Robinson Crusoe: Záhada ztraceného města

xxxxxxxxxo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Záhada ztraceného města - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Období kolonizace
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Joanna Kijanka
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy a podobně


괜찮아
26.4.2019 11:28:17

gar-mogoth

Vím že to tak je z originálu. Jen jsem tím chtěl říct, že by mi nové kostky udělaly radost.
Jiné karty mne tolik netrápí, není to podle mne taková katastrofa.

10.1.2020 16:15:17

Fao

Herní doba kampaně
Nevíte někdo, jak jsou časově náročné scénáře kampaně, případně celá kampaň?

27.4.2020 17:37:40

Herní doba
Vo dvojici sme zvládli kampaň za dva dni, ale bolo to v rámci obmedzenia osobnej slobody a pohybu :), a vychádzalo to cca 2 hod. na 1 scénar. Posledný scenár nám prišiel úplne najľahší, asi sme boli riadne nabušení.

28.4.2020 08:16:38

herní doba
Hraji to sólo a vychází to tak 1,5 h na scénář. Mám hotové 3 scénáře. Souhlasím s Jerzy79, že čím se líp vybavíš v prvních scénářích, tím se ti pak hrají líp ty další. Takže i když zvládneš některý scénář, tak se můžeš rozhodnout ho zahrát lépe. To pak může hru prodloužit.

28.4.2020 08:32:07

dojmy
A co takhle nějaké dojmy? Jaké to je? Co příběhovost oproti základu?

29.4.2020 10:52:52

Dojmy
Ahoj, zajimaloby mě, zda toto rozšíření nějak ovlivní obtížnost základní hry.
U základní hry mám problém vyhrát 1. scénář s postavením hranice a zapálením ohně.
Dotaz zní pokud pořídím rozšíření je zde něco, co mi základní 1. scénář resp základ "usnadní" ? Něco jako přidat si Pátka a psa v sólu ? Díky

25.8.2020 10:00:38

Dojmy po prvnim scenari
Kratka verze: jsem nadseny
Dlouha verze: to jakym zpusobem zmenili hlavni postavy je uzasny.. mate v parte myslim 9! postav rozdelene na hracske na NPC a kdyz vam hracska zdechne do aktivni party naverbujete jednu z NPC. Krome standardnich fyzickych zraneni se zacly pocitat i mentalni trauma jako v arkhamu. Nedilnou soucasti kampane je knizka pribehu jako v This War of Mine, byt samozejme ne tak obsahla. Kampan ma myslim 5 scenaru (kazdy scenar ma svou vlastni sadu karet udalosti takze tema scenare neni jen v knizce ale i na kartach), odkazu v knizce je cca 100? Kdyztak me opravte. Atmosfera je bozi, nechci spoilnout ani prd tak si s tim musis vystacit :) jsem presvedcenej o tom ze obtiznost byla oproti standardni hre snizena!! :)) takze jsme byli schopni prvni scenar dojet do zdarnyho konce. Pred tim nez jsme do kampane naskocili jsme si dali dve hry trosecniku abychom si osvezili pravidla a hodne to pomohlo. Kdyz jsme u pravidel - je treba se naucit nova pravidla vztazena k novym postavam, traumatu a dalsim mensim doplnkum, ale neni to nic co by hru zasadne menilo a mel si v tom pak hokej co patri do kampane a co do standardni hry.

Soucasti baleni je horrorovy rezim (nove karty udalosti ktere zamenuji ty stare z puvodni hry - nezkousel sem) a dva samostatne scenare - ktere sem taky nezkousel :))

25.8.2020 10:22:50

Obtiznost
V boxu rozsireni neni nic co by puvodni hru zjednodusovalo. Horrorove karty sem nezkousel ale predpokladam podle nazvu ze to bude spis ztizeni nez zjednoduseni :).

Klidne se priznam ze zakladni hru hraju two handed solo s patkem i coklem ale my win ratio tu ani nebudu psat pac by se rovnalo smerodatne odchylce :))

25.8.2020 10:27:56

Vybíráme z Bazaru

Formule D
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas