Root - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
2Tomatoes Games
Crowd Games
Leder Games
Matagot
MS Edizioni
Portal Games
Quality Beast
YOKA Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sólo

Zdravím všechny,
Co říkáte na sólo variantu, která je dostupná s rozšířením? Má vůbec smysl, když ani pro dva hráče není hra prý úplně nejlepší.
5.6.2019 10:47:18

ne
Přečetl jsem si pravidla mechanický kočky a neměl jsem ani chuť to zkoušet. Root je prostě 3+ hra, solo varianta je jen ulitba současným potřebám hráčů, kteří vyžadují solo hru ve všem (imho strašná pitomost). Ve dvou se to dá, ale je to jako jet ve sporťáku po vesnici předpisově... jedeš a tím to asi tak hasne.
___
redaktor Deskofobie

5.6.2019 11:34:57

IN

re
osobně si myslím, že mechanická kočka není úplně špatná coby společný nepřítel při kooperativní hře.
----------------------
Majitel liščí krabice

5.6.2019 12:01:27

Better bot project
Při brouzdaní BGG jsem narazil na tehle faunouškovský projekt kde si dali tu práci a vymysleli Mechanickou variantu pro každou frakci (i s vylepšením pro již existujicí). Podle toho co mužu soudit si to lidi docela pochvalují.

https://boardgamegeek.com/thread/2068034/better-bot-project-v5-released-riverfolk-company-b

6.6.2019 10:22:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Ks

Vsak v poslednim ks byla moznost add-onu prave 4 novych automa frakci pro ty, kdo chteji mit oficialni verzi

9.6.2019 13:13:14

solo hraní

zkusil jsem hrát opakovaně sólo proti markýze a jedinný s čím jsem schopen ji porazit jsou orli. ostatní ze základu nemají absolutně šanci, prohra rozdílem třídy.
jaké jsou vaše dojmy?

20.4.2020 20:21:17

solo hraní

zkusil jsem hrát opakovaně sólo proti markýze a jedinný s čím jsem schopen ji porazit jsou orli. ostatní ze základu nemají absolutně šanci, prohra rozdílem třídy.
jaké jsou vaše dojmy?

20.4.2020 20:21:23

luudva
Také, že bez "Better botov" z BGG to solo hra jednoducho nie je :)

20.4.2020 20:41:55

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: Pád Avalonu + INSERT a obalené kart
Tainted Grail: Pád Avalonu + INSERT a obalené kart
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas