OrcQuest WarPath

xxxxxxxxxx hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

OrcQuest WarPath - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 50 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Maze Games
Monolith
Autoři: Thomas Maufroid
Yoann Bugny
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

https://www.kickstarter.com/projects/1504466921/orcquest-warpath-the-boardgame
4.6.2018 11:34:50

KS Early Bird
Pokud někdo má zájem, tak sledujte stránky kampaně...stále se dá ukořistit "early bird" pledge za 90$ :-)

Za poslední 3 dny se uvolnilo místo asi 3x, ale je to cca minuta, než se zase obsadí, je třeba to hlídat :-)

4.6.2018 11:55:20

KS
Mám od nich kompletní karetku a na tohle se opravdu těším! Zatím jsem do toho zapadl skoro all-in :-). Pokud to bude vážně tak dobré, jako to vypadá, nebo stejně zábavné, jako ta karetní, tak je na co se v příštím roce těšit.

4.6.2018 14:23:40

Více Core Boxů?
Zdravím.

Měl jsem štěstí a beru pro sebe zvýhodněnou Pledge + hafo rozšíření k tomu. Kvůli podpoře otvírání Stretch Goals jsem přihodil na koupi dalšího Core Boxu se všemi SG, které rád dám do aukce, až dorazí.
Je tu někdo, kdo by měl o hru zájem, ale nejde do toho třeba jen z ostychu nebo málo zkušeností s KS? Zrovna toho můžu vzít víc, ale jen tak na blind nechci kvůli více SG brát 10 beden, které neudám. Také bych mohl koupit jen malá rozšíření, kdyby někdo chtěl.
Rád podpořím všechny, protože čím více přispěvatelů, tím více herního materiálu za stejnou cenu!

Petr

4.6.2018 14:53:28

KS
Já nemám žádný dungeon crawler takže moje první zkušenost...u Descentu mi odradila nutnost "dungeon mastera" což je často problém a nikdo to nechce dělat.

Tady to vypadá vtipně, rychle, jednoduše a celkem se mě zalíbila aktivační mechanika, ale posuzuju to jako naprosto nezkušení hráč tohoto typu her :-)

4.6.2018 15:00:24

KS All-in
Tak velká změna...pro ty, kteří chtějí jen základ si pojďte backnout Early Bird, který je nyní uvolněn.

Dnes byl zaveden nový Troll Pledge tedy ALL-IN za cenu 199€ za komplet vše včetně kostek.

4.6.2018 15:52:40

KS
Taky opouštím zvýhodněnou nabídku a jdu do extra zvýhodněné ALL-in. Základních ,,raných nabídek" za 90,- zůstává nadále kolem 30 volných. Nabídka ALL-in ovšem bude k dispozici už jen do čtvrtečního večera (tedy pouze v rámci kampaně).
Petr

5.6.2018 08:51:32

KS
ALL-IN je určitě výhodné...já jsme si chtěl koupit jen 4 expanze a kostky, takže All-In mi vyjde nastejno a mám ještě 2 expanze navíc :-)

Jinak EB sice 30 volných, ale stále asi 400 backerů, kteří mají standard pledge, takže jen než zjistí, že je volný EB. Počítám, že 48hod před koncem jsou všichni obesláni a pak se EB zaplní.

5.6.2018 10:39:23

To je hrůza...
Hrůza a neštěstí toto... můžete mi říct, jak to vysvětlujete doma?! :D

5.6.2018 10:59:39

KS
Určitě. Proto by bylo fajn zainteresovat někoho nového. Tím kampaň naroste a ne klesne. Z oslovených jsem ovšem nikoho nenašel. Frčí jiné kampaně.

Zatím chvilkový pokles nárůstu. Amerika ještě spí. Schválně o kolik se skočí dnes. Včerejšek byl super. Dalších 8 SG během pár hodin.
Petr

5.6.2018 11:05:56

To je hrůza...
Pro Medwídek - Nu, já nemusím. Nedávno jsem dostal přeplatky za 2017, přítelkyni se kampaň také líbí a protože nemáme děti, tak utrácím hlavně za sebe (a vlastně ze svého, když nejsme sezdaní - SJM už by bylo horší).
Petr

5.6.2018 11:09:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Medwídek
Já raději mlčím...trošku mlžím, malinko lžu a doufám, že to vyšumí :D
Když jsem viděl jak se daří prodávat i staré hry, tak je vždy alternativa prodeje. Pokud člověk nekoupí vyloženě nějakou hloupou hru, která nikoho nezaujme, tak ty KS edice se asi časem udají vždycky :-)

5.6.2018 11:56:16

Medwídek
Tak to stoprocentně. Mě by OrcQuest měl zaměnit pár starších a osvědčených, když se ujme (deskové D&D). Jinak půjde pryč sám.

Berete někdo více pledge? Já zatím ALL-in a asi Goblin Pledge.

PS.: jak chceš zamlžit takovou várku beden?

Petr

5.6.2018 12:08:29

Goodspeed
Pracuji na tom :D...první velká nálož beden bude na konci roku :-) teprve s KS začínám.

No a 2019 bude katastrofa...

5.6.2018 15:38:14

TROLL
Tak jsem backnul Troll pledge. Stejně jsem uvažoval o několika rozšířeních a takto budu mít vše skoro za stejnou cenu. Supr :)

5.6.2018 18:38:43

u mna
zatial ten uvolneny early bid, no mam ''neprijemny'' pocit ze sa to este do zajtra zmeni na full :-)

5.6.2018 21:05:39

Ještě chvilku...
Posledních pár hodin...
Z trochu jiného soudku: euro klesá, ušetříme korunky...

Petr

6.6.2018 20:45:16

Troll all in
jen připomínám že "Troll all in" je dostupný pouze v průběhu kampaně, v PM již tato možnost nebude, takže kdo má zájem ať moc neváhá zbývá posledních 12 hodin

7.6.2018 09:10:14

nějak mi to uteklo, to už je konec?
Ahoj, nějak jsem zaspal.
Kdyby jste někdo měl Troll pledge navíc, tak bych se hlásil.

A nemohl by jste mi to někdo vzít během přiobjednávání v rámci svého pledge?

Jirka

8.6.2018 08:07:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Troll pledge
Já jsme nakonec vzal jen jeden pro sebe. Bál jsem se, že to neprodám.

Pokud jsme správně pochopil, tak ten Troll je jen v kampani a ani v PM nelze přiobědnat

Pokud bys chtěl Troll, tak si myslím, že snad bude i výhodnější si počkat až ho taky někdo bude dražit v bazaru (a vsadím se, že tu někdo bude) protože ta sleva je tak značná, že se vyplatí podle mě víc než kupovat za "late pledge"

9.6.2018 15:46:02

Trolle pledge
Co jsem pochopil já, tak je pro odběratel TP možné ještě další dokoupit v PM, ale nevím, jestli jen jednu nebo více. Já beru jednu pro sebe a mám v úmyslu vzít další navíc, když to půjde + možná i jednu obyč (Core Box a všechny SG).

Více někdo, že by vás zajímalo jen malé pledge anebo jen některá rozšíření bez základní hry? Kvůli figurkám apod.

Petr

9.6.2018 23:41:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Troll All-in Pledge
Ahoj, kdyby nějaká dobrá duše mohla v rámci svého pledge přiobjednat ještě jeden Troll All in Pledge (teda jestli to teď jde), byl bych moc vděčný.

27.8.2018 18:06:29

@MikeDundee
Podle všeho by to jít mělo, ale ho přidat pouze Ti, kteří ho vzali během kampaně. Pokud tedy budeš mít zájem, tak se ozvu, až PM otevřou. Případně, kdyby zapomněl, kopni do mě ;)

27.8.2018 20:15:32

@MikeDundee
Přesvědčil tě můj příspěvek? :-) myslím, že OrcQuest je dobrá volba a Troll All in určitě také, jen si nejsem jistý s tím přidáním...informace o tom byli celkem nejednotné....uvidíme

27.8.2018 21:15:59

Re
@Korenar: Ano, přesvědčil mě tvůj příspěvek k mé otázce na příběhové RPG :-)

@Medwidek: Díky moc za možnost, rád se přidám, pokud to ještě půjde... Kdy se má zhruba otvírat PM ?

27.8.2018 21:20:35

KS
Tak to mě těší a zároveň se omlouvám, že tě to bude stát dost peněz :-)

27.8.2018 21:44:58

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Vampire Counts: Skeletons
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas