Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čestina

Dotaz, pokud možno na BF: Proč ne toto v češtině? Proč raději xtou variaci Zombicide a toto ne. Druhý díl navíc vypadá ještě mnohem lépe, než ten první, který také není v češtině. Je tu šance, že se o tom bude alespoň uvažovat?

6.7.2021 09:55:08

@Yagh viz muj prispevek vyse o tom, co jsou expanze urcene do prodeje. Rainbow crossing je KS exkluzivita. 

23.2.2024 14:33:19

@Frankie87 Tak zrovna krása Zombicide a MD (což je pro mě taky Zombicide) je i v tom, že si můžeš dělat nekonečně mnoho vlastních hrdinů, komunita v tomto jede na plné obrátky, najdeš už hotové sety nebo jen templaty, kde nahodíš svůj obrázek, vybereš skily a máš, je to jen jedna karta.. já si tak plánuji nějaké hrdiny udělat, spíš předělat, protože ti z MD2 se mi nelíbí vizuálně, tak asi nahradím figurky a obrázky, stejně tak si můžeš vymyslet vlastní, do Černého moru mám třeba celou Gotrekovu partu (Warhammer série knih), zvažoval jsem třeba Gutse a spol (Berserker). Ale samozřejmě bylo by fajn mít víc hrdinů, docela se divím, že k MD toho moc není, když Černý mor a Zelená horda jich mají tolik.

23.2.2024 15:15:29

@Dansemacabre ok, tak to je škoda.. no každopádně u MD koupím všechno co vyjde česky, je to jediná aktivita u které můj 5 letý kluk vydrží sedět i 3 hodiny, tak dlouho nevydrží v kuse dělat nic :))

23.2.2024 15:40:48

@Yagh tak to je docela borec, i někteří dospěli mají problém vydržet tak dlouho u deskovky. Možná si se trefil spis tématem a mechanismy - karak nebo coraquest by ho nejspíše též bavili protože prival je tedy dost těžký i pro 8-9+

Jeff

23.2.2024 16:35:13

@Jeff a @Yagh Syn je o pár týdnů před 5 rokama, hrajeme od mala. A MD2 ho taky parádně chytl a dvě hoďky u toho dá. Po Plyšové hlídce je tohle na pozornost celkem pohoda, protože tam není text na čtení. Doufám, že se MD2 objeví v nějaké kategorii udílení cen v kategorii dětské hry :-)

A hlavně to není takový opruz jako Karak! Takže prosím REXíci, víc obsahu, ať si mají děti s čím hrát :-)

23.2.2024 19:02:21

Ew

Dcéra 9 rokov a posledne sme 3 a pol hodky strávili hraním a na konci otázka že kedy hráme znovu 😁

Ináč sa prikláňam k rozšireniu kde je Bard 😉 nech môžme zapojiť Eddieho 

23.2.2024 20:54:44

@Jeff Karak jsme začali když mu byly tři a je to hra kde máme výrazně nejvíc odehraných her, ale jako o hektar k čemukoliv jinému :)) a rád ho hraje dál

Jinak Plyšová hlídka ho od 3. scénáře nebavila, Avel máme tak zhouserulovanej, že je to úplně jiná hra, aby to odpovídalo hraní, které ho baví a mohl bych pokračovat a to už bych byl úplně OT :))

U MD mu úplně svítí oči z levelovani postavy, dlouho vybírá, jaký nový skill se naučí, ty hromady lootu co padají z monster, to je jak strýček Skrblík :D Takže celkově mu to sedí. Určitě nehraje optimálně a musím hlídat pravidla a dělat obsluhu hry, ale jsem strašně rád, že mám k MD stálého parťáka, protože mě to taky chytlo moc. Jako člověka co vyrůstal na Diablo I a Diablo II mě ten zážitek z MD hřeje u srdce :))

23.2.2024 21:24:35

Supeer. To rad slyším. Je pravda ze s dětmi 5+ jsem též hrál osekanou verzi massive darkness 1 (bez levelovani) a dávaly to. U karaku me vždy trosku Vadila herní doba a to ze to nemá možnost coopu (mohlo se vymyslet mini rozsireni s coop režimem aspoň). Každopádně je dobre ze vznikl je to dobra hra a spoustu děti navedl dal správným směrem.

Jeff

24.2.2024 00:51:45

@Jeff  ta herní doba u Karaku je problém i u nás, ale když už toho mám plné zuby, vezmu do jedné ruky draka a do druhé losuju z pytlíku a malej vybírá 50:50 levou nebo pravou :))

24.2.2024 23:20:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Ja bych bral cesky crossover se zombicide green horde, ale toho se asi nedockam :D

28.2.2024 13:27:06

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace – Expedice Ares (Obalené karty)
Mars: Teraformace – Expedice Ares (Obalené karty)
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas