Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Oficiální český překlad

A je to tady
http://www.blackfire.cz/novinky/nova-karetni-hra-pan-prstenu-v-profesionalni-ceske-verzi-v-prodeji-od-pulky-cervence.html
26.6.2012 10:51:46 | Upraveno autorem (porovnej)

edit
tohle mi neprijde jako ofiko ale jako PR sdeleni co. primo prelozili od FFG.
Nebo at sem jarda napise ze budou a zitra si pro to jdu.

V dalších rozšířeních této karetní hry najdete
nové karty a úkoly. Budete si tak moci
upravovat tuto základní sadu nebo vytvářet
vlastní originální balíčky karet a zažívat tak
nová a nová dobrodružství!

12.8.2012 19:55:25

twix
no ono to taky může znamenat, že si můžeš dokoupit ty rozšíření v aj, který už existujou a zkombit to s českým základem. imho kdyby bf plánovali překlady dalších packů, tak by s tím dávno vyšli oficiálně ven, jen by to podpořilo prodej základu, takže jestli to plánují, tak proč to už někde nesvítí, že jo....

12.8.2012 20:07:31

prave..
takze radsi ne.. proc to vlastne vydavaj? pro hrace asi ne...

slo by to kdyztak reklamovat ze vyrobek nesplnuje to co se od nej ocekava?

Ale dle me to vydaj.. to by clovek musel byt fakt I ...t aby nejdriv vydal core a pak az jednal o balickach.. :-D

12.8.2012 20:26:18

chjo..
Dobrý den,

Těší nás váš zájem o naši hru Pán prstenů. S vydáním adventure packů v CZ čekáme, jaký bude mít úspěch základní edice.


S pozdravem a přáním pěkného dne


Tereza Zíková | Marketing

to je fakt hlava XXII :D
tak co mam delat? je fajne mi odpovedela v radu hodin.. ale potvrzuje to co psal ozzy.. muzu si je koupit v anglictine..

13.8.2012 09:43:49

twix
Tohle se tu už řešilo. Hráči čekají s koupí základu na vydání balíků, BF čeká s vydáním balíků na prodej základu. Rozhodující bude to, zda značka Pán Prstenů přiláká dostatek neznalých zákazníků ke koupi hry v hračkářstvých, hypermarketech a jiných nespecializovaných obchodů, neboť tito zákazníci nemají o smyslu nějakého LCG ani potuchy (a nebo skočí na lživou reklamu BF o tom, že balíky budou). Jelikož ale hra bude stát 1000,- a jelikož tito zákazníci se po dalších balících ptát ani nebudou, předpokládám, že u základu to skončí (a nebo se vydá něco aby se neřeklo jako v případě Arkhamu).

13.8.2012 10:53:42

Twix
To je přesně to, co jsem v jiném vláknu. Rád bych podpořil českou lokalizaci (a žena preferuje hry česky), nicméně za současné situace jsem koupil AJ verzi, který mě vyšla levněji a navíc se už třesu na deck building :-D.

13.8.2012 14:44:19

...
no v tom případě by s tím ale bf mělo jít ven a oznámit hráčům, že s rozšířením vlastně neví, že se uvidí.... jinak ke to defakto podfuk, bo je to jinak jak jsem psal o pár stránek dále, a to že bf vlastně vydá nekopletní hru, protože Lotr není rozhodně o základu, ale právě o těch rozšiřujících balíčcích, které z toho teprve dělají plnohodnotnou hru. Se základem totiž ani neodehraješ všechna dobrodružství, která tam jsou. divím se, že na tohle ffg vůbec přistoupí

13.8.2012 18:09:48

ozzy
Myslím, že hráči už se to dozvěděli odtud :) A jak se zdá, kdo se zeptal přímo BF, odpověď dostal. Navíc jsme to stejně všichni tušili, ne?

14.8.2012 07:11:32

ozzy79
Přesně jak píše pishkotek, odpověď známe a tak není co řešit.
Myslím, že se nenajde dost odvážlivců, kteří základ koupí bez toho, aby si byli jisti, že se dočkají rozšíření. Škoda pro BlackFire, i pro hráče :-( .
Co mě ovšem zaráží (vím, patří to do jiného vlákna), stejně jako Beholdera, že FFG nijak neavízuje vydání (představení) dalších adventure packů. Pouze v jejich plánu je 1. část Hobbita a nic dalšího.

14.8.2012 07:27:04 | Upraveno autorem (porovnej)

hm
Tak to já budu asi tedy jeden z málo, co hru zakoupí... Přesto to ale risknu... A v nejhorší variantě, kterou si ted nepřipouštím, zakoupím aj rozšíření... Je to začarovanej kruh, hráči nekoupí, protože se nevydá, bf nevydá, protože se nekoupí :-) Přesto jdu do toho... Protože her v čj neni nikdy dost... A budu doufat... :-)

14.8.2012 07:40:29

Deth
já jsem si už všiml, že FFG někdy mlčí a pak to na nás vybalí. To stejné bylo s Battles of Westeros, dlouho nic a najednou velká expanze. Teď mají plné ruce práce s uvedením X-Winga a Netrunnera na trh. Oni se určitě ozvou.

14.8.2012 07:44:03

BF
Podle mě BF chybí odvaha, kdyby jejich marketing fungoval dobře, tak by už loni zjistili, že je hra velmi očekávána. Kdyby už tehdy rozhodli o vydání v češtině, lidem to oznámili a dokázali s ní přijít nedlouho po vydání originálu, tak mnoho z nás má doma českou verzi...

Jenže takhle? Když všichni nadšenci mají už přes rok doma originál a sbírku rozšíření? Ano do kin přijde Hobit a tahle hra se určitě sveze na „fantasy vlně“, ale chybí mi u BF zdravé riskování...

14.8.2012 08:13:12

to divisek3
ono to je jeste zacarovanejsi. v tehle rovnici se nejak casto zapomina na FFG. ono doporucuje a radi za jakych podminek jejich hry dal vydavat. kdo vi, jake je s nima jednani jako s 'obchodnim partenerem', na kolik jsou rady a doporuceni zavazne apod.

14.8.2012 08:14:42

2 Deth:
Oznámili ještě i druhou část Hobita na závěr roku, pravděpodobně kolem premiéry filmového, (zatím sice bez představení, ale že bude potvrdili) a dá se na podzim myslím počítat ještě s print-on-demand questem (který je v zásadě sedmým questem z Hobita) z letošního Gen Conu. Osobně bych byl docela rád, kdyby další Adventure packy vyšly až v příštím roce, aspoň by byl čas i prostor je dohnat.

14.8.2012 09:01:09

ndru
To je mi jasný :-) Každopádně hra dnes dorazila a já jsem rád, že se na takovéto hře objevily české nápisy :-) Stejně jako u Mage Knighta... Čímž BF a Rexikům opětovně děkuji... A to i přes mušky, které vydání těchto her provází...

14.8.2012 14:47:35

Překlad
Hele nevíte někdo jestli se blackfire pusti do druhého cyklusu česky? vážně nevím proč s tím ještě nezačali když je ta poslední cesta do středozemě.

4.1.2015 22:18:06

lukashanousek
Celý druhý cyklus bude, Khazad-Dum teď v lednu, pak postupně malá rozšíření.

5.1.2015 00:14:59

Khaza dum
Strašně se těším čera jsem se ptal i blackfire a píší že tento měsíc a všechny rozšíření postupně

6.1.2015 18:39:49

V shopu
a hele konečně to je v obchodech!

8.1.2015 19:26:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Legendy západu
Legendy západu
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas