Palm Island - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Portal Dragon
Autoři: Jon Mietling
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk


Jak tisknout karty? Karty jsou oboustranne tak predpokladam podle navaznosti tisku je to tak??
25.8.2018 20:25:30

Tisk
Ano, lichy zepredu, sudy zezadu. Pozor ale na orientaci druhe strany. Pokud se to pri tisku prevrati, je to na vyhozeni, stejne tak jako sparovani spatnych listu. Nechal jsem to tisknout ve studiu a stejne to napoprve popletli...

25.8.2018 23:17:12

úplně v poho
Endymion to připravil pečlivě. Ja to tisknul na laseru a soutisk dopadl celkem ok. Normálně oboustranný tisk převrátit na delší straně...

Edit: U jednoho skladu dřeva je uskočený název...

26.8.2018 19:18:44 | Upraveno autorem (porovnej)

jejda
Já jsem teda tisknul printer friendly z BGG, ale principielně je to stejný.

26.8.2018 19:37:23

Tisk - prodej
Mohl by to nekdo tisknout a prodavat za nejakou rozumnou cenu ? Klidne i anglickou verzi. Asi je to legalni ze, kdyz je to oop? Nevim jestli by to u nas v copy centru zvladli vyrobit.

2.9.2018 09:24:52

Beholder
To, že je něco oop přece neznamená, že autor ztrácí práva na svoje IP. Proč by jinak REXhry neudělaly dotisk Ankh-Morporku, když je to oop? Legální to určitě není.

2.9.2018 09:54:49

Havelock
Jasně obohacování se na tom legální určitě není. Myslel jsem to tak, že když si to někdo vyrobí pro sebe, tak je to ok, když se to nedá koupit.

Jde mi o to že já tu možnost nemám. Takže kdyby to někdo, kdo tu možnost má, vyrobil (třeba jednu kopii pro sebe ať nejde do toho místa kde mu to vyrobí zbytečně jen kvůli mě) a prodal mi to za náklady, které do té výroby dal, tak je to ok ne?

2.9.2018 11:07:29

obaly
Jaké obaly jste na to pořídili? po zaměření mi na to žádné co mam doma sedět asi nebudou...

5.12.2019 22:31:55

Zalaminovať.

Kedže sa to stále v rukách mieša a otáča, ja som to zalaminoval a je to super.

6.12.2019 10:52:57

Vybíráme z Bazaru

Dominion: Roh hojnosti
Dominion: Roh hojnosti
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas