Pax Renaissance - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Sierra Madre Games
Autoři: Matt Eklund
Phil Eklund
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Herní podložka

Tiskl někdo tu herní podložku co je tady ke stažení na na nejaký neopren nebo něco? Na kolik to tak výjde?
13.9.2017 14:04:03

podlozka
no vypada dobre,kdyby se nikdo neozval a zjistoval si to, dej vedet. Sel bych do toho. Predtim bych vyretusoval a prepsal do Cz...

13.9.2017 18:06:27

;-)
Najskôr som tú hru hral na podložke ktorú si dal urobiť môj spoluhráč. Zdalo sa mi, že tá herná podložka má až príliš veľkú sýtosť farieb. Povedal by som, že to pôsobilo až rušivo. Keď som si dal tú podložku vyrábať pre seba tak som stiahol sýtosť farieb a príde mi to o dosť lepšie. Ale môže to byť aj vecou vkusu.

13.9.2017 18:36:47

kubis
Ak by si urobil cz, vynikajuco. Ja osobne akukolvek velkost rozdelim a tlacim na samolepiace archy A4, potom lepim na klasicku lepenku hr. cca 1,5 - 2 mm. Nakoniec cele potiahnem samolepiacou polomatnou fóliou. Ako rozrezat vyslednu podlozku je samostatne rozhodnutie - ako casto a kam s tym behas. Ja mam vacsinou vsetky diely podloziek narezane tak do max 70 cm. U vacsiny je to teda max 2 kusy, ktore sa k sebe pripajaju. Hry ako star realms, ascension, pan prstenov, warhammer ,saboter, zmenseny arkham, eldritch, temne znameni, neanderthal, fazole - asi by to bez nich v mojej skupinke nechceli ani hrat.

13.9.2017 18:42:38 | Upraveno autorem (porovnej)

preklad podlozky
Vcera jsem se na podlozku dival a texty jsou vektorizovane, takze je nelze jednduse prepsat. Ale ani tak by uprava nemela byt slozita. Udelam nastrel a nahraji. Pak na to mrknete a muzete pripominkovat (navrhnout jine texty apod.).

14.9.2017 14:04:40

nahrano
Tak jsem dnes nahral ke schvaleni preloženou herní podložku. Bohužel se mi ji nepodařilo uložit v PDF tak, aby mělo rozumnou velikost (nedostal jsem se pod 150MB). Takže kdyby někdo uměl, můžu mu poslat přes uložto original v PSD.

14.9.2017 23:10:25

Ulož.to
A dát to přímo na to uložto a zde odkaz, případně heslo? Jen si teď nejsem jistý, jestli to neporušuje nějaká pravidla webu...
A ještě by mě zajímalo jaký je rozměr této podložky, kdybych si to nechal vytisknout na plotteru a nosil do knajpy srolované v tubě. Dohodli jsme si totiž v Liberci relativně pravidelné hraní, jen první seance se příliš nepovedla jelikož jsme se nesešli...

16.9.2017 19:05:49

rozmer podlozky
Podle puvodniho PDFka,kde je rozmer papiru v palcich, me vychazi, ze by to melo byt 60 x 60. Ale radsi at nekdo overi!

17.9.2017 09:12:36

Podložka

Už jste někdo zkoušel někoho kdo by to uměl vytisknout na neopren nebo látku? Poptával jsem jednu firmu a ta mi řekla že na látku to umí a za 2ks chtějí necelých 1700Kč. Poptával jsem ještě jednu firmu co pracuje s neoprenem. Zatím se mi neozvali. Dám vám vědět jestli to udělají a za kolik.

22.2.2018 14:38:28

Vybíráme z Bazaru

Lux Aeterna
Lux Aeterna
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas