Neznámá planeta

xxxxxxxxxo hodnoceno 97x (Seznam vlastníků)

Neznámá planeta - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Adam's Apple Games
Portal Games
Autoři: Adam Rehberg
Ryan Lambert
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bude česky ?

@IN opravdu? ;-)

https://www.facebook.com/photo/?fbid=511169644081880&set=a.199393295259518

29.5.2022 16:58:30

Je to vskutku tak ;)

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

29.5.2022 17:06:13

A už se ví datum, kdy to půjde do obchodů?

Prosím komentátory o mé označení, aby se mi to objevilo v notifikaci. Děkuji

2.6.2022 20:10:54 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jacob Nemusí tě nutně označovat - pokud si klikneš u zakládajícího příspěvku na “Akce” a vybereš “Začít sledovat”, budou ti chodit notifikace na každý příspěvek v daném vlákně. Takto se dá označit jedno konkrétní vlákno, nebo i celá hra - viz 

https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/zatrolene-sledovani-diskusi-a-upozorneni-na-nove-odpovedi-notifikaci-9723/

a

https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/zatrolene-sledovani-diskusnich-for-a-upozorneni-na-novou-diskusi-notifikaci-9802/ 

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

2.6.2022 21:57:35

@Kew  @IN  Nejake nove info? A bude verze od FitB deluxe - vc.stredoveho tocitka, dvouvrstvych hracskych desek, roveriku, atd. atd.?

Predem diky za odpoved.

18.1.2023 15:19:51 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

Naše tiskové soubory jsou hotové a jen čekáme na volné tiskové okno.

Česká verze bude tzv. hobby (alespoň myslím, že se tak jmenuje). Otočný střed na umístění dílků je samozřejmostí. Budou i dvouvrstvé desky hráčů. Rovery, biokapsle a meteority pouze jako dřevěné komponenty.

----------------------
Majitel liščí krabice

18.1.2023 15:31:34

@IN vyborne zpravy. Taky jsem zahral a na to, ze me abstraktky a polyamino totalne mijeji, tak u tehle se tesim na vase vydani.

Jeste me napadla otazka k obsahu krabice -u deluxe verze bylo pomerne dost ruznych hracskych desek (ruzne korporace?), jak to bude v hobby verzi?

Diky

18.1.2023 18:53:41

IN

Mám dojem, že v deluxe je 8 korporací. V hobby vydání je jich 6. Je rozdílný i počet planet. Dodatečné planety z deluxe bychom měli být schopni nabídnout jako nějaký add-on (i když v angličtině - add-onů bude méně a nebudeme je samostatně vyrábět. Jedná se většinou o jednu větu, která upřesňuje pravidla pro danou planetu a všechny planety jsou uvedeny a jejich pravidla přeloženy v pravidlech). 

----------------------
Majitel liščí krabice

19.1.2023 10:15:25

@IN Uz ted muzu rict, ze bych nejaky addon s vice planetama a korporacema okamzite koupil. :)

26.6.2023 12:06:14

IN

Na Gamefoundu se chystá expanze pro tuto hru, která přesně toto řeší. Pokud bude o hru zájem, moc rádi ji uděláme..:)

----------------------
Majitel liščí krabice

26.6.2023 12:18:01

@IN Ahoj, mám smělý dotaz - je nějaká šance, že byste se rovnou připojili do kampaně na Gamefoundu? Vzhledem k tomu, že jste vydali českou hobby verzi (palec nahoru), tak chápu že by to byla trochu kanibalizace. Ale co takhle nabídnout prostřednictvím Gamefoundu CZ expanzi a upgrade contentu na deluxe (Hobby Retail Edition - Content Upgrade CZ ;))? Strašně rádi bychom vás podpořili a šli cestou okamžitého pořízení CZ retail verze a zapojení do kampaně nákupem all the new stuff + upgrade.

@AllZatrolenky: nebude nás náhodou hodně, kdo bychom do toho šli stejným způsobem? Ta hra má (zdá se) skvělý potenciál a pro kompletionisty by to bylo skvělé řešení :D

9.7.2023 09:12:18 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kadylek Ja myslim, ze IN uz na tohle odpovedel. Pokud se bude prodavat, radi udelaji vsechno. Ale na tohle je ted asi este brzo.

10.7.2023 06:56:14

IN

Je to presne tak. Dejme chvili Planete cas, at se na nasem trhu rozkouka. Do kampane se urcite nezapojime. Nabidku na rozsireni mame. Jsme schopni prines i dodatecny Deluxe obsah, ale ten by pravdepodobne zustal v anglictine (jsou to nove planety a desky spolecnosti). Nema cenu je tisknout ve velmi malem nakladu a jejich pravidla jsou obsazena a prelozena v sesitu pravidel.

----------------------
Majitel liščí krabice

10.7.2023 09:31:58

@nameless_one Jasnou odpověď na případné přímé zapojení do kampaně na GF jsem dostal až teď. Připojili se třeba ESP a je to zjevně otevřené i pro další partnery, tak jsem si říkal, co kdyby… Ale samozřejmě neznám podmínky, kolik je minimální náklad.

@IN Díky moc za odpověď. Dospěli jsme k závěru, že to chceme hrát už teď, takže bereme CZ od vás a zároveň vše z Gamefoundu. A když pak bude i expanze v CZ, tak EN ekvivalent půjde do světa :)

10.7.2023 22:40:50

@IN Kdyby byla příležitost od vás sehnat deluxe korporace a planety + eventuálně expanzi, určitě tu máte jednoho dalšího zájemce… klidně i anglicky. 

--------------------------------------------------------------
Deskoherní překladatel, deskogeek a Magic: the Gathering veterán
https://www.facebook.com/thargeliondoupe

1.10.2023 20:46:57

Vybíráme z Bazaru

Štvanice - CZ verze - nová
Štvanice - CZ verze - nová
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas