Pán prstenů: karetní hra (revidované vydání)

xxxxxxxxoo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: karetní hra  (revidované vydání) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

EN verze

Ahoj, prosím, nevíte někdo, kdy bude v obchodech EN verze? Upřímně nechápu, jak může někdo dobrovolně dotovat BF a jejich děsivé překlady. Ideální příležitost zapracovat na EN (já sám nejsem žádný kovaný angličtinář).

4.2.2022 11:08:00

Nedotuji - chtěl jsem si to koupit, ale už to nechci :o) Mám tu hru v digitální podobě na Steamu, jsem to schopný odehrát i v angličtině. Akorát potřebuju vidět ten text napsanej, tj.moc nerozumím tomu, co ty postavy říkají. To zas tak nevadí… Přijde mi, že tam jsou ty pravidla trochu upravený, oproti fyzické podobě. V angličtině se mi to moc kupovat nechce, to radši počkám na lépe přeložené jiné hry. 

4.2.2022 11:42:52

Ano, digitální verze se od stolní liší, není to převedení 1:1

4.2.2022 11:52:46

Tento překlad se moc nepovedl, i když nakonec to není tak hrozné. Znám taky hry od BF, kde se překlad povedl, takže nevidím úplně důvod je nepodpořit - obzvlášť když se mi hra líbí. Horší je obecně přístup Asmodee než českého BF.  

Hra na steamu je o hodně jiná a očesaná, taky vcelku drahá a projekt byl ještě ke všemu ukončen, je to spíš podobná hra se stejnými obrázky. 

Ale samozřejmě, pokud chce hrát člověk lze hrát karetního Pána prstnů úplně zdarma a přesně podle pravidel a to včetně fanouškovských dobrodružství i ve více hráčích, tak může zde: https://www.dragncards.com/lobby

Balíček si člověk může udělat nebo vybrat zde: https://ringsdb.com/

7.2.2022 15:48:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Tortuga 2199 (Kickstarter)
Tortuga 2199 (Kickstarter)
Akt. cena: 1090 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas