Rising Sun - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

7. března začíná na kickstarteru :)
10.2.2017 09:51:04

Seladean

Jj. Já také od 26. stále Anglie. :)

7.2.2018 19:10:11

@Mizy @stady
vďaka, celkom ste ma upokojili... :) môj prvý KS na ceste domov... tak sa strachujem, že čo ak práve ja budem mať tú smolu... :)

7.2.2018 19:41:57

@Seladean
Urcite jo. Ukradli to uprchlici na hranicich a hrajou to nekde ve stanu. Akorat DPD se ti to jeste neodvazilo napsat!!

7.2.2018 19:51:31

Pepsson
...vrrrr, ostáva mi zavolať moje alter ego - Liam Neeson - I will find you, and I will kill you (before it, I will play with you at least one game of RS)
:D

7.2.2018 19:54:09

jorogumo
Taky máte ulomenýho pavouka? :-)

8.2.2018 11:13:42

Cypysek
Jak ulomenyho? Ja ho mel hodne nakrivo a kdyz jsem s tim pohnul, ozvalo se krup a pavouk je ted na pruhlednou tycku nasazovaci. Ale aspon se bude lip malovat a kapka lepidla me nezabije.

8.2.2018 12:14:28

pavouk

no to jsem myslel (já ho měl na tři kusy - podstavec, model, paraple), ono to jde nasadit a jakš takš to drží, ale lepidlo bude asi jistotka...

8.2.2018 13:18:09

Cypysek / Havelock - jakým lepidlem to budete lepit?

Cypysek / Havelock - jakým lepidlem to budete lepit?
Jsou ty figurky z resinu, nebo z umělé hmoty?
Nevím jestli použít sekundové lepidlo, lepidlo na modely (Revell), nebo nějaké jiné, nerad bych to naleptal...
Děkuji za radu

8.2.2018 13:41:37

je to plast
...resin by ťa vyšiel raz takú cenu za tú hru :) Obyč. sec. lepidlo, alebo hocijaké modelárske :)

8.2.2018 13:53:08

SK shipping
tak som písal na DPD UK customer support. Tu je odpoveď: "I am sorry for the delay. I can confirm that we have not receieved your parcel from the sending company so please can you chase this up with them." - žiadna šanca že to najbližší týždeň uvidíme... skvelé, fakt :-/

8.2.2018 20:56:16

Šašan king
jj, vteřiňákem. Doporučuju pak jakékoliv gelové. Lépe se s tím pracuje, nevytéká a tím pádem je po zaschnutí pevnější.

8.2.2018 23:04:04

Seladean
Jak jsem psal, ze nic, tak vcera pozde vecer mi prisla zprava a hned dneska po obede to dorazilo...skoro vsechno. Jednu z deseti beden mi nenalozili do letadla z Heathrow do Lipska, nybrz na Gatwick, takze je na vyhlidkovem vylete po Anglii.
Ale playmaty, co ma dorucit DPD, taky porad nic.

8.2.2018 23:35:46

stady
v dobrom závidím :)
Slovensko stále nič

9.2.2018 08:29:23

DPD

Tak mě už to konečně včera večer taky poslali. :)

9.2.2018 09:33:02

problem s adresou
U me byla opozdena dodavka zpusobena chybou pri prepisovani adresy (asi ze strany cmonu). Prestoze byla adresa zadana spravne a kompletni, nejak se jim vytratila ulice, takze zustalo jen jmeno, 2x mesto a psc
A ja si chyby vsiml, az kdyz ceske DPD oznacilo balik za nedorucitelny.
Nastesti uz je hra u me a ja si vcera uzil rozbalovaci orgie :)

9.2.2018 09:54:33

TucanCZ
české DPD ťa kontaktovali mailom, či si sledoval track od UK DPD?

Celé Česko už má RS/ZGH/Moloch? Či aj u vás niekto ešte čaká?

9.2.2018 09:59:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Seladean
Zjistil jsem to strankach ceskeho DPD, kde se u baliku objevil status: nedorucitelny balik
a ja si nasledne rozklikl adresu a nasel chybu s chybejici ulici

9.2.2018 10:05:48

čeká
celé česko nemá, naše kopie je aktuálně v Bruselu doručení příští týden..

9.2.2018 13:31:38

Noob
tak to už máte za pár :)

pre tých, kt. majú balíky "zaseknuté" v Southalle:
"I have now been in contact with support with Gamesquest. Im happy to inform that they are beeing proceses sadly our shippments is on the very last container that Cmon sent over. So its basicly that we drew the shortest straw. The e-mail notifications whent out long before they actually unloaded the containers. Support told me to contact them again if my status on shipping dosent change at the middle of next week."

- takže ak sa vám nezmení do polovice budúceho týždňa status na DPD, kontaktujte support :)

9.2.2018 13:35:13

Poslušně hlásím..... :-)
zásilka od středy v pořádku doma.
Vše OK.
Náááádherné provedení - až na "varchlatého pavouka". Když srovnám kvalitu např. s Lords of Hellas ... vlastně se to (tedy podle mě) ani srovnat nedá, rozdíl několika tříd ve prospěch RS.

9.2.2018 15:15:10

SK
tak dnes by už mali posielať RS, Z:GH aj Molocha do našich končín :) má už niekto nejaké nové shipping info? :)

12.2.2018 20:46:27

felda
kdyz jsme u lords of hellas kera hra se ti libi vic prave uvazujem o jedne z techto her :) ze poridime v cz :) ale nvm ktera core verze natom je lepe :) ani nvm jestli srovnani je mozne :D dekuji=)

12.2.2018 21:46:44

DPD
To je peklo tohle. Dva pledge, kazdej jde jinou zasilkou. Prvni uz od 25.1. ceka se statusem na prijeti zasilky k odeslani. Druhy mel dorazit dneska... Tesne pred dorucenim (tzn. zasilka uz byla na ceskem depu), doslo k jejim vraceni. Duvod udajne duplicita cisla zasilky.... Za posledni rok mam tak 50% uspesnost sem nejakou zahranicni zasilku dostta, cats mi zazdili celnici, cast se mi vraci viz tohle. Nemam slov.

13.2.2018 13:14:24

Hennessy
jedna zásielka stojí ešte v Southalle a druhá, kt. ti bola doručovaná - mal si k nej aj nejaké info od DPD alebo GeekFounder?

13.2.2018 13:33:31

DPD
Brno, to samé, měli dorucovat, místo toho se zásilka dle trackingu najednou vrací, zatím jsem z nich nedostal důvod...

Každopádně pokud je důvod duplicita čísla... Měl jsem mít taky víc balíků - tak si říkám, jestli se nepokusil někdo poslat z UK druhý balík se stejným číslem jako první :)

Edit: tak problem jsou asi dvě krabice se stejným číslem/štítkem.

13.2.2018 14:38:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu - Destinies ENG
Cesty osudu - Destinies ENG
Akt. cena: 340 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas