PitchCar - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: závodní
Čeština: není
Vydavatelé: Ferti
Goldsieber
Tilsit
Autoři: Jean du Poël
Rok vydání: 1995
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PitchCar

Hral jsem jednou variantu Mini, ale fakt dost se mi to libilo, jednoznacny wishlist:) Svodidla jsou postavena tak, ze je jde perfektne vyuzivat k projizdeni zatacek i predjizdeni, je to nenarocne, rychle a zabavne.
25.5.2009 15:03:49

;)
ked som bol krpec soplavy, take drahy sme si robili na pieskovisku a sprngali vrchnakmi od limonady (cocacola vtedy este nebola)..mantinely, prepadliska a prekazky boli z bordelu zo stavby a davaj na kolena, vyciberna technika sprngania, vsetko, aj zurive hadky o kazdy jeden kontroverzny sprng museli byt.. vysiia liga bola nie s prstami, ale s palickami od nanuku:))..a tusim aj s gulickami to celkom zabavne slo, hlavne na velkych plochach;))

25.5.2009 15:11:32

:)
Několikrát jsme si to už dávali a musí říct, že dobrýýýý. Je to absolutní oddychovka:)Čím více lidí a alkoholu, tím větší zábava.

25.5.2009 16:18:17

pitch car
Vypadá to dobře. My jsme něco podobného hráli jako děcka na papíře, kdy jsme si kreslili tratě a pak zabodli pastelky a prstem je odrazili, pokračovalo se z místa, kde čára vyjela z trati .....myslím, že v naší sportovně založené rodině by to mělo úspěch.

25.5.2009 18:45:56

pitch car
já to hrál jednou u rbx, byla to sranda, ale moje olšové ruce způsobily, že jsem vyhořel jak Niki Lauda :(

25.5.2009 18:50:55

rbx

aneken
Koupil jsem to i s rozsirenim a hral to jen dvakrat se Sydem a Siaronem a bezkonkurencne jsem vyhral :-) Holt se pozna, kdo ma volsove ruce a kdo ne :-) A bavilo me to hodne, dokazu si to predstavit jako perfektni hru do hospody, protoze ta Mini verze se da postavit tak, ze se na klasicky homologovany hospodsky stul vleze :-)) Sakra, zase bych si to zahral, i kdyz ted ma prednsot Okko, ktere me fakt chytlo. A nesmim zapomenout na Sydovy brouky...doprcic, ja bych hral :-(((

26.5.2009 13:07:57

rbx
mě to povídej :( dorazili Successors, ale není kdy je vyzvednout. Snad se dnes večer podaří aspoň Mikromutanti. Ale Okko bych hrál až bych brečel.

26.5.2009 13:49:01

juu
presne ako vravi The Hammer- pero a papier a islo sa na vec :D tuto hru si raz urcite zadovazim. Je to taka netradicna (:pre mna super) doskovka podobne ako Weykick. Ktoru verziu by ste odporucali, klasicku ci mini? s ohladom na rozsirenia, prenositelnost, potrebnu velkost stola...

5.6.2009 01:02:47

rozdíl
Týjo tahle hra mě fakt zaujala, asi si ji budu muset pořídit. Můžete mně někdo říct, jakej je rozdíl v normální a mini verzi? Jako že je menší tuším, ale jak moc je ten originál velký a ty mini malý (aby to zas nebylo svrnkání do nějakejch blech), případně jestli jsou tam i jiné rozdíly?

8.10.2009 23:18:37

rbx

Osklivy sup
No, mini verze s rozsirenim se vleze na jeden hospodsky stul. Na normal verzi potrebujes pingpongovy stul. Je fakt velka. Kdyz vedle sebe polozim rozsireni Long Track, coz je dlouhatanska rovinka (jeden dil), tak normal verze je 1,5x vetsi. I na sirku bych to videl tak 1,5 nasobek.

8.10.2009 23:21:08

rbx
A je nejaky rozdil mezi jeste navic? Podle obrazku to vypada ze u normal jsou nejake kostky a zetonky huvi ceho (banany atd), to sem nikde na fotce tech mini nevidel.
A koukam ze k tomu normal je i rozsireni pro vyskove trate, to take u mini neni.
Tyjo ja si tu hru snad zitra dojdu koupit!!

8.10.2009 23:39:20

rbx

Osklivy sup
Ja jsem ten velky nerozbaloval, ale sam mam uz pul roku tu mini verzi a muzu rict, ze kdyz uz ji nekde vytahnes, tak se bavi jak deskovkari, tak nedeskovkari. Je to hra, ktera chytne i "fotbalisty" :-)

8.10.2009 23:41:39

a je to
No bylo to rychlé, a je to doma :) Tak sem zvědavej... Mě napadá, přijde to jen mě nebo i více lidem ten název počešťovat jako píča káry? :)

9.10.2009 14:26:03

rbx

Sup
:-) A jake to je? Vejde se ti to nekam? Ja vzdycky hral jen ten maly a uz mam dve formulky v cudu, stacilo to pujcit kamosovi a jeho detem. Ale hodne se u toto vyblbl jeho ctyrlety kluk.

9.10.2009 14:34:53

rbx
Tak u te zakladni sady problem s velikosti neni. To Railrood Tycoon je asi vetsi. Uz sem udelal nejake fotky tak az nebudu linej pripojit fotak k pc tak poslu (fotil jsem ke srovnani s deskou SmallWorldu)

9.10.2009 14:37:22

rbx

Sup
tak to jsem zvedav, protoze ten malej vcetne rozsireni mi prijde fakt velky a kdyz jsem videl ten Long track, tak to je prkno jak hovado :-)

9.10.2009 14:39:18

rbx
Jo, ten long track byl fakt dlouhej, ale ten sem nekoupil. Tam bych dal asi tak 200 za ty dve prkenka, ale to asi niko prodavat nebude jak sem se dival takze mam smulu.

Kazdopadne kdyz by byl zaejm, mzueme se dohodnout na nejakem zavodu v Outpostu... presti tyden nekdy, nebo i jindy.

9.10.2009 14:51:34

pravidla
jsem to koupil bráchovy ale ještě nehrál, někde se tam myslím píše že nesmím přejet víc jak dvě ty desticky, je to tak nebo jsem si to blbě vyložil?

9.10.2009 15:52:32

paladin91
V pravidlech je ze muze "jump" maximalne pres dve pole. Ale netusim jestli tim jump mysli normalni pohyb nebo skutecne skokem.

9.10.2009 19:03:49

rbx

Sup
Při skoku přes skokanek nesmis preletet víc jak dvě pole. Bráni se tím třeba i nahodnemu preskoceni šikany.

9.10.2009 19:10:49

rbx
šikana je co?

9.10.2009 19:15:53

Sup
Šikana je ostrá zatáčka. Neplést s oblíbenou školní či armádní kratochvílí!

10.10.2009 10:11:58

rbx

Sup
Ale Koukal jsem na geeku, jak pomoci toho dlouhého prkna vyvedli trať mimo stůl na vyvýšené místo.a pak tam udelali šikanu a z kopce to druhým prknem dovalili zpět na stůl. Vychytana zalezitost.

10.10.2009 13:57:33

rbx
v mini verzi žádenj skokánek není tak proč to tam píšou? je li to myšleno tak že nemám lítak přes svodidla asi by bylo lepší napsat že potřeba jezdit jen po trati, takhle je to docela zavádějící :(

10.10.2009 14:41:52

rbx

Paladin
Já mám v mini verzi 2 skokanky.

10.10.2009 14:44:40

sup
slovník říká
- umělá brzdicí zatáčka

10.10.2009 14:46:08

Vybíráme z Bazaru

Barracks Emperors - nová
Barracks Emperors - nová
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas