RobotiCS - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Přišel jsi do arény ohromující svoji dominancí v celém městě. Není stavby, která by jej zastínila. Od bojiště do stropu se lemují sedačky přeplněné diváky v barvách soutěžících Programerů. Kolbiště je jednoduché. Čistě písečné, patrná je jen elipsa, která při zápasu vždy zapne neprostupné silové pole chránící diváky. V tomto poli proti sobě bojují 2 týmy, na každé straně vždy Programer a nejméně jeden Robot. Staneš se jedním z oněch slavných Programerů, kteří vydávají povely svým svěřencům a bojují o titul. Postav a naprogramuj svůj balíček tak, abys využil své útočníky vstříc výhře v turnajích RobotiCS.

Deckbuildingová karetní hra RobotiCS nabízí každému hráči možnost stát se Programerem mohutných robotů, kteří spolu svedou bitvu. Každý začíná se stejným balíčkem, který dle své strategie obohacuje nákupem dalších karet (princip systému deck-building).

Ve hře se odvíjí souboj Alfa-Robotů podporovaných Programery. Alfa-Robotům ubývají zásahové body a body štítu, zatímco Programerům přibývají žetony vyčerpání. Svými schopnostmi se navzájem doplňují. Ovšem Alfa-Robot může nést vždy jen jeden kus karty výbavy, a tak hráč musí do balíčku pořídit i Beta-Roboty a přiřazovat karty výbav i jim. Hru můžete zvrátit i okamžitými Programovými kartami Akce a Reakce. Ve hře vznikají různé strategie, (např. discard, healing, multiplikace Beta-Robotů, agro, aj.) a 203 karet v balení zaručuje pokaždé nespočet různých herních kombinací.

Během hry se střídají kola každého hráče. Ve svém kole může hráč nakupovat další karty do balíčku za karty Zdrojů, hrát karty z ruky, používat efekty a schopnosti a v neposlední řadě i zaútočit. Nákupem karet tak hráč posiluje svoji strategii, kterou hraním karet uplatňuje, aby pak díky útoku vyčíslil efekt. Těmito kroky rovněž reaguje na postup soupeře.

Karetní hra RobotiCS je optimalizována pro hru dvou hráčů. Hrát ji můžete ale také ve třech či čtyřech, a tak je určena i celým rodinám a skupinám přátel. Jednoduchá struktura hraní je založena na stavbě strategie během hry a reakcích na kroky soupeře. Nepřipravují se tedy balíčky před turnajem (rozdíl oproti sběratelským karetním hrám). Není třeba již dokupovat žádná doplňková balení, veškerý strategický potenciál hry se nachází v základním balení.

Karetní události jsou založené na pohodové a nápomocné atmosféře a jsou doprovázené zábavnými a naučnými doprovodnými programy a akcemi.

Autor: Snox

Vybíráme z Bazaru

Byl jednou jeden život
Byl jednou jeden život
Akt. cena: 4500 Kč
Končí za: 18 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas