Rising Sun - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

7. března začíná na kickstarteru :)
10.2.2017 09:51:04

Gamesquest Fullfillment
tak už mám notif aj ja :) teším teším :) (aj na Z:GH)

13.2.2018 15:31:17

Taky dorazil...
Tak po včerejším půldenním boji nakonec DPD dnes doručilo. Vypadá to, že minimálně brněnské depo se snaží ty balíky před vracením pořešit... ale na mém nebylo ani telefonní číslo, takže je asi třeba se jim ozvat.

Každopádně je v tom rozesílání neskutečný zmatek, oba trackingy z Gamesquest oznámení o odeslání stále píšou, že to ještě nebylo odesláno - a já už mám všechno u sebe... Všechny pledge dorazily jednou zásilkou s úplně jiným číslem...

14.2.2018 13:28:05 | Upraveno autorem (porovnej)

vůbec nic

Je tady někdo,kdo zatím také nedostal vůbec nic,tj.zadny email o zásilce,žádnou zprávu, prostě nic...?já jenom jestli se už mám znepokojovat nebo ještě vyčkávat..diky

15.2.2018 15:47:48

kouba76
...na tvojom mieste tam už píšem - väčšina Česka hry už doma má a ostatní majú notif, že prídu do 5-10 dní.

15.2.2018 16:20:32

kliiiiid
Dokud CMON nenapíše update na KS, doručili jsme všechno, tak nepanikař. Já svůj první KS obdržel asi 3 týdny poté, co se tu objevovaly první zprávy, že hra je doma.
___
redaktor Deskofobie

15.2.2018 16:41:17

hm...
vyše mesiaca prešlo a žiadny update ani zmena... nejaký šťastný človek v CZ alebo SK komu to už doručili odvtedy?

22.2.2018 15:46:45

Doručenie

Dnes do SK dodali Zombicide Green horde. Dostal niekto aj Rising Sun?

27.2.2018 16:39:55

Take it easy
Lidičky klid :-) když sleduji různé KS kampaně na větší hry typu Rising Sun, Nemesis, LoH je to u této hry spíše super rychlost :D

Třeba u Lords of Hellas....rozdíl mezi prvním doručením a posledním ještě ani není znám,ale už nyní je více než 3 měsíce.

Doručení se navíc natolik zpozdilo, že než dostanou backeři plnou verzi KS Exclusive tak vyjde maloobchodní LoH v CZ :D to je teprve k nasrání

27.2.2018 20:36:37 | Upraveno autorem (porovnej)

klid

ja tiež stále čakam na lord of helas. Ale ked mi niekto posiela už 3x shipping notice a stále je krabica niekde v anglicku tak to už otravuje. A stále mi posielajú shipping notice na Zombicide hoci ten mám už doma

27.2.2018 20:50:06

KS zmatek
Je to bordel :D

27.2.2018 20:53:25

Klid jo, ale...
doporucuju sledovat tracking u DPD, protoze ti odesilatele v UK v tom maji solidni chaos.
A vsechny ostatni maily o odeslani, ktere mi prisly, byly dost mimo...

27.2.2018 20:54:22

Sledování
Určitě pro všechny, kdo mají spoustu háčků a čárek ve jménu či názvu ulice je třeba hlídat DPD.

Občas se jim vše předělá na čtverečky a nikdo pak neví co kam poslat a ne vždy je na balíku telefon.

Mě už jednou vrátili zásilku zpátky do Francie.

27.2.2018 22:28:37

tak vraj je všetko už odoslané
Dnes mi prišlo info zo supportu Gamequestu

We can 100% assure you that all CMON parcels have now left the UK and are being processed by the new last mile carrier at their sorting hub, and we can see that many are now going out for delivery. The main issue we are having is in getting the tracking information from the new carriers, as postal services are not always as responsive as we would like. However we have now received the majority of the new tracking numbers and our team is working around the clock to get more information from them regarding the remaining few. This week we have been sending all available new tracking information to affected backers by email, and will continue to do so as we receive further updates.

Tak som zvedavý prišlo niekomu v SK už nejaký fungujúci tracking? alebo dokonca balík?

Tu je odkazova na cele info
https://gamesquest.freshdesk.com/support/solutions/articles/29000020423-why-is-my-tracking-inactive-or-saying-failed-to-entrust-

1.3.2018 16:39:09 | Upraveno autorem (porovnej)

ne-e
...no ja stále nič :)

5.3.2018 15:32:08

Hurá!
Tak dnes to dorazilo :) všetko v poriadku - komponenty neporušené, kovových mincí je dosť a knižka je v rovnako v poriadku :) večer hráme! ^_^

13.3.2018 10:23:28

Hm ja furt nic

A vypada to ze jsem teda posledni kdo nic stale nedostal?
Prislo to nekomu jinak nez pres DPD? Zmenili i pro CR dorucovaci sluzbu?

14.3.2018 17:56:00

Hennessy
Psal jsi, ze ti to DPD zacalo vracet, ne? Nezkousel jsi kontaktovat DPD?

14.3.2018 18:12:02

DPD

Ano, ale tam mi to odmitli vydat s tim, ze to je zasilka, ktera ma duplicitni podaci cislo a nesmi mi to dat, protoze maji dva baliky a nevi komu patri kterej a vraci se to odesilateli. Podle tracku se to k nim jeste ani nevratilo a je to nekde v holandsku na prekladisti nebo co (od 15.2.).
Gamesquest uz mi parkrat odpovedel na ticket, ale vzdy en neurcite, ze hledaji a daji mi vedet az budou mit vice informaci.

15.3.2018 10:54:27

DD

DPD
Jj, jsem na tom stejne. Mam u nich 4 baliky a jsou nekde v UK. Co mi GQ odpovedeli je, ze to muze trvat az 60 dni, nez se k nim baliky dostanou zpatky a pak teprve zacnou resit, co s tim dal (podle etikety zjisti proc se to vratilo atd.).
Takze dokud ty baliky nebudou mit zpatky v rukou, tak nic resit nejspis ani nezacnou :(.

15.3.2018 11:34:23

DPD a GQ
Tak to koukam, ze jsem mel stesti, ze v mistnim depu se jim to vubec chtelo resit...

Jinak teda blba situace :/ ale kazdopadne to zpackal ten, kdo to posilal... Mne to slo jako dve krabice, obe mely stejne cislo (jine, nez dve, ktere mi hlasili mailem jako odeslane) a obe byly oznacene jako 1/1... Spis mne prekvapuje, ze to v UK DPD prevzalo vubec...

15.3.2018 13:50:18

Trošku bokem
Není to poprvé co to Game Quest pokazil. Jednou jsem na KS hru od nich čekal 3 měsíce. No a naštěstí už to začínají chápat i výrobci, protože u posledního projektu KS (Robin Hood), přímo píšou, že není žádná možnost, že to budou posílat přes GQ.

15.3.2018 14:14:39

D.A.M
Přesně,přispěl jsem na Robina Hooda a dneska v update psali ,že v žádném případě Gamequest.

15.3.2018 17:15:21

dodanie KS pledge

Helou,v Čechách asi už všetci hru máte :). Nám na Slovensko poslali update, že museli stiahnuť balíky z prepravy a kuriéra zmeniť. Je tu ešte niekto zo SK ako ja kto hru nedostal? Alebo je tu aj nejaký Slovak ktorý hru už odstal?

21.4.2018 21:59:32

Taojin
Čau, ja a 3ja ďalší Slováci už hru máme celkom dlho.

23.4.2018 10:45:20

Taojin
A v Čechách nás ještě pár je, co nadávají na vydavatele a dopravce. A s nadějí koukáme do dáli a doufáme, že to jednou přijde.

23.4.2018 10:59:25

Vybíráme z Bazaru

Raising Robots - Kickstarter Deluxe edition
Raising Robots - Kickstarter Deluxe edition
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas