Psí život - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2001
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

zajímavý námět

ve své době celkem dobrá hra, dnes patrně se Psí život pro velkou nabídku na trhu ocitl na okraji zájmu. Oprávněně? Přesto námět a i provedení stojí za určitou pozornost.
9.2.2010 21:55:21

nápad
nápad je fajn, ale hrál jsi to? já jen jednou, ale byla to dost nuda. šíleně o náhodě, nápady byly sice pěkné, ale moc to nějak nefungovalo, měl jsem pocit, že tu hru moc nikdo netestoval. A trvalo to věčnost, než jsme to dohráli, pořád se to nějak přelívalo. Podrobnosti si nějak extra nepamatuju, ale zůstal mi z toho pocit spíš negativní.

10.2.2010 09:18:05

Psí život
Naprostý souhlas s kandelabrem. Námět super (proto jsem hru koupil), ale hra fakt nuda (zanedlouho jsem ji zase prodal).

10.2.2010 16:08:05

jo hru mám...
u mne podobné pocity ještě uzmocnuje německá verze, ty názvy stanovišť a ostatní popisy herního plánu zní v němčině dost děsivě : ). Je to škoda protože námět hry není špatný, spíše by to chtělo udělat něco s pravidly.

10.2.2010 18:23:18

Sháním hru Psí život v češtině
Ahoj všichni,
nevíte náhodou, kde by se dala hra sehnat? Zkouším to všude, zatím marně. Raději bych byla pro češtinu, ale může být i angličtina. Díky

13.2.2010 11:02:14

Binka
Tato hra v češtině nikdy nevyšla a asi i v angličtině bude hodně velkej problém ji sehnat.

13.2.2010 12:59:34

BGG
Na BGG ji mají třikrát v němčině za docela přijatelné ceny, a jednou v angličtině - ale z Asie, což se zase projeví na poštovném...

Kdyby byl zájem, tak tady je odkaz:

http://www.boardgamegeek.com/geekstore.php3?action=listforsale&gameid=2940

13.2.2010 13:11:08

kde sehnat
Minulý týden ji někdo vydražil na aukru za 300,- Chce to sledovat

13.2.2010 13:30:52

1
hru mám v němčině, skvěle se u toho bavím, ta němčina tomu dodává na legraci aspoň u nás ...

6.7.2010 19:14:39

Vybíráme z Bazaru

Hra o trúny - cyklus Zlato a krev
Hra o trúny - cyklus Zlato a krev
Akt. cena: 7 €
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas