Papírové Doupě: Čmarovné dobrodružství

xxxxxxxxoo hodnoceno 102x (Seznam vlastníků)

Papírové Doupě: Čmarovné dobrodružství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: vývoj postavy, RPG
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Leandro Pires
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Lepší balanc?

hráli jsme 3 hry ve 2 hráčích, pokaždé vyhrál hráč, který se soustředil pouze na sběr diamantů, zatímco druhý, který se soustředil pouze na boj s monstrama a bossama, skončil až druhý….

Přijde mi ,že ta hra není až tak dobře vybalancovaná. Maximální hodnota drahokamů je kolem 48 ,zatímco 25 je za maximální zabitá monstra. Chtělo by to zkusit ve více hráčích co to udelá, tak či onak, si dokážu představit nové/jiné hodnoty u drahokamů , bossů apod.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů
Sháníš insert? https://www.inserty.cz

10.10.2021 16:05:11

nok

A je to tak i s tou variantou mizejících drahokamů?

10.10.2021 20:32:16

Na tuhle variantu jsem úplně zapoměl

 

MIZEJÍCÍ DRAHOKAMY Po souboji s netvory na konci třetího a  šestého kola se podívejte na kartu daného netvora a vyškrtněte z mapy patřičné drahokamy. Všichni hráči musí vyškrtnout oba drahokamy. Nelze je již nikdy získat. Na pravé straně karty netvora jsou vyobrazeny 2 drahokamy s písmeny. Po souboji s netvorem tyto drahokamy přeškrtněte. Drahokamy, které jsou již přeškrtnuté, protože je někdo získal, přeškrtávat nemusíte. Získané drahokamy nemůžete ztratit. 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů
Sháníš insert? https://www.inserty.cz

10.10.2021 21:38:51

Taky mám pocit že na diamanty je to jistota, musíme vyzkoušet, když po nich půjdeme všichni co to udělá.

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

17.11.2022 15:19:45

mh

Ono je to těžko říct. Je potřeba samozřejmě mít na paměti, že jakmile někdo sebere diamant, všem ostatním se škrtá. Při hře dvou hráčů je získat diamant relativně jednoduché. Při hře v plném počtu už je o ně větší tahanice a asi se málokomu podaří jich nasbírat nějaké zásadnější množství.

Nicméně, ať je to tak, nebo tak, je to součást taktiky. Diamanty jsou jediná záležitost, kde se hráči navzájem ovlivňují (diamanty po nalezení jedním z hráčů mizí všem). Proto chápu jejich vyšší bodové ohodnocení než třeba u duchů nebo nestvůr (tam má každý stejné šance a žádný protihráč mu je nemůže zhatit).

Je tedy podle mě chybou se NESOUSTŘEDIT na diamanty (tím spíše při hře v menším počtu hráčů), ale naopak se snažit jich vždy nabrat co nejvíc.

17.11.2022 16:01:17

Ve hře dvou hráčů mají diamanty větší váhu než ve více hráčích.

Ona ta hra je vlastně závodem o sběr diamantů s optimalizací ostatních věcí (jak si naboostit hrdiny a získávat předměty, aby hráč nepřicházel o moc životů).

Mizející drahokamy díky bossům nás většinou ovlivňují minimálně - v drtivé většině případů stihneme drahokam sebrat včas.

18.11.2022 08:23:55

po třech hrách co jsem odehrál se to ukazuje jako problém, minimálně ve dvou hráčích musíš mít jako prioritu sběr drahokamů, což je škoda, mělo by za ně být méně bodů, všechny ostatní činnosti jsou ohodnoceny tak polovinou bodů, co drahokamy

stejně tak sběr některých předmětů je povinost, bez nich se vyhrát nedá, a některé jsou výrazně lepší, než ty ostatní, takže je jasné, že je kupuje každý (meč, procházení zdí…)

18.11.2023 17:13:56

Vybíráme z Bazaru

Atentát na Hitlera
Atentát na Hitlera
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas