Niagara - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, dopravní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 999 Games
Egmont Polska
Gigamic
Marektoy
Rio Grande Games
Zoch Verlag
Autoři: Thomas Liesching
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Prosim jako novicovi neznalemu mechanizmu - chtel bych vedet za jakych podminek se tu u nekterych her objevuji cz pravidla a jindy ne. A pritom jde i o hry v cz jazyce, kde se treba pretiskuji originalni pravidla cz vydavatele/distributora. Narazim na to, protoze tahle hra je zajimava (podle designu) i pro deti 3-4.trida. Jenze jen podle designu. A rad bych si jako u nekterych jinych precetl pravidla, abych vedel co a jak. A zrovna tady na diskuzi delaji PJ s Kentem z pravidel k Niagare tajnou akci BIS, Jak to tedy je se zverejnovanim pravidel?

Jeste dodatek: Chapu, ze zverejneni pravidel u hry, ktera jde lehce "obslehnout" je minimalne pofiderni. Ale u her, ktere jsou hodne provazany s hracimi komponenty (a o tehle hre si to zrovna myslim, podle toho co jsem cetl) je to trochu zbytecne, ne? Mozna v tom hraji roli autorska prava, ale to si rad prectu ve vysvetleni.
Diky
1.11.2012 13:21:17 | Upraveno autorem (porovnej)

pravidla
řekl bych, že nic není obecně daný. Jen mám pocit, že je to tak, že hry, která mají pravidla v krabici v češtině se tu objevují jen tehdy, když je sem pošle přímo distributor hry (pak je u nich napsáno oficiální pravidla od "...").Hry, která česká pravidla nemají někdo přeloží a pak je sem pověsí. Když pak hra vyjde lokalizovaná, mohou se tu objevit i ofic., nebo tu leží ta neoficiální.

1.11.2012 13:37:46

pravidla
jinakpravidla máš k nahlédnutí zde:

http://www.svet-deskovych-her.cz/download/rules/Niagara_Cz.pdf

1.11.2012 13:39:30

Pelly
Diky za promptni a vycerpavajici odpoved :-)
Link je taky bajo!

1.11.2012 15:23:57

re
Pridal sem oficialni pravidla i s prikladama primo od corfixu :)

21.10.2015 06:32:51

Vybíráme z Bazaru

Lost Kingdoms: Pangea in Pieces
Lost Kingdoms: Pangea in Pieces
Akt. cena: 21 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas