První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě

xxxxxxxooo hodnoceno 59x (Seznam vlastníků)

První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aplikace


Kdy bude aplikace v češtině?
Hra se už prodává. Na apple jsem to našel jen v Aj.
23.4.2018 17:13:27

Aplikace
ahoj,

cez víkend sme hrali prvú hru a mám celkom problém s aplikáciou. Za prvé je to strašne malý font písma a za druhé v hre sa nám objavoval pri missi dna kus programovacieho jazyka s textom, ktorý mal byť iba zobrazený. Neviem či sa to stalo iba mne, alebo majú s tým ešte ďalší ľudia problémy.


30.4.2018 08:12:51

App
Máš appku aktualizovanou, nebo betaverzi? Tyto chyby se vyskytovaly v betaverzi, našli jsme v textu chybějící tagy - snažili jsme se to opravit a vychytat, ale možná něco proklouzlo.
V které misi se ti to konkrétně dělo?
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

30.4.2018 09:13:10

chyby v aplikaci
Pokud kdokoliv narazíte na jakoukoliv chybu, překlep nebo cokoliv co by se vám v appce zdálo podezřelé, ideálně když nám pošlete printscreen. Buďto sem nebo na obchod@rexhry.cz
Pomůže nám to nejlíp, abychom ji našli a odstranili v dalším updatu. Texty appky jsme kontrolovali mockrát, ale přece jenom je to přes 150 normostran textu.

Co se týká velikosti textu na mobilech, je nám líto, ale nic s tím nemůžeme udělat.
Blbá rada, ale na hraní se nejlíp hodí tablet.

----
překladatel v Rexhrách

30.4.2018 10:49:30

Opravená apka
Většina chyb je v apce opravená, ještě je tam pá spíše vizuálních maličkostí, konečně jede i PC apka:

http://prvnimartane.rexhry.cz/App/FirstMartians_v1.21.zip

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

15.5.2018 12:54:36

vlastní foto v apce
chtělo by to aby portal umožnil v apce dát astronautum vlastní foto.
Když už si můžeme udělat vlastní herní desku http://portalgames.pl/en/first-martian-card-generator/

7.6.2018 10:05:31

Nedá sa stiahnuť

Mam tajné info ze na vianoce by som mal dostať túto hru, chcel som si teda dopredu naštudovať pravidlá a prezrieť apku... Ale akosi ju nikde nemôžem nájsť (android) a aj keď to hľadám cez ten odkaz na rexhrach skúšam stiahnuť tak mi píše ze položka v obchode není... Písal som aj priamo im, len sa mi zatiaľ nik neozval tak sa tu chcem opýtať ci o tom nevie niekto niečo... Ďakujem za odpoveď...

14.12.2019 19:13:54

appka
Stahnout nejde, nasel jsem, ze to byl uz problem v unoru tohoto roku. Nevim, jestli je to stale, nebo se to vratilo. Kazdopadne jsou dve moznosti - existuje aplikace na pocitac (https://portalgames.blob.core.windows.net/first-martians/FirstMartians_PC_app.zip). Pokud nechces pouzivat pocitac,tak si appku stahni odstud: https://apkfab.com/first-martians/pl.portalgames.FirstMartians. Otevri si ji v telefonu (pomoci nejakeho spravce souboru, vetsinou je na telefonu predinstalovany) - telefon te pravdepodobne upozorni, ze kvuli tomu, ze neni z play storu, tak musis povolit instalovat aplikace z neznamych zdroju. To udelej a aplikace se ti nainstaluje a funguje normalne, sam jsem presne tento postup pouzil.

15.12.2019 00:23:38

Vladmen
Prověříme, kde je problém, bohužel není appka v našem vlastnictví, spravuje ji přímo Portal...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

15.12.2019 08:39:24

deskovky s aplikacemi
Přesně pro tohle nemám rád deskovky s aplikacemi.
Něco se pomrví, firma zkrachuje nebo skončí podpora, stahování nefunguje, atd...
a člověk je v pytli. Kdežto obyčejnou deskovku jednou koupíš a už ti ji nikdo nevezme i když vydavatel už dávno neexistuje.

15.12.2019 12:22:34

appky
Jak jsem psal, tak v pytli nejseš:-)

15.12.2019 12:34:29

@UmmA
No v tomto konkrétním případě ... ale bude to fungovat zítra, za rok, za pět let ... Deskovky, co jsem koupil před deseti lety fungují pořád a budou pořád fungovat. U aplikací to s podporou nemáš nikdy jisté. U běžné deskovky jediné co musím udělat je otevřít víko krabice.

15.12.2019 12:40:58

Trzewik psal,
Že se na to zmizení podívá.

***
Deskoherní inkvizitor

15.12.2019 16:04:45

Ďakujem

Všetkým za odpovede... Vyzera to tu ako super komunita... Veľká vďaka za pomoc

15.12.2019 22:34:55

vuala
A app je zpět.

15.12.2019 23:41:29

Aktuální stav?

Je ta aplikace v češtině? Koukal jsem na android a je tam jen v angličtině.

6.3.2021 17:13:14

­
Jazyk lze změnit v nastavení.

***
Deskoherní inkvizitor, občasný překladatel a korektor

6.3.2021 17:26:39

Dala by sa aplikacia prerobit aj na karty, tak ako je to v robinson crusoe?

25.8.2022 18:38:24

Na bgg to zrovna nedávno řešili. Celé jsem to nečetl, tak jen dám odkaz: https://boardgamegeek.com/thread/2914123/replace-app-cards

25.8.2022 23:28:31

Po včerejší aktualizaci už appka není v češtině. Při každém spuštění to oznamuje, že je k dispozici nová verze a jestli ji chci stáhnout, přičemž už ji stazenou mám. Když dám ano, tak mě to akorát hodí do obchodu, když dám ne, tak tam vidím po spuštění nějaký nový Halloween event, který ale blbne, tam se ty menu na začátku nějak překrývají přes sebe… Nešlo by to opět hodit do češtiny? Nebo dát ke stažení tu appku ve staré verzi, kde funguje čeština? 

Tohle je bohužel prokletí her s aplikací, jeden den to mám česky, druhý už ne. V horším případě pak jeden den ta aplikace funguje a druhý den už ne. 

2.4.2023 13:46:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, díky za info, prověříme to, aplikaci spravuje Portal a nedal nám vědět o tom, že by češtinu měl utnout…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

2.4.2023 13:50:53

@Martinus71 mně aplikace funguje v pořádku. Žádnou aktualizaci mi to ani nenabídlo. Zkoušel jsi to odinstalovat a znovu nainstalovat?

Edit: Tak už mi to ukazuje dostupnou aktualizaci.

2.4.2023 13:51:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Čerstvě stažená appka mi nabídla angličtinu, polštinu a italštinu.

Při spuštění nabídne aktualizaci, ale když na to kliknu, nic se neděje.

Tak doufám, že se to vyřeší, hru jsem pořídila nedávno a ještě ji nehrála a předpokládám, že bez appky ji můžu leda tak hodit do koše, že?

2.4.2023 19:42:47

Apka přes iOS funguje stále stejně, žádnou aktualizaci mi to nenabídlo, vše je v češtině.

2.4.2023 19:49:00

Další aktualizace, čeština už zase funguje. 

2.4.2023 20:18:55

Vybíráme z Bazaru

Sada obalů na karty - různé druhy a výrobci
Akt. cena: 222 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas