OrcQuest WarPath

xxxxxxxxxx hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

OrcQuest WarPath - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 50 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Maze Games
Monolith
Autoři: Thomas Maufroid
Yoann Bugny
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

https://www.kickstarter.com/projects/1504466921/orcquest-warpath-the-boardgame
4.6.2018 11:34:50

@Korenar
:-)))

27.8.2018 21:53:05

@MikeDundee
Naposledy psali “early September” :) tak snad brzy.

28.8.2018 00:04:52

Pledge manager...
Právě otevřeli PM. Můžu přidat další all-in pledge za 199 €, kdyby měl někdo zájem ;)

Poštovné je 22.5 € při 1 ks navíc, 20 € při 2 ks, 18.75 € při 3 ks, ...

18.9.2018 22:04:57

Re: Pledge Manager
Tak se mnou prosím počítej... Pošlu ještě PM

19.9.2018 10:18:20

PM
Ahoj,
také beru dvě balení, ale zatím nic navíc. Pokud by měl někdo zájem o něco z nabídky, stačí se ozvat.
Petr

19.9.2018 13:52:06

Prodlouženo
Pledge manager a late pledge je otevřen až do konce roku.

9.11.2018 15:30:05

...
Pořád platí, že kdyby někdo chtěl all-in pledge, tak můžu ještě vzít ;)

9.11.2018 20:59:10

Dodání
Tak se nám dodání protáhne minimálně na konec Q1/2020. Což bych ještě pochopil, ale nevím jestli se mi líbí kvalita modelů...

15.9.2019 12:01:33

2021/2022
No co si budeme vykládat....projekt se protahuje do neurčita, ale stále existuje a stále pokračuje.

Zatím vše, co prezentují jako final se mi vizuálně líbí....pravidla jsem tedy nečetl, na to nemám čas.

No tak doufejme, že to jednoho dne bude taková ta relikvie v naší sbírce :-)

Za mě stále velmi očekávaná hra, která nemá obdoby.

25.12.2020 12:00:15

...
Ano, stále pokračuje. Poslední zbývající tvůrce se snaží, ale nevím nakolik sám může vše dotáhnout, otestovat a zrealizovat. Zvlášť když je tam tolik různých rozšíření.
Určitě je to zajímavý projekt, ale sám si pokládám otázku, jak obstojí ve srovnání s hrami podobného žánru - Tanares Adventures, Dungeon Universalis, Sword & Sorcery Ancient Chronicles... Koukal jsem se na zatím vystavené manuály s kampaněmi a za mě je to příběhově oproti výše zmíněným hrám chudší (pro někoho plus, pro mě mínus). Kdybych býval věděl, že tyto hry budu backovat, tak bych asi do OrcQuest WarPath nešel...
Na druhou stranu figurky jsou pěkné, ještě je otázka jak kvalitně je zvládnou vyrobit - v jednom updatu byly ultra hnusné, ihned v dalším o dost lepší, údajně protože předtím to údajně fotili amatérsky a poté profesionálem (nebo políbené photoshopem ? ;-) Podle kvality figurek uvidím, jestli hru ihned střelím do bazaru nebo jí dám šanci, mám totiž plány na nějaké home made skirmish hry s miniaturami a tady je poměrně dost skupin různých ras na tvorbu malých armád...

25.12.2020 17:13:04

Tak jak tipujete že tento projekt dopadne ? Všechny podklady má tvůrce hry již údajně nachystány (karty, scénáře, booklety, formy pro modely), ale s tím že má zpoždění několik let a mezitím raketově vystřelila cena materiálů a dopravy, takže to nemá šanci ufinancovat s původně vybranými prostředky.

Pokud by chtěli doplatit nějaké peníze po backerech, tak nevím nevím kolik lidí mu peníze pošle. Soudě dle komentářů je hooodně backerů naštvaných, chce refund (který nedostanou),takže je otázka, jestli alespoň polovina backerů by byla ochotna nasypat další peníze do této černé díry se stejně nejistým výhledem do budoucnosti.

Tvůrce prý hledá nějaké investory, otázka jestli se to podaří…

14.10.2021 11:44:10

Mě tu trochu bolí fakt, že bych tu hru fakt chtěl a stále mě přijde jedinečná v tom, co přináší. Proto jsem ochotný lecos tolerovat.

Osobně nejsem vůbec překvapen a jen jsem čekal, kdy s tím přijde sám autor.

Již dlouho počítám s doplatkem a jsem ochotný dát třeba i 30$ u toho all-in, ale psal jsem to i v komentářích….bude to chtít záruky a to velké.

Za mě by byla ideální záruka….hotová výroba, nebo třeba výroba alespoň v polovině….bude si holt muset vzít podnikatelský úvěr. Ale bez záruky bude v jeho případě několikaletého zpoždění těžko získávat od backerů finance.

Ale taky se bojím, aby se to celé nepotopilo….ta hra je fakt hezká a mohla by být úspěšná i pro veřejnost…jen u firem jako Asmodee může narazit na špatně nastavenou cenu, kterou dal backerům.

14.10.2021 12:38:30

Už mesiac je ticho, tak uvidíme s čím pride ďalší update no….

16.11.2021 16:33:48

Já myslím, že už další update nebude…

A taky koukám, že člověk, se kterým jsem šel do hromadného pledge (a zaplatil mu) se už 60 dní neukázal na zatrolenkách… Kdo ví co se s ním stalo… Takže u mě asi hotovo šmitec, pápá OrcQuest WarPath…

16.11.2021 18:12:12

No vypadá to bledě….a zrovna této hře věřím stále, proto jsem do toho projektu dal balík za all-in :-/ 

Co nám zbývá, než čekat a věřit, že třeba někdy něco dostaneme…

Je to již druhá KS kampaň, co vyhořela….ale u té druhé se po ¾ roce najednou ukázalo světlo na konci tunelo…licenci koupila jiná společnost, zaplatila dopravu a doručila zástavy backerům, resp. doručí.

10.1.2022 11:33:39

Tak hru Orcquest přebírá Monolith. Uvidíme jak to bude s původními backery, kolik budou muset připlácet, jaké bude poštovné, co VAT…

Viz https://www.youtube.com/watch?v=tBX32tCJVpY od 12. minuty

EDIT: Wow tak to opravdu žasnu, poslechl jsem si to znovu a pořádně a původních 2500 backerů bude snad jen doplácet poštovné - a to nikoliv to kontejnerové, ale jen z hubu do cílové země… 

Jako na druhou stranu hra je hotová, moldy na figurky také, takže s tím vlastně Monolith nebude mít prakticky žádné náklady na vývoj, díky čemuž budou moci dát hru za hubičku původním backerům.

5.8.2022 13:17:39 | Upraveno autorem (porovnej)

OrcQuest WarPath : Resurrection

https://www.kickstarter.com/projects/806316071/orcquest-warpath-resurrection

8.12.2022 23:09:54

po registraci na Fluent mi to píše doplatek na poštovné 53.24 €. Jste na tom stejně? Myslíte, že to tentokrát pošlou i při relativně nízkém výběru v druhém kole? 

14.2.2023 10:32:31

@Riddleboy s cenou na fluentu jsem na tom úplně stejně. Nakonec jsem to včera zaplatil a věřím, že hru skutečně dostaneme. 

14.2.2023 16:53:11

Platí tedy to, že clo a dph je hrazené a jediné, co platíme navíc je ta doprava? Jinak mám to úplně stejně.

14.2.2023 19:19:05

@Korenar na Gamefoundu mi to spočítalo dopravu+DPH na 81,59 euro. Takže levnější to sice máme, ale přesto je to mazec. 

14.2.2023 20:10:25

@darkw počkej, ty máš jen základ či co? Nebo jsi nový podporovatel? 

Jak jsi dosáhl té částky? Já koukám na vyjádření a DPH by mělo být již v ceně…jenže hrozně se v EN jazyce motá termín DPH a CLO a vyloženě o obojím se to neřeklo, že bude hrazené.

Já už ani nevím zda to chci….mám 3xAL-IN, co jsem 2018 bral pro tehdy kamarády a nechtěl jsem zálohy, takže mi to teď pěkně zůstalo na krku 3x a nějak z toho nemám radost :-/

14.2.2023 20:56:04

@Korenar  jsem podporovatel první kampaně, kde jsem bral all in. V nové kampani jsem za 1 euro, aby mi chodily aktualizace a mohl případně psát příspěvky. Takže jsem mohl porovnat koncové ceny co bych musel zaplatit. O co přesně to máme na fluentu levnější je mi už jedno. Hlavně když to doručí. 

14.2.2023 21:14:09 | Upraveno autorem (porovnej)

No puvodni bavkeri dali za all-in 199E, to ted stoji 135E a ja platil.i shipping 20E.

Takze nic moc kurs 199+30 a ted jeate 53E k tomu….jsem.z toho.mrzuty.

14.2.2023 22:23:11

@Korenar  - no tie 3x pledge pokial ti odmietli pokryt kamarati stratu ked to chceli je hodne nemile. A platis teraz len 1 dopravu 53e, alebo to mas viac kedze ti pridu 3x pledge? 

Ja som teda owner tiez original all-in, a aj ked to vo finale doplatim lebo odpisat co cele ako stratu nechcem a aj cez vsetko sa na to tesim, ta chut 53 eciek za dopravu je hodne trpka. 

15.2.2023 15:45:39

Vybíráme z Bazaru

Cyclades - nové, pouze rozbalené
Akt. cena: 660 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas