Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kdy vyjde české rozšíření?

Podle Blackfire chtějí vydávat pravidelně a z jejich slov zaznělo, že ještě letos se dočkáme. Má někdo bližší informace?
2.11.2012 13:16:54

to edward14
Shadows of Mirkwood nie je "expanzia" v zmysle jedného rozšírenia. Je to celý 1. cyklus rozšírení tzn. 6 kompletných adventure packov (viem, že je to drobnosť, ale pre presnosť som Ťa poopravil :).

21.2.2013 09:23:51

acedrac
Dakujem za upresnenie, kazdopadne ma to zmiatlo, vychadzal som z FB spravy BF ze kazde 2 mesiace bude nova expanzia. Nakoniec sa vysvetlilo ze kazde 2 mesiace bude len 1 AP a nie cyklus. Takto sa nestihne vydat cely ten 1. cyklus ani do vianoc, ked chcu zacat v lete. Neviem v akych intervaloch vychadzaju AP v EN ale idealne by bolo asi vydavanie 1 AP v 1 max 1,5-mesacnych intervaloch :-)

21.2.2013 17:14:25

edward14
No já nevím, ty 2 měsíce pokud to alespoň přibližně dodrží (k čemuž se stavím skepticky) jsou super, taky musíš brát v úvahu, že ne všichni mohou vrazit každý měsíc, nebo měsíc a půl 3-4 stovky do AP. Já jsem spokojen akorát jsem doufal, že vycházet začnou dříve, třeba už na konci jara (květen/červen).

22.2.2013 09:50:30

AP
No tak z mého hlediska je vydávání AP a 2 měsíce naprosto ideální. Koneckonců by mi asi ne vadily ani čtvrtletní odstupy. Neupinam se totiž jen k jedné hře a člověk má pak o důvod víc se vracet k těm starším.

23.2.2013 21:46:27

Střetnutí na Skalbalu CZ preklad
Tak se zda ze blackfire plni svuj zavazek s AP.Ode dneska je druhy AP - Střetnutí na Skalbalu k mani na jejich eshopu.

12.11.2013 11:46:19

Putování do Rhosgobelu...
... v predaji.

10.1.2014 12:55:06

Co dal po prvni rade?
Nevi nahodou nekdo (treba BF), jestli ceska lokalizace konci prvni radou, nebo se chysta i neco vic?

10.1.2014 14:01:20

cartas...
Ptal jsem se na FB, odpověděli mi, že nato je ještě brzo, že záleží na prodeji a úspěšnosti prvního rozšíření. Jestli je úspěšné jsem se už nedověděl, ale za sebe doufám, že budou i další, protože jsem této hře totálně propadl!!!Takže já prosííím o další rozšíření!!

10.1.2014 14:11:34

hracik
No uvidime. Verim, ze to timhle nekonci...

13.1.2014 08:15:25

nekonci
teda aspon dufam, ze prelozia nielen prvy cyklus :-D

No jedna vec ma troska na rozsireniach stve (u CZ verzii, ENG nemam ani som nevidel) a to to, ze na kartach dobrodruzstva nie su celkove pocty kariet jednotlivych balickov. Toto v zakladnej sade uvedene je.
To ze nie su ocislovane karty hracie vobec nevadi - balik si vytvorim podla seba, no scenar je dany a tam by tato rychla kontrola poctu kariet prisla vhod.
Neviete nahodou ako to je v anglickych verziach, alebo este lepsie neviete preco to tam nedali?

24.1.2014 20:59:34 | Upraveno autorem (porovnej)

icinko
V anglické verzi to chybí taky a souhlasím, že to není zrovna nejšťastnější. Ale věřím, že někde na internetu se dozvíš, kolik kusů od každé karty v balíku má být.

25.1.2014 08:34:45

Miar
Ved to, takto mam v krabici napisany zoznam komponentov u jednotlivych rozsireniach s celkovymi poctami kariet
PS: co sa tyka poctov kariet tak http://www.cardgamedb.com/ to isti :-D
PS2: neviem, ci to plati pre vsetky rozsirenia (tie 60ks) ale zatial je tam vzdy 1ks hrdinu a 27ks "nescenarovych" kariet takze scenarovych je dokopy 32 vratane tych ulohovych
Takze scenarovych je 30 alebo 29

25.1.2014 12:57:34 | Upraveno autorem (porovnej)

LOTR Khazad-dum CZ
Dostala sa mi informacia, ze do konca roka 2014 by mal Blackfire vydat dalsie rozsirenie, s velkou pravdepodobnostou to bude Khazad-dum v cestine. Uz aby boli vianoce :)

19.2.2014 15:08:06

Khazad-dum
Tak to by bolo super. Len smelo do toho, Blackfire ... ;-)

20.2.2014 07:30:18

...
jj to by nebolo zle :-D
Len dufam, ze tie zvysne AP z 1.cyklu tiez prelozia

21.2.2014 14:27:19

1. cyklus
ten už je preloženy, ale ide do predaja postupne každe dva mesiace..

21.2.2014 16:08:02

Prerelease rozšíření Kopce Emyn Muil
Zveme vás na hraní u příležitosti vydání nové expanze v češtině.

Kdy: sobota, 8. březen 2014, od 14:00
Kde: klub Mephit, Arbesovo náměstí 14, Praha 5 Smíchov www.mephit.cz

Přijďte si zahrát Pána prstenů. Exkluzivně budete moci hrát i s novým rozšířením Kopce Emyn Muil, týden před jeho oficiálním uvedením do prodeje.

Na místě budete moci koupit toto rozšíření se slevou, za 199 kč.

Hru si přineste vlastní, nebo vám půjčíme náš demo kus. Pokud hru neumíte, naučíme vás ji.

27.2.2014 14:32:23

Khazad-dum
Na Deskofobii nieco spominali ze sa planuje rozsirenie Khazad-dum v cestine, avsak kamarat mi preposlal email, kde mu odpisali z Blackfire ze Khazad-dum neplanuju ale bude nejake ine rozsirenie. Vypada to ze kazdy tvrdi nieco ine. Mate niekto zarucene 100% info? Alebo Blackfire meni rozhodnutia zo dna na den?

FW: Predmet: Pan prstenov - rozsirenie Khazad-dum

Dobrý den,

Velice nás těší Váš zájem o naši hru LOTR. Toto rozšíření nemáme v plánu vydat. Avšak se můžete těšit na jiné rozšíření.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tereza Zíková | Marketing
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

21.5.2014 06:39:41

Khazad-dum
Informace nemam zadne, ale pokud by jako dalsi nevyslo Khazad-dum, tak by to podle me postradalo jakoukoli logiku :(

21.5.2014 08:14:34

rozšíření
Čistá spekulace, ale jistá marketingová logika by tam byla, pokud by se rozhodli vydat 2 krabice Hobita. Samostatně hratelné s core setem, trilogie v kinech... Samozřejmě by chybělo plno karet z Khazad a Dwarrowdwell, čímž by scházelo plno karet pro trpasličí balík, ale hrát by se dalo. Ono se stačí podívat, jaký je propastný rozdíl mezi vyšlými expanzemi u nás a v originále a ve frekvenci vydávání, a ten rozdíl se bude jen zvyšovat. Z herního hlediska by to byla obrovská škoda, ale možná cesta je vydávat expanze dle svého výběru. Pokud (!) tedy nedají Khazad - vsadil bych na Hobbity. |Ještě jednou - ČIRA SPEKULCE

21.5.2014 08:47:07

také jen spekuluji ...
... ale stejně jako Libor, mě v první chvíli napadlo, že by se mohlo jednat o oba Hobbity. Mělo by to logiku (marketingovou) i z pohledu napojení na Hobbita v kinech.

21.5.2014 09:59:29

spekulace
Jako nevydat Khazad-dum po prvním cyklu by byl pěkně hovězí nápad. Toho hobita mohli už vydat stokrát mimo cykly

21.5.2014 10:44:46

Hobbit samostatně
Jestli se nepletu, tak i v pravidlech hobitích expanzí v originále je uveden decklist na balíky, které se daj postavit jen z karet z 1 core a Ság, takže i u FFG je ta myšlenka, že Ságy nepotřebují vůbec žádné Adventure packy a další expanze.
Může to být jedna z cest, kterou se dá vydat, protože pouštět se do dohánění "manka" oproti originálu výrobce nejspíš nechce a ani to nejde. Neznáme prodejnost, nic, každopádně je pravda, že třeba tady na bazaru je LotR jedna z nejprodávanějších her

21.5.2014 12:06:57

Posloupnost a dohánění FFG
Já bych tedy rozhodně volil, aby jeli popořadě. FFG dohánět nemusí, ale to přece nikomu nevadí. Mně je úplně jedno, jestli má FFG náskok a že český překlad vyjde s několikaletým zpožděním. Prostě mám rád lokalizovanou hru a pokud si pojedou svým tempem (jako třeba teď, tj. balíček za dva měsíce) tak budu úplně spokojenej. Naopak přeskakování by mě štvalo.

21.5.2014 12:37:57

Posloupnost
Já zas počítám s tím že to budou vydávat postupně. Proto jsem prodal celou svojí sbírku anglického vydání.

21.5.2014 13:10:48

Vybíráme z Bazaru

InBetween
InBetween
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas