Pillars of Eternity - Lords of the Eastern Reach

xxxxxxxxoo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Pillars of Eternity - Lords of the Eastern Reach - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: neuvedeno
Autoři: Chris Taylor
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Tak jsem backnul, hra se mi hodně líbí, tak snad bude i tak dobrá, teď jen čekat :)

Ještě někdo další kdo backnul?
22.6.2015 11:02:56

KS deluxe 6-pack
https://www.kickstarter.com/projects/2081578473/pillars-of-eternity-lords-of-the-eastern-reach-car

Nyní je necelých 60 hodin před koncem kampaně a v nabídce je nově deluxe 6-pack, kde lze ušetřit na poštovném:
Nově nabízený Deluxe 6-pack je za 264$ + 50$, tedy 1 balení vychází na 52,3$.
Základní pack je za 39$ + 25$, tedy 64$.
Samostatný jeden Deluxe pack je dokonce za 59$ + 25$.

Takže šestipack se docela vyplatí. Na deskožroutovi jsme se zatím dali dohromady 3-4. Pokud by tady měl někdo zájem, ať mi napíše SZ.

29.6.2015 15:43:05

6-pack
6-pack večer backnu, pokud by měl ještě někdo zájem, tak 1 balení je ještě volné.

30.6.2015 10:38:16

hlásim sa!
...ako ďalší happy baker ;)

Kampaň sledujem od začiatku a teším sa ako finálny balík narastá, hlavne teraz v posledných hodinách. Užite si 6-pack, už som neverila, že ho dajú - máte výhodu, že je vás viac a vždy sa aspoň na jeden spoločný pledge ľudia väčšinou nájdu.

S manželom sa tešíme na hru, niečo podobné sme hľadali :) Keď na PC hru kvôli deťom a práci neni čas, na karetku sa nájde večer určite. Dungeon deck vs. družina, nie dungeon crawl a bez deckbuildingu, jednoduché kupovanie kariet, dostatočný podiel náhody, interakcia medzi hráčmi... paráda. Síce klasický súboj na víťazné body, čo zas bude robiť doma neplechu ;) ale tiež dúfame, že bude stáť za to, slušný tím tvorcov za tým stojí a my im veríme :)

1.7.2015 15:08:20

backnuto
Backnuli jsme to s bráchou napůl, už aby to vyšlo :)

9.9.2015 22:50:26

Vybíráme z Bazaru

Souboj generací
Souboj generací
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas