Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 346x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pozor na poškozený herní materiál!

Varuji všechny zájemce před nákupem s dopravou. ALBI velmi šetřilo na insertu (vnitřní části krabice) a ten je vyroben z extra nekvalitního a velmi tenkého papíru, jenž se pro těžký obsah vůbec nehodí. Byl jsem hru kupovat osobně a viděl jsem totálně roztrhaný vnitřek s viditelně omlácenými komponenty (např odtrhnutá část papíru z plánu) z kusu, který jiný zákazník vrátil.

Můj kus byl uvnitř také roztrhaný, ale komponenty docela v pořádku. Při jakékoli manipulaci s hrou se vnitřní papír okamžitě roztrhá a obsah v bedýnce se mlátí jak v mlýnu. Důrazně doporučuji kupovat osobně a hru v prodejně rozbalit a překontrolovat! Vzhledem k vysoké ceně hry je uspořádání krabice velká ostuda.

V prodejně Světa her na Nuselské v Praze mi prodavačka ukazovala 2 vrácené kusy s poškozenými komponenty (ohnuté dílky ostrova, zmačkané karty, omlácené rohy plánu atd.). Sice už se ro řešilo v jiném vlákně ale nikdo neměl poškození, tak to raději varuji zde.
30.5.2016 15:18:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Livingstone
Rozumím tomu dobře že mi v krabici něco chybí ve velikosti A3? Kde to najdu klidně si to vytisknu. Insert mám taky na šrot, ale ten jsem si opravil, scénář Livingstona mám, ale malej A5 a postavy mám na hraní jen 4. Co mi tedy přesně chybí nebo bych měl mít? Díky moc.

1.8.2016 10:06:08

Edison
Nic ti nechybí, na scénáři Livingston máš myslím někde uvedený odkaz, kde stáhnout doprovodný materiál, akorát někomu ho v rámci reklamace insertu přiložili už vytištěný, ale asi to byla spíš vyjímka.
Jinak ke stažení je to teda tady
http://www.albi.cz/gallery/download/7557/

1.8.2016 10:08:25

Froggery
Děkuju!

1.8.2016 10:37:58

Albi a ich pristup
Chcem dodať, že prístup spoločnosti Albi je naozaj výborný a profesionálny. Uvedomili si chybu priznali ju a napravili ju. Poslali mi nový insert a dokonca hracie kocky ktoré som mal poškodené. Ďalej doplnili aj scenár Doktora Livingstona aj keď som o to nežiadal. O pár dní od napísania mailu. Z mojej strany obrovská spokojnosť s touto hrou a jej českou lokalizáciou od Albi. Žiadny zážitok vám pokazený insert nepokazí, ta hra je úžasná a preklad si zaslúžila. Určite odporúčam a od Albi si v budúcnosti ešte určite niečo kúpim ak to bude hra pre mňa.

2.8.2016 11:12:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Livingston
Jen poznámka.
Dnes mi došla hra a Livingston ve formatu A3 byl uvnitř.
Tak nevím?

2.11.2016 21:20:25

Vybíráme z Bazaru

Marvel United: X-Men – X-Force EN
Marvel United: X-Men – X-Force EN
Akt. cena: 40 €
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas