Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kombinované balíky karet

Přidávám tohle téma k diskusi o různých kombinacích jednotlivých sfér.
16.5.2011 07:49:19

Sinuhet
to cos psal mi taky vadí, nevadí mi náhodnost hry, včera jsem byl úplně spokojený jak odcházely ty humusácké treachhery, zranění exhaustnutým hrdinům, zranění charakterů, atd., jako shadows karty, ale stejně mi to bylo prd platné a hra mě rozjezdila, ale držel jsme se dlouho aji když jsme měl mrtvého jednoho hrdinu. Občas si říkáš že jsi v bezvýchodné situaci, ale když vydržíš a prostě trpíš, tak tě hra umí překvapit a odměnit.

Míchání: míchám opravdu hodně, jenom rozhážu podle barev a pak to smíchám a ještě přemíchám. Opravdu mi to chodí, troll není problém, ale přetlačení pak v té části plavby na voru je masíčko. Samozřejmě mi do pomůže řádně Gandalf.
S tím Rohanským balíkem není troll zas tak ořech, protože mám malou treaty 25, ale červeno-fialový mám 30 a to je fakt už maso.

7.9.2011 12:52:12 | Upraveno autorem (porovnej)

3tí rozšíření
Aspoň je o čem psát, kdyby sme 9 z 10 ti her vyhráli, nebylo by o čem psát :-)

Než jsem stačil koupit 2 rozšíření, tak bylo vyprodaný tak se na něj ještě pořád těším, protože ho nemám. Ideální by bylo, kdyby už vyšlo 3tí rozšíření a najednou bych dostal upgrade 2x tolik kartama. Ale nevěřím, že vydržím čekat. Těším se jak budu kombinovat sféry, abych se taky držel tématu :-)

7.9.2011 12:57:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Sinuhet
uklidním tě. Druhé taky nemám, podle mě ještě v Čr nebylo dostupné.

7.9.2011 13:24:51

Lumirius
V Tomovkách už druhý rozšíření mají...:)

7.9.2011 13:47:25

Ticho
Nemusíš hned všechno prásknout :-)

7.9.2011 13:48:20

...
tak jak koukám, tak spíš měli...

7.9.2011 13:49:53

nejen tam
I v jiném e-shopu druhé rozšíření měli ;-), byl jsem z těch, kteří stihli objednat, když ještě bylo, ale zatím jsem jen rozbalil, karty obalil, ale nehrál :-( .

7.9.2011 15:48:16

tyjo si budu muset rýpnout
do mých oblíbených dodavatelů her, že asi nebudou už oblíbení :-)

Death a ty hybaj zkoušet :-) Jaká je obtížnost Questu v Carrocku? Protože v prvním chapteru je zoufale jednoduchá. Jediný záhul jsou Mordorští lovci pokud se ti sejdou dvě Clue karty, jinak strašná zívačka.

8.9.2011 06:34:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Lumirius
Tuším, že 7. :)

8.9.2011 06:45:39

Parxel
no to je potom výzva, páánešku :-)

8.9.2011 08:24:36

had

Obtížnost Carrock
V jednom nehratelné, ve dvou mám nahrané asi 3 hry - neúspěšně. Je to absolutně nejtěžší quest, co jsem doposud hrál. Pořadí dle mého - Mirkwood s pavoukama - brnkačka, pak Hon na Gluma - relativně vyrovnané, ale pravidelně vyhrávám - cca 80% v solo modu, Journey alon the Anduin - hodně obtížné, ale občas trolly porazím, Massing at Osgilliath - i v solo modu si dobře zahraji, ale dosud bez úspěchu, Útěk z Dol Guldur - solo mod nehratelné, ve dvou několikrát úspěch, Carrock - solo mod nehratelné, ve dvou hratelné hrozně obtížně, teď nemám k dispozici spoluhráče, takže nemůžeme testovat, ale časem to snad dáme. Rhosgobel čekám ze Států příští týden. K předběžnému hodnocení jsem ještě nenašel na netu všechny karty a ani není nikde udaná obtížnost.

8.9.2011 18:34:17

had

Změna
Teď jsem objevil, že dnes karty nového rozšíření Rhosgobel přidali na www.cardgamedb.com

8.9.2011 18:42:41

Koľko kariet máte tak priemerne v balíku?
Ja mám vždy základný set kariet (zhruba Gandalf, Unexpected Courage, Galadhrims Greeting, Steward of Gondor, Celebríans Stone a nejaké Dúnedain +1), ku ktorým pridávam karty podľa špecifík questu a stále mi ten card pool narastá z pôvodných 50 na dnešných cca 70 a nie som tým nadšený. Asi budem musieť stavať menšie balíky a skrátka sa zbaviť niektorých kópií.

17.4.2012 12:44:32

Acedrac
držím se těch 50 karet. Pokud nemám hodně náběrových karet do větších balíků bych se nepouštěl.

17.4.2012 12:50:58

Acedrac
Ja si rikam, ze kazda karta nad 50 me bude brzdit od toho, aby mi dosly ty nejpotrebnejsi karty, takze vzdy 50. A kdyby slo podel pravidel mene, tak bych mel i mene :-)

17.4.2012 13:01:26

jancos, Lumirius
Já se nyní snažím marně zdolat Return to Mirkwood a během prvního kola jsem přišel o 20 karet z jednoho balíčku, tak u této výpravy možná vyšší počet karet nevadí ;-).

17.4.2012 13:29:12

Deth
Ja bych rekl, ze Return to Mirkwood stejne musis projit rychle, jinak skoncis na threat, proto nepotrebujes nad 50 karet.
V baliku je obvykle nekolik stezejnich karet, ktere potrebujes dostat co nejdrive (napr. Steward) a tim ze balik nafukujes, tak snizujes sanci ze ti dojde, coz muze byt u tezkeho questu problem a tento quest tezky je celkem dost, rekl bych.
Ze ti v 1 kole nahodou prislo vicekrat Wasted Provisions je nahoda ;-) , hra stejne nejspis skonci drive nez doberes balik.
Jinak pokud ti tento quest fakt dela problem, tak muzes pockat na noveho Aragorna, ten jej dost ulehci. http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/lotr-lcg/Dwarrowdelf/the-watcher-in-the-water/aragorn.png
Ja uz Return to Mirkwood dal, ale zhodnotil bych jej jako nejmene zabavne dobrodruzstvi ze vsech, potrebuje specialni balik a stejne je to dost o nahode co dojde a kdyz uz to nakonec dojde dobre, tak vyhrajes za par kol :-(

17.4.2012 14:01:27

scénář versus kampaň
jde o to, co dělám za balík, když jdu na jeden scénář, tak 50 karet, aby přišlo to, co potřebuju nejvíc, když kampanim, tak potřebuju co nejvíc odpovědí, na všechno možné a balík se mi poněkud rozrůstá

17.4.2012 14:06:05

Turnajový balík
Asi mi něco ušlo ale mi hrajeme s cca 17 kartamy. měl jsem za to že 50 karet minimum je jen pro turnajový balík

18.4.2012 10:38:37

Hassan23
Mas pravdu, my si to dobrovolne ztezujeme, abysme to meli i podle turnajoveho pravidla :-)

18.4.2012 11:16:42

.
Jsem si říkal, že to hraju nějak divně - zatím pouze se základem a tam je cca 30 karet na barvu?

18.4.2012 11:31:41

ad raia a Hassan23
ad raia:
No ak hráš core, a hráš len jednofarebný môžeš mať len 30. Akonáhle berieš dve farby už by si mal mať 50, nehovoriac o tom keď rídu karty z adventure packov. Tam už bude ťažšie sa vôbec vojsť do limitu 50. Ja som takto dnes prerábal svoje balíky na 50-55 kariet.

ad Hassan23:
No v pravidlách je síce, že 50 pre turnajový balík, ale v podstate skoro každý to hrá na minimum 50 kariet (+ platí horeuvedená výnimka pre core set).

18.4.2012 20:45:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

ZhanGuo
ZhanGuo
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 5 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas