Roulette - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: neuvedeno
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 1998
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Hustá atmosféra kasina naplňuje místnost, kde se střetává štěstí a riskování. Zvuky otoček rulety a šumění sázek pronikají vzduchem, zatímco hráči napjatě sledují, jak se kolo točí a kulička tančí po číslech. O vítězství nebo prohře se rozhoduje během okamžiku, přičemž každý je držitelem svého vlastního osudu.

O co ve hře jde:

Ve hře Ruleta se hráči ocitají v roli hazardních hráčů v kasinu, kteří se snaží předvídat, na které číslo padne kulička v ruletě. Jejich cílem je vsadit na správné číslo nebo skupinu čísel a získat tak výhru. Ve hře se setkávají štěstí a dovednosti při rozhodování, zatímco se pokouší o dosažení vítězství.

Příprava hry:

Před začátkem hry jsou připraveny následující herní prvky:

  • Ruletový stůl: Na stole se nachází ruletové kolo se sektory, které jsou číslovány od 0 do 36 (v evropské verzi) nebo od 00 do 36 (v americké verzi). Kola jsou rozdělena na červené a černé sektory a také na lichá a sudá čísla.

  • Ruletové žetony: Každý hráč obdrží speciální žetony, které používá pro sázky. Tyto žetony mají různou hodnotu, která je předem stanovena.

  • Sázky: Hráči mohou sázet na různé možnosti, včetně jednotlivých čísel, skupin čísel, barev, lichých nebo sudých čísel a dalších kombinací. Každá sázka má svou pravděpodobnost výhry a vyplácení.

Průběh hry:

  • Sázky: Hráči umisťují své žetony na vybranou část ruletového stolu před tím, než krupiér označí, že je konec sázek.

  • Roztočení kola: Krupiér otočí ruletové kolo v jednom směru a vloží kuličku na opačnou stranu kola, takže kulička tančí po číslech a nakonec zůstane v jednom z nich.

  • Vyplácení výher: Pokud se kulička zastaví na čísle, na které hráč sázel, vyplácí krupiér výhru. Výše výplaty závisí na pravidlech a na pravděpodobnosti sázky.

  • Opakování: Hráči mají možnost sázet na další kolo a opakovat proces sázek, otočení kola a vyplácení výher.

Konec hry:

Hra Ruleta končí, když se hráči rozhodnou ukončit své sázení. Vítězem hry se stává hráč, který během hry získal nejvyšší výhru na základě svých sázek a správných předpovědí, ať už to bylo tím, že vsadil na konkrétní číslo, skupinu čísel, barvu nebo jinou možnost.

Autor: Zanty

Další názvy této společenské hry

  • Ruleta

Vybíráme z Bazaru

Obleva (stále ve folii)
Obleva (stále ve folii)
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas