Root: Rozšíření Říčního lidu

xxxxxxxxxo hodnoceno 131x (Seznam vlastníků)

Root: Rozšíření Říčního lidu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Root
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
2Tomatoes Games
Crowd Games
Leder Games
MS Edizioni
Portal Games
Quality Beast
YOKA Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupnost CZ verze

Všimnul jsem si, že CZ verze je nyní nedostupná. Plánuje se prosím dotisk nebo už nikoliv?
Díky za info

J
5.1.2020 14:58:35

Nebude

FitB nedávno psali tuším na svém FB, že narozdíl od základu tento dotisk v blízké době neplánují.

5.1.2020 15:11:08

...
Dotisk rozsirenia bude pravdepodobne az ked bude lokalizovane druhe rozsirenie - Underworld expansion. Ale kedze toto rozsirenie este nebolo vydane ani v anglictine, tak to si este pockame.

Tommi

5.1.2020 18:36:09

Druhé rozšíření

A plánují vůbec lokalizovat druhé rozšíření?

18.2.2020 22:50:04

Dooby
Prý ano, ale nejspíš až příští rok.

18.2.2020 23:41:04

Deema

Ups. Jsem do rozjetého rychlíku Root nastoupil až teď a koukám, že některé vagóny mi ujely a jsou v nedohlednu.

Chodíme hrát se skupinou cca pěti osob, tak v tomhle případě to rozšíření je pro nás existenční. Leda zkombinovat eng verzi bobrů a plazů s českým základem nebo počkat.

Ach, jak krutý je život deskoherního nadšence, když musí činit tak těžká rozhodnutí.

19.2.2020 06:39:01

Dooby
V bazari je teraz v ponuke ceska verzia Root aj s rozsirenim. Dnes je posledny den drazby.

Tommi

19.2.2020 07:03:55

IN

Re
Nikde jsem nerikal, ze pristi rok, ale tento rok.
----------------------
Majitel liščí krabice

19.2.2020 07:24:37

Reakce

To Tommi: Jak tak koukám na vývoj té aukce, tak poslední den dneska nejspíš nebude :). Ale třeba se mýlím. Vzhledem k tomu, že jsem si základ koupil nedávno nový, tak tahle aukce pro mě není. Nicméně dík za upozornění.

To In: Dík za upřesnění. Předpokládám, že i když to bude letos, tak se bude jednat o termín na konci roku. Sedí teda info, že bude nové rozšíření a zároveň doplníte zásoby toho prvního?

19.2.2020 07:57:49

IN

Dooby
Ani tak to asi nebude. Nyní budou Leder games organizovat dotisky jazykových edicí základu a prvního rozšíření. O druhém zatím není řeč (i když avizují, že by rádi brzy..:) ). Přesto by dotisk prvního měl být dříve než případné vydání druhého. Můj soukromý odhad je cca srpen...
----------------------
Majitel liščí krabice

19.2.2020 08:37:23

Dooby
Leder games mají také oficiální PNP verzi (https://drive.google.com/drive/folders/1i9-iCUDzfGMs7HjFHhahwMS6efvvfX5w), tak si můžeš desky hráčů z rozšíření vytisknout a nějak nahradit figurky, než bude dotisk. To by nemělo být těžké.

19.2.2020 10:39:39

Reakce
To In: Super. Dík za druhé info a upřesnění. Pro mě určitě ideální řešení, že se nebude čekat na druhé rozšíření.

To Umma: Dík. Sice se mi tato varianta děsně příčí, ale je to řešení, o kterém jsem neměl páru a které nakonec prověřím a asi aplikuji. Už to vidím, jak ptáky, mývala, zajíce a kočky v boji o lesní říši drtí pod praporem říčního lidu Batman s Robinem.

19.2.2020 20:47:13

Reedice - úprava a vyvážení frakcí?
Ahoj, často jsem četl, že ještěři jsou hodně slabí a že snad již mají i upravená pravidla a herní desku. Je to pravda?

A pokud ano, plánuje se s příchodem CZ Underworld expanze i nový dotisk tohoto rozšíření rovnou s upraveným herním materiálem a zákonem?

Děkuji

4.1.2021 19:45:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Make 'n' Break DE (nová, jazykově nezávislá)
Make 'n' Break DE (nová, jazykově nezávislá)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas