Reef Encounter

xxxxxxxxoo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Reef Encounter - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Quined Games
R&D Games
Whats Your Game?
Z-Man Games
Autoři: Richard Breese
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Včera jsme hráli po dlouhé době tuto pěknou hru a zasekli jsme se na pár věcech: na začátku hry se mají rozmístit polypové kartičky, od každého druhu 1 na výchozí místa na útesech. Výchozí místa jsou označená obrázkem. Prvních pár her jsme to hráli špatně - ty kartičky jsme tam nedávali a používali místa jako výchozí pro růst korálů. Podle pravidel tam ale mají být, takže je tam dáváme.
A tady je náš problém:
1. můžou se tyto výchozí polypové kartičky zkonzumovat rozrůstajícím vedlejším korálem nebo tam musí zůstat jako zárodek nového korálu?
2. když už se nějaké to výchozí místo uvolní, lze je přeplácnout "schválně" korálem jiné barvy, aby tam třeba soupeř nemohl začít pěstovat svůj korál? Nebo by mělo zůstat volné? Původně jsme to klidně "přeplácávali", ale ted nás to jaksi znejistilo.

V pravidlech se tohle vyčíst nedá, takže prosím pokud někdo víte, jak to má být správně, tak sem hoďte radu.
Díky moc.
11.2.2013 17:33:07

pravidla
Takže:
1. Zkonzumovat se klidně můžou, zůstávat tam nemusí.
2. Klidně se na výchozí místo může dát jiná barva, takže přeplácávejte i nadále;)

11.2.2013 22:10:48

Savager
Díky moc za odpověď. Ono moc lidí tuhle hru zrovna nehraje, tak jsem si říkala, jestli mi vůbec někdo odpoví:)

12.2.2013 11:40:29

Elis
No a jak to dopadlo? Odpověděl ti někdo? :-) :-D

12.2.2013 12:24:49

Vybíráme z Bazaru

Ad Astra
Ad Astra
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas