Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstater

Vypadá to, že už se měsíce čekání blíží ke konci. Nemůžu se dočkat. Otevírám diskuzi pro podobně postižené, kterým pak budu závidět, až to dojede o pár dní třeba dřív :-). Já mám Blig all, na youtube už je unboxing… vypadá to skvěle.

27.1.2022 12:13:56

Asi se nikdo netěší tak, jako já. Tak je možná spravedlivé, že už ji mám doma :-). Večer bude unboxing. Chybí mi z jedničky Helephant a Cyclope. Kdyby se někdo chtěl zbavit…

31.1.2022 16:40:14

Zajmave ja jeste nedostal ani tracking number

..DeskoHerky Teplice..

31.1.2022 17:38:48

Já měl za to, že to budou doručovat tak koncem února, byl jsem úplně v klidu a teď abych čekal, kdy to přijde. Jako jo, na tohle se těším. Bral jsem gameplay all in a musím vymyslet, kam to dám, bude to asi rozměrnější

31.1.2022 18:00:35

Tak už to mám doma. A je to opravdu mňam….nádhera 

1.2.2022 20:00:05

Přišel vám nějaký tracking? 

1.2.2022 20:32:57

Ano, dojde tracking na email. A pak to jede už celkem rychle, doručuje UPS.

1.2.2022 20:49:02

Proč já nikdy nemůžu být první? =D

Taky jsem očekával doručení až cca za měsíc,  takže zjištění,  že našinci už dostávají své krabice, mě docela překvapilo. Snad se tedy brzy taky dočkám. MD je moje srdcová záležitost.  První kampaň byl můj úplně první KS, takže první euforie z otevírání milionu krabic.

______________
aka WantonDuke

1.2.2022 21:05:59

Mně nepřišlo vůbec nic. Zastavila před domem UPSka a udělala mi obrovskou radost….:-)

1.2.2022 21:24:59 | Upraveno autorem (porovnej)

2.2.2022 20:44:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak mi přišel tracking na dva balíky - 17 a 6kg, snad se už dočkám

16.2.2022 21:08:45

Také mi došel tracking - měli by doručit zítra. Už mám doma Havenfall pledge, teď míří Blig-all in. Doporučuji unboxing a kontrolu figurek. Já měl Darkbringer pack pomlácený a dolámané figurky asi 5. Už jsem reklamoval a slíbili náhradu, komunikují dobře.

17.2.2022 00:10:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Já měl všechny figurky v naprostém pořádku. Naopak mi chybí setové karty pro šamana. Také komunikují kvůli náhradě, ale chtějí po mě název chybějících karet. Nevím, jak jim ho mám sdělit, když ty karty nemám. :D Asi mě dostal na starost nějaký odborník.
A taky mi došly obaly, které nejsou zatavené, takže mám hromadu plastových folií.

______________
aka WantonDuke

17.2.2022 07:12:19 | Upraveno autorem (porovnej)

I toho draka? Tedy pokud někdo má game-all in a výš… neviděl jsem unboxing, kde by byl v pořádku :) … a mně dojel také s vylámanými šupinami na hřbetu. Spravilo sekundové lepidlo, ale nevím no… Jinak tedy moc hezké. Už někdo nějaké zkušenosti s gameplay?

18.2.2022 08:35:06 | Upraveno autorem (porovnej)

@Derecho Draka jsem nebral. Ta velikost mi přišla absurdní. Nedovedu si představit, jak s ním budete hrát, když zabírá tak 4 zóny. Ale zatím všude, kde jsem ho viděl, byl s ulomenými ostny, vousy, nebo dokonce i s ulomeným ocasem. Během kampaně zlí jazykové tvrdili, že ten drak byl neodemčený stretch goal k úlně jiné hře. Tak kdo ví, jak dlouho ho měli hozeného ve skladu. :D

______________
aka WantonDuke

18.2.2022 12:37:44

@Kulashaker Tak nejen zlí jazykové, ale obecně se proslýchá, že více figurek v té hře je recyklát pro jiné hry. A po pravdě i já mám pocit, že je to takový mišuňk - tam už jsou fakt víly, čerti, kozlové, skřítci, andělé a dáblíci - spolu s jedničkou a crossover se zombicide trochu přemýšlím, co tam vlastně není. Mimochodem, když už jsem u Zombicide - tak ten drak se tam dá použít také a odhadem je zhruba stejně velký. Dnes mám v plánu je oba vedle sebe vyfotit a dát sem do obrázků :-). 

 

Já to vzal, že je tam také kampaň a jsou tam další figurky k tomu drakovi. V té krabici není jen drak, ale jinak chápu co myslíš a je to fakt… uvidíme no.

18.2.2022 13:57:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Došla mi část - drak, podle krabice fakt obrovský, rozšíření Havenfall, Rainbow crossing a Four horseman. Tak snad v pondělí dojde zbytek 

Toho draka si taky neumím představit, až si říkám jestli ho mám vůbec rozbalovat nebo radši hodit na bazar 

18.2.2022 17:32:29

@Derecho  Jako to je fakt, škorpion, hmyzáci a pod. mi tam taky úplně nesedí. Ale zase naopak plyšáci, amorci a duhoví jednorožci mi tam mega moc sedí, protože to vytváří to pravé bizarní peklo. :D
Tak ale drak ze zombicide opravdu zabírá jen tu jednu zónu. V podstatě moc nevyčnívá mimo svůj podstavec. Ale co si budeme, hlavní důvod, proč jsem draka nebral, byl ten, že vypadá jak čínský drak a to není můj šálek čaje. Takže kvůli další kampani to i chápu. 

Když jsi zmínil crossover, tak budeš upgrade pack míchat s dvojkou, nebo budeš obsah z MD1 používat jenom na tu kampaň k tomu určenou? Já to chtěl původně smíchat, ale když jsem si pak uvědomil, kolik je to obsahu a co času by mi zabralo to chystat, tak jsem se rozhodl, že MD1 a MD2 pojedu zvlášť.

______________
aka WantonDuke

18.2.2022 20:41:42

@Kulashaker Máš pravdu, že ten drak díky těm fouskům vypadá jako ten asijský a to není ani můj šálek čaje. Nebo kávy? :-) Je to masivní polamaný kus plastu - zjistil jsem, že je ještě o něco větší než ten ze zombicide, vyfotil jsem to a dal nahrát sem. Ten drak se opravdu nevejde (dokonce jako jediná figurka nemá podstavec s číslem - jako by do té hry fakt vůbec nepatřil), ale má svůj vlastní mapový díl. Možná se postaví jen tam a pak tam funguje jako nějaký bossfight na konec té kampaně. Doufám, že se aspoň nějak natáčí na strany a nestojí tam jen tak :-) … zatím nevím. A co se týče toho druhého - budu to hrát nejdřív zvlášť jak ty - tedy MD1 a pak MD2 a pak to pomýchám všechno dohromady poníky, čerty, skřítky, zombíky (MD1+MD2+Zombicide) a všechno a budu se bavit tím jaký bizár z toho pak vyleze. Hlavně já tedy nemám odehranou ani jedničku :D … takže nejdřív mám v plánu dohrát to a pak terpve to dát ještě jednou s pravidly MD2. Abych si to srovnal - těším se i na tu změnu povolání - v jedničce ty papíry na levelování postav jsou takové divné, u dvojky se mi systém líbí víc.

19.2.2022 10:21:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak už mám doma, je to tedy masivní. Mám proraženou krabici s KS stretch goaly (Darkbringer pack), budu to muset všechno prohlídnout.

21.2.2022 20:14:53

To sem jediný, komu ještě nepřišel ani tracking? :/

21.2.2022 20:22:48

@ofous Mě pořád taky ne :D Jaké máš Backer Number?

21.2.2022 20:30:08

Mám pledge #42110, tracking přišel ve středu, jedna krabice dorazila v pátek, druhá v pondělí - bral jsme gameplay all-in + Zombicide crossover. Přeji krátké čekání

21.2.2022 20:44:32

@Targoss Mám #59270, trochu mě děsí, že na pledg.it mám status: YOUR PLEDGE IS READY TO SHIP :D Tak doufám, že to je už alespoň v Evropě :D

21.2.2022 20:53:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Mě měli doručovat dnes a nic. Takže nejspíš ve středu, kdy zítra nejsem doma;-)

 

 

21.2.2022 22:31:08

zatim taky nic. takze v klidu

..DeskoHerky Teplice..

21.2.2022 23:07:50

Vybíráme z Bazaru

Etherfields - Stretch Goals: Harpy & She-Wolf [EN]
Etherfields - Stretch Goals: Harpy & She-Wolf [EN]
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas