Panství hrůzy: Druhá edice - Ulice Arkhamu

xxxxxxxxxo hodnoceno 39x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - Ulice Arkhamu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Panství hrůzy: Druhá edice
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Kara Centell-Dunk
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ lokalizace

Jako majitel cz verze core boxu pevne doufam, ze budou lokalizovana i rozsireni teto pecky. Muzu se tesit a nebo mam zacit shanet ta v aj? Diky moc za info.
17.9.2018 08:41:37

@Riddleboy Ahoj, bohužel jsi nevybral @Michal-BF z toho našeptávače a tedy systém Michalovi neposlal notifikaci. Je tedy bohužel málo pravděpodobné, že si tvého dotazu všimne. 

Současně z důvodu ochrany přes vícenásobnými notifikacemi systém nepošle notku pokud se jméno jiného uživatele přidá až při editaci. Tohle by se řešit dalo, ale není to doprogramované.

10.2.2022 18:17:06

@Domek No Blackfire se tu občas komunikovat snaží, ne vždy úplně zdařile, to souhlasím. Ale podobné nekonstruktivní reakce opravdu chuti pro odpovídání komunitě opravdu nesvědčí, takže i touto svou reakcí jsi téměř jistě malou kapkou přispěl tomu, že se opravdu odpovědí dočkat nemusíme (a já to dost chápu). 

10.2.2022 18:22:47 | Upraveno autorem (porovnej)

@Riddleboy překladatel na tom pracuje, co vím, tak už je to toho dost hotového a čeká se na update FFG.
 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

11.2.2022 08:10:23

@Michal-BF Jak prosím poznám , že je nahozená nová verze s opravenou češtinou. Aktuálně mám na Steamu verzi 1.6.6 (954). Díky.

22.2.2022 19:32:33

@BladeBrown na update stále čekáme (urgujeme to u FFG). Jakmile budu vědět, že je nová verze nasazená, tak dám info.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

23.2.2022 08:21:07

@Michal-BF Jak to, prosím tě, vypadá s vydáním updatu, který opraví překlad? Díky za info.

16.3.2022 10:28:58

@noba jakmile budu vědět, napíšu, jdu to zaurgovat.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

16.3.2022 13:48:55

@Michal-BF mohu se zeptat, jak to vypadá s korekturou textů v aplikaci?

31.3.2022 19:15:49

@Riddleboy 
poslední update byl předán FFG 25.3., stále čekáme, až se to projeví v appce:/
 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

1.4.2022 09:03:46

Ahoj, byly aktualizovány texty v aplikaci na verzi textu 0.1.1: 

Log:

+ Dark Reflection DLC MAD20,  Oprava celého Gangs of Arkham MAD25 + další změny

Na dalších opravách intenzivně pracujeme.

13.4.2022 13:54:55

Budou taky lokalizované DLC? 

13.4.2022 14:17:28

Docela by mě zajímalo co znamená “oprava celého Gangs of Arkham…”

Úvod do scénáře je totiž stále stejně tragický, stále se tam vyskytuje mrtvola s gumovými rukavicemi která přišla na pitevnu, stále tam vystupuje starý dobrý Brace osobně a stále se to nedá číst…

Opravdu si překladatel scénáře myslí, že Brace yourself znamená Brace osobně?

 

14.4.2022 09:59:35

Najdi dva rozdíly:

“Nadcházející výstava v Miskatonickém muzeu je marená asistentku kurátora, který trvá na tom, že nový artefakt je příčinou řady podivných úmrtí. Usuzujete, který artefakt zabíjí ty, kteří si ho prohlížejí, než se prokletí chytí i vás.”

“Nadcházející výstava v Miskatonickém muzeu je mařena asistentku kurátora, který trvá na tom, že nový artefakt je příčinou řady podivných úmrtí. Usuzujete, který artefakt zabíjí ty, kteří si ho prohlížejí, než se prokletí chytí i vás.”

 

Tedy hoši, dík za snahu, ale opravdu by nebylo lepší to udělat rovnou pořádně namísto tohohle nekonečného příštipkaření?

14.4.2022 14:03:42

@Ladik81 Opravili jsme celou záložku Gangs of Arkham. Úvod byl jinde. Snažíme se to opravovat po částech. Nicméně úvod už je opravený a v příští aktualizaci to už bude.

@zacinajici: umíš číst? Psal jsem, že je opraveno Gangs of Arkham. Tvé jízlivé poznámky se týkají "MAD25 - Ill-FATED EXHIBIT”, na které zrovna pracujeme.

@easterlingi ANO. MAD20 DLC Dark Reflections a MAD20 DLC What lies within už je. MAD20 DLC Out of Time (Altered Fates) - pracujeme, nicméně vyšší prioritu má oprava již vydaných scénářů.

15.4.2022 08:38:15 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kentril 

Umím číst. Proto v mnou citovaném textu vidím ty dva rozdíly ke kterým došlo od 20.2.22 a rozum mi nebere, proč někdo opraví jedno slovo a neopraví rovnou alespoň celou větu, když už ne celý ten oddíl.

A musím dodat, že chtít za produkt 15-17 stovek, mít ho ještě několik měsíců po uvedení na trh v tomhle stavu, opravy takhle štupovat a ještě být hrubý na zákazníka, co je právem nespokojen, to taky o lecčems vypovídá.

15.4.2022 08:51:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Moc nechápu proč se do překladu her cpou lidi kteří neumí anglicky :-)

15.4.2022 19:57:44

@Kentril 

Jak to, prosím tě, vypadá s překladem MAD20 DLC Dark Reflections (předpokládám, že jde o Temné odrazy). DLC jsem si na iOS dnes zakoupil na základě informace, že by to mělo být přeložené, ale přeložený je jen úvod, jinak celý scénář je v AJ.

Jak to vypadá s opravou překladu pro Ulice Arkhamu? Když se podívám do popisu scénářů nebo do fóra vedle s šifrou, tak to na mě nedělá dojem, že bych se do hry mohl pustit a užít si ji.

Upřímně nevim co si o tom myslet, hru mám doma už 4,5 měsíce (společně s PP: Válečné tažení)…

Kdy očekáváš, že bude opravené celé rozšíření?

Díky za info.

27.4.2022 10:58:42

@zacinajici ak by mi na reklamačnom typek povedal “umíš čísť?” Tak mu tú vec rovno hodím do tváre :D

27.4.2022 11:07:37

@noba 

Ahoj, Dark Reflection DLC MAD20 bylo přidáno na konci března a čekalo se na aktualizaci textů. Podle verze v apliakci by to mělo být již implementováno. Mrkni na “Zásluhy” a měl bys tam mít verzi alespoň 0.1.0

Další v pořadí jsme přidali Ill Exhibit a čekáme opět na aktualizaci textů. V současnosti pracujeme na překladu a revizi úvodních a závěrečných textů, které se budou dabovat.

Další v pořadí bude Astral Alchemy.

28.4.2022 08:40:54

@Kentril 

Díky za info. Na iOS žádná položka “Zásluhy” není, zkusil jsem poklikat, co se dalo a při kliknutí na logo FFG na hlavním menu ze dostanu do sekce, kterou zřejmě myslíš, kde jsou credits a tam je “Zásluhy v 0.1.0”. 

Znovu jsem spustil scénář a je v stále v angličtině.

Jinak jde tedy o iOS, verze aplikace 1.8.8(951).

28.4.2022 09:58:38

@noba

pro android je to stejne, jen verze je

1.8.8(952) 

28.4.2022 10:07:19

Verzi 0.1.0 mám (když zde v diskuzi byla oznámená nová aktualizace, appku jsem odinstalovala a znovu nainstalovala).

Dark reflections má přeloženou titulku (název Temné odrazy), ale pod ní je červeně napsáno, že: “Tento scénář není momentálně dostupný ve vybraném jazyce.” Což je čeština. 

I když hra stojí jen 130 kaček, stejně se je člověku nechce obětovat za pokusy zjišťovat, jestli dál už to přeložené je, nebo zas jen nějaký kus. Jestli tohle tam zas jen někdo zapomněl, protože se to opravuje odzadu - tzn. titulka nakonec jako bonus pro trpělivé. Nebo v tomto případě je nejspíš přeložená pouze titulka…

Oprava: u “zásluh” mám 0.1.0, jinak aplikace sama uvádí verzi 1.8.8 - podle mobilu aktuální (resp. žádná aktualizace pro tuto aplikaci se mi nenabízí)

 

PS: a je mi upřímně líto těch lidí, co si hru koupili když vyšla a nikdo jim třeba ani neřekl, že jestli chtějí mít češtinu OK, si musí appku aktualizovat - ne jednou, ale několikrát - a pokaždé pátrat, co už opravené je a co ještě ne.

28.4.2022 11:43:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Temné odrazy mají přeložený jen úvod, texty ve hře jsou EN. Verze 0.1.0.

28.4.2022 16:02:40

@noba 

Bohužel tento scénář nemám koupený a pokaždé nám FFG testovací build nedá. Takže nemám šanci u DLC ověřit, zda se texty aktualizovaly. Pouze ověřuji verzi v “CREDITS".

Napíšu na FFG, aby text aktualizovali s tím, že tam přibyl opravený scénář + zdůrazním, aby skutečně aktualizovali všechny texty. Doufám, že tentokrát dostaneme i testovací build.

Co se týče oprav a nových scénářů vás budu informovat dle odpovídajícího rozšíření.

30.4.2022 07:39:03 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kentril  Děkuji za update. S hraním tedy radši ještě chvíli s počkám a budu sledovat tuto diskuzi.

4.5.2022 09:12:11

Vybíráme z Bazaru

Codex Naturalis
Codex Naturalis
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas