Radlands: Gangy pustiny

xxxxxxxxxo hodnoceno 152x (Seznam vlastníků)

Radlands: Gangy pustiny - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Daniel Piechnick
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verze

Nepremysli se, ze by tahle dvojkovka ala “magic” vysla i v nasi CZ kotlince?

26.1.2022 08:22:43

Na Tlamě dnes spustili předobjednávku. ;-)

9.5.2022 07:59:12

Akorát škoda, že je to takové celé nedotažené. Není to deluxe edice, kde jsou ty karty potažené plastem, takže by bylo hezké mít je obalené. Jenže ta krabce podle mě není stavěná na obalené karty. Co je ještě horší, ta není stavěná ani na insert. Takže heslo Tlamy: “od hráčů pro hráče” se tady minulo účinkem. Tady se spíš přemýšlelo nad byznysem, než nad zájmy hráčů a praktičností.

9.5.2022 11:48:44

Tohle je vynikající záležitost, kterou doporučuji bez výhrad každému, kdo jen trochu přemýšlí o duelové karetní hře.

Z českého vydání jsem nicméně rozpolcený - bohužel se jedná o nijak upravenou retail verzi. Jakožto majitel deluxe verze z KS bych musel dokoupit akrylátové žetony, oželet magnetickou krabici (to bych zvládl) a plastové karty (to je hodně hořká pilulka na spolknutí). 

Ptal jsem se, zda mohou vydat nějakou krabici, do které by se alespoň vešla CZ verze s herními podložkami (které vyjdou pouze v EN), ale bohužel toto neplánují. 

Velmi rád bych zaplatil klidně mnohem vyšší cenu, abych překlad a vydání podpořil, ale nakonec myslím, že předobjednávku zruším a pouze v září zakoupím EN herní podložky, které potom budu na hraní smutně smotané nosit s sebou vedle vynikající KS krabičky.  

9.5.2022 12:29:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Ja osobne som spokojny. Predobjednavka ma vysla na 17eur co je presne suma ktoru si dokazem predstavit zaplatit za takuto malu kartovu hru. Ak by som do toho zaratal aj akrylatove zetony a herne polozky tak sa hned dostaneme na 50eur co za hru ktoru realne tvori par kariet je uz poriadna palka a dokazem si za rovnaku sumu kupit plnohodnotne euro. Podobne vychadala hra aj cez Kickstarter kedze sa plati ovela vacsie postovne. Nie kazda hra potrebuje deluxe verziu, akrylatove zetony mi pridu ako neskutocna zbytocnost, podlozky ktore sami o sebe stoja viac ako samotna hra a nepasuju na ziadnu inu hru mi pridu este zbytocnejsie (pozeral som gameplay bez podloziek a bolo to uplne pohode). Jedina nevyhoda ktoru vidim je kombinacia obalov a velkosti krabicky. Podla fotiek to ale vyzera tak ze sa nejedna o magneticku verziu krabicky takze sa obalene karty mestit budu aj ked to moze trochu zdvihnut vrch krabice.

9.5.2022 13:45:55

Díky za zpětnou vazbu k Radlands nabídce.
Obalené karty se do retail krabičky vejdou, narozdíl od té deluxe. Jsem přesvědčen, že pro většinu zájemců o hru by cena Deluxe verze byla za karetní hru jednoduše moc. Přesto jsme alespoň vyjednali žetony a playmaty zvlášť pro ty, kdo je chtějí.

Myslím, že kdybychom udělali pouze Deluxe verzi sneslo by se kritiky více. Retail verze jednoduše dostane Radlands na více herních stolů a když budete chtít, tak i na herní podložky.

9.5.2022 23:00:34

Krabice je škoda, ale co.. Je fajn že se dá koupit vše :) Díky za překlad.

10.5.2022 10:21:38

Radlands budou bohužel až na přelomu října a listopadu.

23.9.2022 09:10:29

Tak to mě mrzí, mám objednané a dost se těším, od začátku měsíce šmíruju všude možně, kdy už to tu bude 

23.9.2022 13:27:45

Musím se přidat ke kritice krabice. Tragédie. Obalené karty se sice “vejdou”, ale na sílu (dřou na výšku o krabici), chybí tak 2mm, aby to byl cajk, a to ještě musíte vyhodit stávající insert. Nechápu. Designér krabice by zasloužil nakopat, stačilo přidat kousek lepenky navíc. 

Udělal jsem si jednoduchý insert 3 hromádky + akrylové žetony do krabičky od rozšíření Rex Arcana - Perlae Imperii (rozšíření se v klidu vleze do krabic základu). Tam se to vejde, tak jak bych si to představoval. 

Příště takhle prosím už ne. 

4.11.2022 16:03:26 | Upraveno autorem (porovnej)

@Indicavia Nevyřešily by to jen tenčí obaly? Tuhle krabičku doma nemám, ale už jsem kolikrát ze stejných důvodů sáhnul např. po Sapphirech místo Diamondech a problém se vyřešil.

4.11.2022 16:20:59

@Filhav Kupoval jsem celý set u Tlamy v akci (Hra + obaly + žetony + playmaty). Do dalších “tenčích” obalů už investovat nechci. Protože i tak tam pořád bude málo místa. 

4.11.2022 16:50:05 | Upraveno autorem (porovnej)

A Ty už to máš? Vždyť to má být až v průběhu měsíce 

https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/mrhaa7-11736/seznam-her/prodej-5937/

4.11.2022 19:44:30

@Indicavia tys obaloval deluxe nebo EN retail? Jestli deluxe, tak zbytecne, ty plastove karty fakt obaly neptrebuji

4.11.2022 23:54:58

@Luke CZ verzi. Včera už byla k mání v Tlamě. Kdybych měl Deluxe edici, tak asi nebudu řešit, že ta krabička stojí za velký kulový, že ano. 

5.11.2022 09:00:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Jo, včera došlo a z krabice jsem taky zklamaný. Sice se vejde (obaly od Tlamy), ale hodně natěsno. Uvidím, jak budou vypadat obaly po pár zahráních. Jinak hra vypadá skvěle, už se těším až vyzkouším. 

10.11.2022 20:51:36

Ta krabička je na vyhození :D Když tam narvu karty v obalech je jasné že je to časem nějak ohle, karty v obalech mám abych si je nezničil.. To zas vymýšlej nějakej lojza. Není to někdo kdo by semnou vymyslel a vytiskl 3D insert? 

11.11.2022 12:26:43

Krabicka mohla byt trosku vacsia to je pravda. Kazdopadne som tam narval vsetko aj s obalmi len som musel trosku zostrihnut tu stredovu cast insertu aby tam tie karty neboli narvate uplne natesno. Kazdopadne vseobecne plati ze “obalovaci” su stale mensina. Takze pre niekoho kto neobaluje to je jedno.

11.11.2022 12:39:10

a nějaké skutečné dojmy ze hry (ne insertu) by nebyly? :) dost tu hru zvažuji a rozhodující kritérium není úplně to jak se tam vlezou karty

11.11.2022 13:53:20

Mě třeba trochu mrzí že rub není růžovej(hodí se víc) ale vyblitě fialovej, jen estetická věc 

11.11.2022 19:50:41

Mě krabička mrzí hlavně proto, že bylo řečeno, že se tam obalené karty vlezou. 
 

A ano, původní růžová záda jsou hezčí. 

11.11.2022 20:59:57

Radlands od Tlamy nemá plastové karty?

11.11.2022 21:26:44

@pbch Bohužel, karty jsou papírové, a obalené se do krabice nevejdou.

12.11.2022 08:45:48

Mám je obalené v původní krabici i s plastovými žetony vody. Chce to jen vybrat původní papírový insert, ale pak se to vejde akorát

14.11.2022 09:36:52

Mě se tedy nevejde. Je to tam hoodně na těsno s ohýbá to obal. Tolerance v tisku asi zrála v tvůj prospěch. :)

14.11.2022 09:44:15

Podobně jako Yagh, bez insertu, obaly od Tlamy na těsno + plastové žetony. Řekl bych, že obaly se neohýbají.

Mohli to udělat o 2 mm širší.

14.11.2022 12:14:00

Vybíráme z Bazaru

Chronicles of Frost (ENG)
Chronicles of Frost (ENG)
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas