Radlands: Gangy pustiny

xxxxxxxxxo hodnoceno 153x (Seznam vlastníků)

Radlands: Gangy pustiny - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Daniel Piechnick
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verze

Nepremysli se, ze by tahle dvojkovka ala “magic” vysla i v nasi CZ kotlince?

26.1.2022 08:22:43

Přidávám se k těm, komu se to po vyndání insertu obalené vešlo do krabice tak akorát. I když ze začátku jsem měl taky dojem, že to nepůjde.

14.11.2022 15:51:11

Musíte brát obaly přesně v rozměru, nesmějí být delsi, jinak se ohybaji.

14.11.2022 21:49:19

Já jsem nařízl vnitřní krabičku a tu delší stranu přeložil a vlepil dovnitř krabičky. Udělal jsem ještě přepážky na karty a žetony. Je tam více místa a nehrozí, aby se rohy obalů nesprávným vložením ohnuly. Mohli tu krabičku udělat o 2mm větší a byl by pokoj. 

15.11.2022 08:13:47

@cSf.Loser Hráli jsme se ženou asi desetkrát a super. Je to celkem rychlé a snadné, vyvážení náhody a strategie za mě akorát. Skvělý design a každá hra je celkem jiná, díky různým základním táborům a líznutým kartám. Krabička nezabírá víc místa než musí, takže ideální balení na cesty. Karty mi přijdou odolnější než ve většině her, takže obalování neřeším. Líp se to pak i drží a míchá. Kromě Citadely se nám nikdy zádné karty nějak extra neošoupaly a to ani Bang, který máme skoro dvacet let a nahrálo se s ním teda fakt hodně.

15.11.2022 09:32:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Od té doby, co mám 2 krabičky Gamenic Cards Lair 600+, tak to neřeším, vřele doporučuju :) 
V těch dvou krabicích mám: Dobyvatelé vesmíru, Star realms, Rone, Siegestorm, Radlands, Citadela, Boží zboží, Cabo, Zbodni salát, 2x Milostný dopis, Scout, Kosmodraci, Krvavý trůn, Nejsme tu sami, Splendor, Tajuplné říše.

A kdybych to neměl v obalech, bylo by tam místo i na další :)

images?q=tbn:ANd9GcSHnlTR_gdgdpPUeYq_ZUisapxeEfLSLFctUZ6r3bYfjdhwsbL1RvW_PIsGcorhcxdNdRQ&usqp=CAU

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

15.11.2022 09:32:34

V českých pravidlech v sekci “Časté dotazy na lidi” je chyba u Vůdce kultu. Je zde uvedeno, že NEmůže zničit sám sebe - v originálních pravidlech je opak, tedy že může zničit sám sebe. 

20.11.2022 14:19:41

ad karty, a v te anglicke verzi, ktera se jeste v par obchodech da sehnat, jsou plastove, nebo ty byly jen v ramci ks exclusive a pro retail ne?

4.12.2022 13:19:06

IN

Mam anglickou deluxe edici a karty jsou normalne papirove.

----------------------
Majitel liščí krabice

4.12.2022 13:36:21

dik za odpoved, kazdopadne jaka edice teda obsahuje plastove karty?

4.12.2022 13:48:39

Ja som objednaval deluxe z FYFT cz a mam tie karty plastove tak neviem ako je to mozne je aj o poznanie hrubsi ten balicek plus ma ruzovych tych pankacov cz verzia ich ma skor do fialova. takze disponujem obidvoma verziami

4.12.2022 14:55:44

IN

tak jsem se spletl, je to tak, deluxe edice ma plastove karty. omlouvam se.

----------------------
Majitel liščí krabice

4.12.2022 20:28:05

diky obema, na fyftu maji dobre popsane rozdily mezi jednotlivymi verzemi

4.12.2022 21:11:07

Vybíráme z Bazaru

Grimslingers
Grimslingers
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas