filmům nýbrž k hrám, a to počítačovým. Krásný soundtrack je k Realms of Arcania: Blade of destiny a Realms of Arcania: Star trail. Potom samozřejmě The Elder Scrolls všechny části a nebo také World of warcraft. To jsou tedy všechno soundtracky k fantasy. Ke hraní Arkham Horror používám cd s názvem Masters of horror, kde se dají vybrat skladby, které při hraní neruší ale atmosféru vhodně doplňují. Jistě by se dalo najít spoustu muziky z různých fantasy filmů, nejlepší samozřejmě pouze instrumentální, zpěv by už při hraní rušil příliš.

18.9.2011 16:58:20

hudba
no mne ku hraniu atmosfericka hudba rozhodne pridava komfort:D vzdy, ked je to mozne, snazim sa o cosi tematicke.. (ocenujem doterajsiu plejadu tipov;)
..z tych svojich zmienim napr. : Blizzad:Echoes of War OST, BSG OST, MK, apocalypto, TronLegacy, Might&Mmagic ost, ghost in the shell, animatrix,babylon5 a pod. ..ale aj Morricone sa obcas da..))

E:ku runewars mozno ten Might&MagicVII ost..

18.9.2011 17:08:49 | Upraveno autorem (porovnej)

thx
dakujem vsetkym za rady, ja osobne mam najradsej hudbu z hry diablo 2, mimochodom nahrata bola v bratislave slovenskym orchestrom ( s tym slovenskym orchestrom som si nie na 100% isty ) a urcite vyskusam aj to co ste poradili :)

18.9.2011 22:06:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mars Teraformace - Expedice Ares vč. promo
Mars Teraformace - Expedice Ares vč. promo
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas