Oathsworn: Into the Deepwood

xxxxxxxxxo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Oathsworn: Into the Deepwood - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: Shadowborne Games
Autoři: Jamie Jolly
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Oathsworn 2nd edition late pledge + new content (bez expanzii)

Na Gamefund je otvoreny late pledge na Oathsworn 2nd edition + nove doplnky. Pre EU je odosielanie z Nemecka, cize cena sa pri plateni uz nenavysi o clo.

 

https://gamefound.com/projects/shadowborne-games/oathsworn-into-the-deepwood-2nd-printing

Dodanie - údajne 10/2023.

 

Edit: update postu podla updatu na webe 

17.4.2023 17:40:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Upresneni, jedina nova vec je ta mystery krabicka, ktera ale nesouvisi s hranim, a pak pytliky, kostky a upgrade karet a desek. Niva expanze zatim neni

17.4.2023 19:54:54

@Pepsson opraveny titulok.

 

Skoda ze az je tam dan a drahsi shipping, chcel som kupit ale je to pálka s ktorou som nepocital :D

20.4.2023 12:32:36

Tak je to 15 kilo a 3 - 4 obri krabice, takze postovne je holt drazsi

20.4.2023 14:57:52

Pořád váham, jestli vzít ten upgrade pack z první edice na druhou.

20.4.2023 16:58:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Jen pro info, zásilky do CZ už se z druhého tisku doručují. Tedy.."doručují". Přišel mi email s track and trace z DHL z Německa. Ten byl 22. září. 26. září v odkazu info, že je v republice a připravuje se doručení.

Včera - 27. tedy něco čekám, říkám si, to by mělo údajně proběhnout doručení. SMS - nic, email - nic, telefonát od doručovatele - nic. Praha. Tak jsem se teď krom DHL, kde nic krom infa o neúspěšném pokusu neuvidíte, podíval pro srandu na track and trace České pošty. A hele, je to tady. Samozřejmě pokus o doručení, nedoručeno, na “žádost” adresáta bylo uloženo na poště.

Takže nejspíš to jde přes systém naší milovaané pošty, pokud čekáte doručení, připravte se na cestu na pobočku. ČP v praxi…

28.9.2023 11:09:03

@Fleder Ano posledny dorucovatel je “local post office”. U nas poste robi kurierske zasielky SPS, takze ja som to mal v pohode. A tiez som mal tyzden status -elektronicke data prijate a po tyzdni mi prisla SMS ze mi to bude dorucene a mam to doma od pondelka. Ked som pisal nemeckemu DHL, tak mi len povedali ze uz to je exportovane mimo DE, a do 7 dni to mam - mal som to za 2.

11.10.2023 20:32:39

@Fleder Podobná zkušenost. Česká pošta bez SMS, emailu, či holuba o možném datu doručení. Doručovatel se divil, že jsem v 9:30 v práci a ne doma. Říkám, jestli mi ten balík může hodit do práce, že je to 4 minuty autem. “Nemůžu”. Tak jsem si pro balík o 26Kg (all-in + věci pro další z nás) jel na poštu. Prostě skvělý… 

Tak, a teď už zaplout do gamesy! 

Honza z F-M city

12.10.2023 08:31:32

@enneki U kampaně si společně se hrou kupuješ i zážitky. Tady šli autoři mazaně ještě dál a doručují hru Českou poštou balíkem na adresu. Važ si toho, sám by si to takhle neobjednal.

12.10.2023 09:13:22 | Upraveno autorem (porovnej)

@enneki  No nerad bych, aby to vypadalo jako vlákno o stížnostech na ČP, ale u mě to pokračovalo ještě tím, že za 4 dny po vyzvednutí /v pátek odpoledne/ bylo ve schránce /úterý odpoledne/ oznámení z pošty, že si pro ten balík mám dojít…

Možná mi to poslali 2x, ale to jsem zjištovat už nešel. Aneb efektivita státního podniku v praxi.

 

No hlavně, že to došlo a tedka jen, kdy se dostaneme k zahrání :-)

12.10.2023 11:39:28

Já bych jen podotkl,že za to nemůžou autoři, ale DHL. Všechno, co mi teď chodí od DHL, jde přes poštu. Problém pošty pak je,že nepošlou žádné oznámení,jen SMS, že se to nepovedlo doručit. Však jak by to mohli doručit, když mi nedají vědět dopřed a v práci nemám signál:-)

12.10.2023 14:04:22

@UmmA Tak zadavatel sa tak dohodol s DHL na nejakych podmienkach. Medzinarodnu prepravu pokryva DHL, lokalnu ma na starosti “local post office”, ci uz to je nejaka ponuka “economy shipping” alebo nie, zadavatel si to vybral :D

2.11.2023 11:05:10

Vybíráme z Bazaru

Akropolis
Akropolis
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas