Room 25 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Matagot
Autoři: François Rouzé
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Posouvání ukazatelů kola

Ahoj,

právě jsem odehrála první hru v sólo módu a není mi moc jasný ten posun ukazatelů. Která varianta je prosím správně, stojí-li začínající hráč na -8 a skončilo první kolo? Začínající jde na konec a druhý jde kam?

A) druhý hráč se posouvá na -8
B) druhý hráč se posouvá na -7

Když by platilo A, přijde mi, že mám hafo času a můžu hrát hodně safe. Ale jestli platí B, tak musím hodně riskovat, protože jinak ani nestíhám najít Room 25, natož do něj všechny dostat.

Mám taky trochu trable s taktikou. Můžu jedním vězněm zahrát průzkum (bez pohybu) a jiným vězněm tam v jeho tahu udělat pohyb, i když místnost ještě není otevřená, ale já už de facto vím, že je OK tam jít?

Asi bych měla odehrát víc her, než založím vlákno, ale já se pak blbýho návyku špatně zbavuji, tak se ptám radši hned :-)

Díky moc!
13.10.2015 16:30:43

Magnova
Druhý nejde nikam, s toho se stane první hráč. 1 hráč jde na konec je a v druhém kole se z něj stane 4 hráč. Po dalším kole se to opakuje, 1 hráč jde na konec a je z něj 4 hráč ;) Tohle se děje až všichni provedou své 2(1) akce.

Druhá otázka: s každou postavou vykonáš jednu akci a pak s každou případnou druhou akci.

9.12.2015 02:07:10

poradi
je to naopak, posledni hrac se posune na 1. misto. Posouva se tedy zleva do prava.
hrac A, hrac B, hrac C, hrac D, -10, -9, -8, -7
se na konci kola zmeni na
hrac B, hrac C, hrac D, hrac A, -9, -8, -7
A presouva se az po celem kole = az vsichni odehraji vsechny svoje akce.
Je to tak ze kazda postava by mela moznost zahrat 8 kol / 10 kol. Dle typu hry.

9.12.2015 15:36:27

Vybíráme z Bazaru

Witchstone
Witchstone
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas