Pavlov's House - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: DVG
Autoři: David Thompson
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupnosť

Petr z Deskofobie a David v ich poslednom videu označujú túto hru ako: "Ľahko dostupnú", len teda neviem kde, všade je vypredaná. Máte nejaký tip, resp. info o novom vydaní?
26.10.2020 13:33:27

Svet deskovych her / svet her
A nechces se prvne zeptat nasich prodejcu? Mne vcera prisla ze sveta deskovych her. Treba ji dokazi znovu naskladnit. Ta cena je o dost vyhodnejsi.

25.3.2021 19:37:58

dostupnost
Taky bych být vámi počkal na Svět deskových her. Před pár týdny tam bylo skladem 5ks za 1525 Kč. A vypadá to, že snad ještě bude. Jsem rád, že jsem jeden kousek od nich stihl vzít, stojí za to.

25.3.2021 19:46:45

Quimper a saiwer majú pravdu...

a ešte by som doplnil, že to nie je hra, ktorú keď nezoženieme teraz, tak už nikdy. Pravidelne sa robí dotlač.

26.3.2021 09:11:17


tak na Světu deskových her mají teď naskladněných 5ks. Tak bych moc dlouho neváhal :-).

19.4.2021 18:39:34

Neváhal jsem a koupil jsem :o) Ne moc velká a docela těžká krabice, ale to dělá hlavně ten hrací plán. Trochu mě vyděsilo, že uvnitř nejsou ani plastové sáčky na tu haldu jednotek a žetonů, to tam snad mohli dát. Je tam jen papírový vklad, pochopil jsem, že bych do něj měl všechny ty žetony nasypat na hromadu. Ten hned letěl do koše, spíš tam překáží. 

Zbytek už je bez problémů, hra vypadá na stole pěkně, žetony jsou velké a dobře se s nimi hraje. Je to moje první v angličtině, ale nakonec jsem tiskl česky jen ty přehledové karty, pravidla jsou jednoduchý, stačí jen elektronicky v tabletu, nebo v nouzi to dokážu přelouskat i anglicky.

Jinak na krabici je 60-75 minut na hru, nevím, první zkušební hru jsem hrál 2 a půl hodiny. Snad to časem bude rychlejší. Jinak první hra - sice jsem to dohrál až do konce, ale výsledek byl -12 bodů, neudělal jsem ani jeden ten útok pro získání víc bodů. Snad budu časem i Hrdina SSSR :o)

5.5.2021 15:45:47

Tak já mám za sebou asi deset her s průměrnou dobou 1:34, ale první hra byla za 3:20 a nejrychlejší za 19 minut hotovo, na tu budu vzpomínat dlouho :-D Jinak za mě naprosto spica hra.

5.5.2021 17:49:45

Martinus71

Tak Hrdinou SSSR by chtěl být každý :-D

Jinak já jsem do krabice narval insert pro Studenou válku a super.

 

5.5.2021 20:21:43

na BGG v sekcii files sa dá všetko ku hre stahnuť a potom vytlačiť, ak by niekto hru chcel a nevedel zohnať

5.4.2022 07:21:28

Milan: mohu poprosit o radu jake soubory stahnout? Prochazel jsem to ale prijde mi ze to co je v AJ tak neni vsechno. Italsky ani nemecky neumim :( dekuju 

9.5.2023 17:56:50

Jen pro info - na GF bude kampaň k reprintu:

https://gamefound.com/projects/dan-verssen-games/david-thompson-games

9.5.2023 18:20:40

Vybíráme z Bazaru

Běsnění Drákuly
Běsnění Drákuly
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas