Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstater

Vypadá to, že už se měsíce čekání blíží ke konci. Nemůžu se dočkat. Otevírám diskuzi pro podobně postižené, kterým pak budu závidět, až to dojede o pár dní třeba dřív :-). Já mám Blig all, na youtube už je unboxing… vypadá to skvěle.

27.1.2022 12:13:56

Zkontrolujte si stav figurek - já prošel zatím základ, stretch goals, Gates of Hell a draka a mám tam jedno urvané křídlo, jedno upadlé kopí a drak má uražený 2 šupiny. Tohle se mi ještě nestalo, třeba takový Ankh má taky dost členité figurky a tam byly zcela v pořádku.

22.2.2022 00:07:31

Drobný OT: KS jsem minul (nakopal bych se), jaký je předpoklad na termín naskladnění v obchodech?

22.2.2022 00:08:33

To jirkau:

 

Taky to postupně procházím a už jsem taky leccos lepil. Je to zvláštní, protože krabice i inserty jsou neporušené. Ale asi je použit nějaký plast, který toho při případných nárazech tolik nevydrží. Drak měl zlomené 4 šupiny, naštěstí to šlo slepit tak, že to nejde poznat. Doporučuji všechno rozbalit, projít a zkontrolovat.  

22.2.2022 09:10:49

Není tu nějaký majitel MD1, který už rozchodil MD2 a sepsal by, co všechno z jedničky se ve dvojce používá a co můžeme bez obav vyhodit?

12.3.2022 23:19:23

ved maš KS upgrade pack kde su nové karty ktoré zaradíš do hry. Plus je tam nový rulebook s upravenými questmi z jednotky.

Čiže vymeniš karty ale figurky a dosky si nechaš 

13.3.2022 08:44:31

@perun91 - Právě v tom upgrade packu jsou questy na které potřebuješ  některé žetony z jedničky, navíc ve dvojce nepotřebuješ všechny figurky, protože mob má max. 6 atp… figurky vyhazovat nebudu, ale kdyby to někdo udělal nějaký soupis, bylo by to praktické.

13.3.2022 18:37:33

Vybíráme z Bazaru

Divoká Amazonie + Minirozšíření
Divoká Amazonie + Minirozšíření
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas