Republic of Rome, The

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Republic of Rome, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní, diplomacie
Čeština: undefined
Vydavatelé: Avalon Hill
Jeux Descartes
Valley Games, Inc.
Autoři: Don Greenwood
Richard Berthold
Robert Haines
Rok vydání: 1990
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy ze hry

Chci se zeptat lidí, kteří už tuhle hru hráli, jaké byli jejich dojmy ze hry. Zatím mi připadá, že se tady o téhle hře moc nemluví, což je možná škoda.
31.10.2010 08:51:39

kandelabr
Mé dojmy z této partie jsou úplně stejné.
Mám pocit, že oproti předchozí nedávné hře ve čtyřech, to byla cca po 4 hodinách fakt nuda. Hlavní rozdíl byl podle mě v počtu hráčů: v šesti než má vůbec smysl přednést návrh je potřeba minimálně s dvěma hráči něco dohodnout a to je bezva ze startu, ale později mě to tááák nebavilo. Ve čtyřech to odsýpalo daleko lépe, větší část hlasování to bylo dva na dva...

10.1.2012 13:03:50

kandelabr
Jo, to jsi rekl presne, mne uz v me posledni hre take bylo jedno co se stane, hlavne aby se to uz proboha stalo. Syndrom vyhoreleho politika :)

10.1.2012 13:22:07

RoR
Trosku me desite .... zrovna jsem nad hrou premyslel ze si ji koupim :)

10.1.2012 14:00:28

ValMor
ona je to fakt dobrá hra, ale velmi specifická a pro dost úzký okruh lidí řekl bych. Musí to být rození politici/obchodníci/podrazáci :)
jinak ta herní doba se dá podle mého jednoduše zredukovat tím, že zmenšíš balíček karet událostí.
ten zážitek, který hra nabízí je výborný, je tam epika, zvraty, podrazy a pletichaření, ale ta herní doba to po mé poslední zkušenosti trochu zabíjí. Ale hru ve čtyřech by ještě zkusil (až naberu politických sil).

10.1.2012 14:21:29

kandelabr
No me to bavilo celou dobu, ale je pravdea, ze po 4 hodinach jsem vam musel z partie utect, takze vyhoreni se mozna jeste nedostavilo;)

10.1.2012 18:25:42

Vybíráme z Bazaru

Dobyvatelé jednotek pozornosti
Dobyvatelé jednotek pozornosti
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas