Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Krátké dojmy z první hry - Bez spoilerů

Tak včera jsme s přítelkyní odehráli první hru. Pár dojmů v bodech:
-aplikace je mnohem chytřejší, než v Panství, nahazuje random eventy, docela chytře pracuje s nepřáteli, rozhazuje je tak, aby vás obklíčili
-scénář obsahuje milion pro příběh nedůležitých bodů zájmu. Narozdíl od Panství, kde je prakticky každé prohledávání příběhové, zde je hromada vedlejších, které vám dají jen nějaký bonus
-trochu nezvyk s tím, jak člověk pořád hraje se stejnou výbavou a jen si tuní skilly, ale je to příjemná změna
-každá postava je opravdu výrazně odlišná ve stylu hry, Gimli je bojová mašina, která i v prvním scénáři při troše štěstí sám vyndá celou skupinu skřetů
-kampaňová hra je boží, je to mnohem lepší, než Panství, protože člověk vyloženě chce pokračovat dál, navíc když se pěkně vylepší mezi scénáři
-management Inspirace je stěžejní
-obtížnost se dost solidně stupňuje, v první půlce má člověk pocit, že je až moc silný oproti nepřátelům, pak začne přituhovat, první scénář je příjemně vyladěný obtížností
-pravidla jednoduchá, vysvětlené za 10 minut, aplikace neuvěřitelně pomůže, protože obstarává ty nejotravnější věci
-setup první hry je nepříejmně dlouhý, ale v dalších scénářích to odpadá za předpokladu, že si chytře uložíte karty postav do oddělených pytlíčků už připravené na další hru

Pokud máte někdo otázky, klidně se ptejte.

Více dojmů ve videu za pár dní ;)

Zatím hodnotím hru velmi kladně. Baví mě víc, než Panství, ale uvidíme, jak se to začne rozjíždět.
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!
18.4.2019 08:19:13

had

Dokončení
Dokončil jste někdo ve hře 1 hráče? Jaké jste využily postavy a povolání?

22.5.2019 08:51:04

Dokončení

Legolas, Gimli povolani nejdrive doporucovane - lovec a ochrance. Po nakoupeni obou dovednosti za 12 zkusenosti jsem povolani zmenil na stopar, lupic. Prijde mi, ze tato dvojka se vyborne doplnuje ve vlastnostech.

22.5.2019 13:03:19

Vybíráme z Bazaru

Root (CZ)
Root (CZ)
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas