Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Adventure packy

tohle vlákno se zabývá nadcházejícíma Adventure packama a dalšíma rozšířeníma téhle hry, abychom nezakládali pořád nové vlákna, vždy když vyjde nové rozšíření.
16.8.2011 06:51:59

Lumirius
Většinou hraju solo. Pak ve dvou. Jednou jsme hráli ve třech s jedním core setem a byla to paráda. Jednak jsme to těžce rulovali a jednak to byla poměrně slušná zábava .... forky a tak :-)

6.10.2011 09:23:44

gev
tak můžeš to brát jako prestižní věc jestli vyhraješ nebo ne a pak dokupovat další core sety, ale já to beru jako zábavnou poměrně těžkou hru a proto mi nevadí ani prohry ani to, že mám jen 2 stewarty a ne 3. Navíc tě porazí imaginární hra a ne tvůj protihráč, kterýmu to nezapomeneš :-)

6.10.2011 09:38:21

gev
ono to možná vyzní hloupě, ale nebaví mě furt přendávat karty co mám naproxované a taky mám málo podkladových karet. Samozřejmě to se změní s narústajícím cardpoolem.
Snažím se dělat funkční balíčky a ne abych měl karty v balíku, protože potřebuju splnit minimální množství 50 karet.

6.10.2011 10:09:19

gev

Lumirius:
Ja to myslel sebeironicky, ze investuju dalsi core set jen do sve malickosti :-) Tvuj pristup chapu a respektuju.

Sinuhet: Protihracovi bych to zapomnel, ale ze me zmasti nejaka tupa hra, to je k vzteku! Z tohohle duvodu nesnasim Elder Sign, solove jsem dal zatim cca 11 her, z toho jen jedna vyhra ;-)

6.10.2011 12:42:14

to all
Dneska jsem objednal The Hills of Emyn Muil. Můžete už někdo poreferovat? Obtížnost, hrdina apod.?

12.10.2011 11:13:12

gev
ta hra mě začíná zajímat :-)

12.10.2011 12:44:59

re
Tak mám za sebou první test Honu na Gluma a nic moc.
Hráli jsem ve dvou "naslepo", nevěděli, co nás čeká a šli jsme Leadership a Lore. Úplně v pohodě jsme procházeli, hrdinové silní a zdraví, ale stopy po Glumovi přicházeli zásadně jako Shadow a když jsme konečně jednu našli, přišel hned v dalším kole (kdy bychom vyhráli) event, který stopu ruší... Takže jsme ve finále oba prohráli na threat. Příště určitě použiju spirit na snižování threatu. Ale karta na prohledávání eventů asi není, což?

17.10.2011 10:44:12

Eyron
Tusim hrdina Denethor a elf ze zeleneho baliku muzou cumet na vrchni kartu encounteru. Pokud to event teda myslis jako encounter.

17.10.2011 11:14:25

re
Jo, dík, myslel jsem encounter, ale mrknout se na vrchní kartu mi stejně asi nepomůže, páč i když zjistím, že tam stopa je, tak nezabráním tomu, aby se lízla jako shadow...

17.10.2011 11:25:57

Eyron
Hon na Glooma je zrovna názorná ukázka questu, na který si musíš svůj balíček specielně připravit. Jak to popisuješ, zní to stejně jako když jsme hráli poprvé my - žádní zranění, žádné problémy jen prohra na threat :-). Myslím, že jakmile přemícháš balíček protože už víš co tě čeká, tak se to dá dát vklidu.

17.10.2011 12:21:50

hill of emyn muin
po rozbalení kopců jsem byl překvapen hrdina je fajn bohužel ho neuhraju dyž hraju sám ale rohanští koně bez jezdece se zadj celkem užitečný zvláš d crature balíku s orlama, navíc novej orel je celkem zajímavou variantou Gandalfova efectu na dávání dmg.

19.10.2011 11:34:24

had

Emyn Muil
Teď jsem to hrál poprvé s balíčkem Rohanů /Eowyn, Dunhere, Theodred/, ještě bez nových karet z tohoto rozšíření a dal jsem to totálně v pohodě za 21. Zatím to vypadá na absolutně nejlehčí pack i přes udávanou obtížnost 4.

20.10.2011 19:48:14

The Hunt for Gollum
u tohohle scénáře jsme si fakt všiml, že bez Spiritu je hodně těžce hratelný, ale spíš než bych snižoval threat tak kvuli Northern tracker nebo Lorien Guide, to byly stěžejní charaktery.

15.11.2011 08:11:55

Lumirius, tHfG
podobný pocit mám pri Hills of Emyn Muil. Hral som to 5-krát vo dvojici, z toho prvých 4-krát dostal na prdel... kráľovsky. A to to má obtiažnosť 4 alebo 5. Myslím, že jednu chvíľu sme mali threat lvl v staging area 28. So zapojením Northern Tracker-a a Lorien Guide-a to už šlo, ale pre "istotu" sme sa vrátili aj k Eowyn, ktorú sme dávno predtým z balíčka vyhodili. (nevďačníci:) Bez týchto kariet (spirit) sme tento quest zatiaľ neporazili.

15.11.2011 14:14:23

poradte mi pls
Mam jen zakladni hru a uz mam ty tri questy celkem ohrany teda spis ty dva a na ten treti fakt nemam...tak uvazuju ze bych si koupil nejaky to rozsireni ale uz jich vyslo snad 6 nebo i vic ale tolik penez do toho fakt nedam tak mi poradte ktery jsou nejlepsi a nejzajmavejsi...

4.12.2011 00:07:58

SockaM
Nemám odehrané všechna dobrodružství, proto ti konkrétně radit nemohu. Ovšem pouze tě chci upozornit, aby tě v budoucnu nenapadlo koupit nějaké dobrodružství z jiného, než prvního cyklu, pokud by jsi nevlastnil patřičné velké rozšíření.
Asi pro tebe bude důležité sledovat obtížnost jednotlivých questů, pokud nejsi tak zdatný hráč. Však z toho si nic dělat nemusíš, já počítám s tím, že v těch těžších questech nikdy neuspěji.

4.12.2011 08:06:22

had

socka
The Massing at Osghiliath - je hodně těžký, ale dá se zahrát a pro mě je z dosud vyšlých nejlepší.

4.12.2011 11:40:34

sockaM
Na tvojom mieste by som si postupne kúpil všetky, nejde len o nové questy, ale aj nové hráčske karty bez, ktorých to nie je ono. Ak nechceš do toho investovať asi by bolo lepšie LOTRa predať a úsť do niečoho iného.

5.12.2011 14:49:01

diky:)
ok zacinam si je kupovat jeden po druhem:)))

5.12.2011 15:19:51

Hunt for Gollum
Tak nás zatiaľ pekne ničí tento quest. Pekne nás včera zarezal shadow efekt karty Hunters form Mordor. Nechce sa mi veriť, že to má obtiažnosť 4 :(, už sme trikrát menili zostavu hrdinov. Dúfam, že Thalin sa ukáže ako správna voľba na tie prekliate vrany :).

7.12.2011 08:43:05 | Upraveno autorem (porovnej)

The Hunt for Gollum
V tomhle Questu je podle mě zásadní mít něco na procházení lokací, protože ty tam dělaj ten největší binec svými vysokými čísly.

7.12.2011 09:18:32

Lumirius
To je jasné, mali sme Northern Trackera aj Lorien Guide aj Blade of Gondolin, ale keď NT náhodou nepríde, je to v pr... :)

7.12.2011 09:21:38

acedrac
Já dal The Hunt for Gollum na třetí pokus a po fiasku z těch předchozích dvou jsem byl šťastný jako blecha :-) .

8.12.2011 07:43:06

Return to mirkwood
Tak uz drzim v pracce tenhle posledni pack a karty jsou moc pekne. Novej hero fialovej trpajzlik dain a kdyz je ready,dava vsdm trpajzliku + 1 do utoku a questu. Cilem questu je ochranit Gluma. No uz se tesim na vikend,az zahraju:-D

8.12.2011 09:52:43

The long dark
Koukám, že se máme na co těšit, další pack na cestě.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2975

12.1.2012 16:33:12

Vybíráme z Bazaru

Trosečníci
Trosečníci
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas