Nuns on the Run

xxxxxxxxoo hodnoceno 29x (Seznam vlastníků)

Nuns on the Run - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Mayfair Games
Autoři: Frederic Moyersoen
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nechápu

Zajímalo by mě, kdo se snaží tuhle hru popularizovat, když se dostala do TOP 10 nejhranějších her za poslední měsíc. Když se podívám do kolonky hraní, tak byla snad 7x zahrána do 30 minut a muselo ty být ve většim počtu hráčů (podle počtu 38 zahrání za měsíc a cca. 8 časovým zápisům) a to se podle mě zahrát nedá. Čili dle mě tady někdo pěkně kecá.
2.2.2011 08:51:50

skyfire
no heled, na zatroconu jsem jí jenom já hrál aspon 7. A fakt je to pro hodně lidí. Je to děsná prča a dost o tom uvažuju. Takže jestli je to nejhranější hra tak jenom dobře. Jenom je asi v čechách málo kopií. Asi jenom ta ellissa. :) škoda, že si commodore nejel s námi. Taky by se ti líbila. :)

2.2.2011 11:00:34

:)
Určitě ji tlačí nahoru ta lobby prodejců, co se tu rozmáhá :)

2.2.2011 11:05:50

sydo
Všechno je to hnusná komerce. Kam se poděla radost z hraní?

2.2.2011 11:07:38

Ele
Ono se to totiž násobí počtem hráčů. A ne všechna hraní jsou veřejně vidět...

2.2.2011 11:08:38

Myslel jsem to dobře, ale....
No nevím, ale narozdíl od některých z vás co tu píšou trapné kecy jsem tu hru hrál (má ji kámoš) a podle mě se to nedá do 30 minut zahrát!!!!!! A ve více lidech už vůbec ne! Takže pokud tady chcete mít nepřesné statistiky OK. Není problém si u nějaké hry dát několikrát 10 hodin a hned je v TOP 10. To by se vám líbilo?

2.2.2011 11:12:15 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Vím, že veřejně vidět není vše, ale hry do časové osy se počítají všechny a taky tam všechny vidět jsou.

2.2.2011 11:13:21

skyfire
Tak ti nevím, ale kromě první hry s vysvětlováním pravidel, se ty hry do půl hodky vešly. Takže jsme patrně hráli něco špatně. Tudíž se moc omlouvám a hlavně za ty trapný kecy.

2.2.2011 11:14:53

rbx

skyfire
hru mam a za vecer jsme ji dali ve ctyrech lidech cca 3x, nez jsme skocili na vaznejsi kus. Za pulhodinky bez problemu. Ale ja zapisy az na vyjimky nepisu a Nuns jsem minuly mesic nehral.

2.2.2011 11:22:18

Nuns
Já se trapně přidám k těm, kteří hru odehráli za bájnou půlhodinu, ale věřím, že jsou i epické partie.

2.2.2011 11:25:35

.
OK, omlouvám se, asi jsme u toho hraní přemýšleli nebo nevím. Taky výrobce hry by si měl opravit údaj u hry, kde je 45 minut a dát tam 15-30.

2.2.2011 11:37:35

Joe

skyfire
Ono, tých 45 minút je podľa mňa priemer, aby zase nemystifikoval výrobca ľudí tým, že sa musia ponáhľať alebo čo... Keď spravia 30 alebo menej, nič sa nedeje...

2.2.2011 11:44:48

rbx

skyfire
ja moc nevim, proc jsi tak podrazdeny nejakym zebrickem a ze ho vubec muzes brat az tak vazne, ze pak rozpoutas tuto diskuzi. Hypovat hry pres tento zebricek, aby se lepe prodavaly, by mohl opravdu jen nesvepravny clovek a pokud uz by se o to nekdo pokusil, tak nevim, proc by to delal u jeptisek, coz rozhodne neni zadny bestseller, i kdyz se jedna o dobrou hru :-) Naopak tim, ze tuto diskuzi rozpoutas, tak dostavas hru do popredi zajmu a rozhodne si o ni precte vic lidi, nez kdyz by zustala pouze v zebricku a neobjevila se v nejdiskutovanejsich diskuzich.
Takze at chces, nebo nechces, tak jsi dnes zacal tuto hru hypovat :-))

2.2.2011 11:45:13

OK
V pohodě. Prostě se mi něco nezdálo, tak jsem to tady napsal a bylo mi to vysvětleno. Takže OK. Snad se ještě může člověk ozvat, když se mu něco nezdá a má pochybnosti. Nevím proč se tady hned někteří do mě pouštějí z řečmi o lobingu apod. Nic takového jsem neřekl. Prostě se mi to nezdálo a třeba někdo mohl nechtěně udělat chybu, tak se to mohlo napravit. Tak sorry, už si dám pozor než něco napíšu.

2.2.2011 11:53:11

skyfire
Ehm, s tím lobingem jsi tu kdysi začal ty, abych ti osvěžil paměť, to jen na vysvětlenou, předpokládám, že slovem "někteří" myslíš "sydo" :)

EDIT: teď koukám, že ji hodnotíš půlhvězdičkou, proto to pohoršení tady :)

2.2.2011 11:57:36 | Upraveno autorem (porovnej)

skyfire
hlavne to neber zbytecne osobne

jinak kurna zahral bych si ji :)

2.2.2011 12:00:18

:)
Tento topic je sám o sobě patrně sofistikovanou skrytou reklamou.
Navrhuji založit vlákno na téma "kdo odehrál hru nejrychleji"
To Sydo: Ta půlhvězdička je z důvodu, aby nedošlo ke zkreslení statistik.

Tak mě napadá co takhle založit zvláštní diskuzní fórum a ukládat do něj vlákna podobného charakteru, abychom se občas také zasmáli.

2.2.2011 12:54:59

To Skyfire
Já ji beru. :-))
Ale vážně, hra si myslím, že je dobrá, ale já taky nějaké ty žebříčky nesleduji. I když na nějakém tom 10-tém místě v počtu odehraných her figuruji, je to hlavně tím, že hraji s dětmi rychlé a časově nenáročné hry. Viz. Mr. JACK pocket, Halali, Mozky aj.
Ale také každé hraní nedávám do sólo zápsiu a spoustu si vedu jen pro sebe. Včera jsme hráli třeba 2x Mr. Jack pocket a zapsal jsem to pod jeden zápis. ;-)
Já bych těm žebříčkům zase tak velkou váhu nepřikládal. To je můj názor.

Ale jako jako taková se mi libí a mám ji ve wist listu. :-)

2.2.2011 14:48:38

PJ

Skyfire
Je mi úplně fuk, jak's to myslel. Už jsem Tě jako moderátor jednou vážně varoval, abys volil slova. Máš druhý strike.

A na vysvětlenou: pokud začneš vlákno s tím, že podezříváš ostatní uživatele (navíc křivě) ze lži a v dalším příspěvku dodáš, že jsou trapní, tak se nediv reakcím. Příště doporučuji nejprve vychladnout, poté si ověřit o čem hodláš psát (v tomto případě metodiku tvorby žebříčku) a lépe volit výrazy a tón příspěvku...

All: rozejděte se, není tu nic qidění... :o)

2.2.2011 15:03:52

Vybíráme z Bazaru

Nevinné hrátky Deluxe
Nevinné hrátky Deluxe
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas